| مەھسۇلات نامى | سىلىكون رېزىنكا ئىسسىتىش ياستۇقچىسى ئىشلەپچىقارغۇچى |
| نەملىك ھالىتىدىكى ئىزولياتسىيەگە قارشىلىق كۆرسىتىش | ≥200MΩ |
| نەم ئىسسىقلىق سىنىقىدىن كېيىنكى ئىزولياتسىيە قارشىلىقى | ≥30MΩ |
| نەملىك ھالىتىدىكى ئېقىش ئېقىمى | ≤0.1mA |
| شەكىل | rektangel,suqare,round,any special shape |
| توك بېسىمى | 12V-230V |
| كۈچ | ھەر سانتىمېتىر كۋادراتقا 2.5W دىن ئېشىپ كەتمەسلىكى كېرەك |
| سۇدىكى قارشىلىق كۈچىگە ئىگە توك بېسىمى | 2000V/مىنۇت (نورمال سۇ تېمپېراتۇرىسى) |
| سۇدىكى ئىزولياتسىيەلىك قارشىلىق | 750MOhm |
| ئىشلىتىش | سىلىكون رېزىنكا ئىسسىتىش ياستۇقچىسى |
| قوغۇشۇن سىم ئۇزۇنلۇقى | 500mm، ياكى خاسلاشتۇرۇلغان |
| 3M يېلىملىق | قوشقىلى بولىدۇ |
| تەستىقلار | CE |
| JINGWEI HEATER سىلىكون رېزىنلىق ئىسسىتىش ياستۇقچىسى ئىشلەپچىقارغۇچى بولۇپ، ئىسسىتقۇچنى خاسلاشتۇرۇش بىلەن 20 يىلدىن ئارتۇق ۋاقىتتىن بۇيان شۇغۇللىنىپ كېلىۋاتقان بولۇپ، سىلىكون ئىسسىتىش ياستۇقچىسىنىڭ چوڭ-كىچىكلىكى ۋە شەكلىنى خاسلاشتۇرغىلى بولىدۇ. سىلىكون رېزىنلىق ئىسسىتقۇچقا 3M يېلىم ۋە تېمپېراتۇرا كونتروللىغۇچ قوشۇشقا بولىدۇ. ئەگەر سىز پەقەت سىلىكون ئىسسىتىش ياستۇقچىسىنىڭ تېمپېراتۇرىسىنىڭ بەلگىلەنگەن ئەڭ يۇقىرى ئىشلىتىش تېمپېراتۇرىسىدىن ئېشىپ كەتمەسلىكىنى ئۈمىد قىلسىڭىز، پەقەت تېمپېراتۇرا چەكلىگۈچ قوشسىڭىز بولىدۇ، بۇنىڭ باھاسى تېمپېراتۇرا كونتروللىغۇچتىن خېلىلا تۆۋەن بولىدۇ. ئەگەر سىز سىلىكون ئىسسىتىش ياستۇقچىسىنىڭ تېمپېراتۇرىسىنى باسقۇچلۇق كونترول قىلسىڭىز، تېمپېراتۇرا كونتروللىغۇچ تېمپېراتۇرا چەكلىمىسىدىنمۇ ماس كېلىدۇ. سىلىكون رېزىنلىق ئىسسىتقۇچنىڭ ئىككى خىل تېمپېراتۇرا كونترول سىستېمىسى بار، بىرى قولدا تېمپېراتۇرا كونترول قىلىش (تېمپېراتۇرا دائىرىسى 0-80℃ ۋە 30-150℃)، يەنە بىرى رەقەملىك تېمپېراتۇرا كونترول قىلىش (تېمپېراتۇرا دائىرىسى 0-200℃)، بۇ تېمپېراتۇرىنى تەڭشىگىلى بولىدۇ، رەقەملىك كونترول قىلىش ئارقىلىق ۋاقىتنىمۇ تەڭشىگىلى بولىدۇ. | |
سىلىكون رېزىنكىلىق ئىسسىتىش ياستۇقچىلىرى يۇقىرى ۋات زىچلىقى بىلەن تەمىنلەش بىلەن بىرگە، ئەۋرىشىملىكنى ساقلايدۇ. ئىسسىقلىقنى ئەڭ ئېھتىياجلىق جايلارغا يەتكۈزگىلى بولىدۇ.
بۇ سىلىكون رېزىنلىق ئىسسىتقۇچ ئىسسىقلىق ئۆتكۈزۈشنى ياخشىلىيالايدۇ، ئالدىن قىزىتىشنى تېزلىتىدۇ ۋە توك ئېھتىياجىنى ئازايتالايدۇ. زاپچاسلارنى زاپچاسلاردىن ئايرىيدىغان ماتېرىيال ئاز بولغاچقا، ئىسسىقلىق ئۆتكۈزۈش تېز ۋە ئۈنۈملۈك بولىدۇ.
شىشە تالا كۈچەيتىلگەن سىلىكون رېزىن ئىسسىتقۇچنىڭ ئۆلچەم جەھەتتىن كۈچلۈك ۋە ئەۋرىشىمچانلىقى يۇقىرى. سىلىكون رېزىن ئىسسىتقۇچنىڭ قۇرۇلمىسى ناھايىتى نېپىز ئىسسىتقۇچ ھاسىل قىلىپ، بوشلۇق چەكلىك بولغان جايلارغا ماس كېلىدۇ. سىلىكون رېزىن ئىسسىتقۇچ ياستۇقلىرى مۇقىم ئىقتىدار بىلەن تەمىنلەيدۇ ھەمدە پولىئىمىد ئېلېكتر ئىسسىتقۇچلارغا قارىغاندا تېخىمۇ كۆپ ۋات بىلەن تەمىنلەيدۇ.
1) ئىسسىقلىق ئالماشتۇرۇش ئۈسكۈنىلىرى؛
2) ماتور ياكى ئەسۋابلار ئىشكاپىدا قويۇقلىشىشنىڭ ئالدىنى ئېلىش؛
3) ئېلېكترونلۇق ئۈسكۈنىلەر قاچىلانغان قاپلاردا مۇزلاپ قېلىش ياكى قويۇقلىشىشنىڭ ئالدىنى ئېلىش، مەسىلەن: يول سىگنال قۇتىلىرى، ئاپتوماتىك بانكا ماشىنىلىرى، تېمپېراتۇرا كونترول تاختىسى، گاز ياكى سۇيۇقلۇق كونترول كلاپان قاپلىرى
4) كومپوزىت باغلاش جەريانلىرى
5) يېرىم ئۆتكۈزگۈچ جەريانىنى قىزىتىش
6) يېمەكلىك پىششىقلاپ ئىشلەش ئۈسكۈنىلىرى
7) ئايروپىلان ماتورى ئىسسىتقۇچلىرى ۋە ئاۋىئاتسىيە سانائىتى
8) دۇمباق ۋە باشقا قاچىلار، يېپىشقاقلىقنى كونترول قىلىش ۋە ئاسفالت ساقلاش
9) قان ئانالىزاتورى، داۋالاش نەپەس ئېلىش ئۈسكۈنىسى، سىناق تۇرۇبىسى ئىسسىتقۇچ قاتارلىق داۋالاش ئۈسكۈنىلىرى.
10) پلاستىك لامىناتلارنىڭ قېتىشىشى
11) لازېرلىق پرىنتېر، كۆپەيتىش ماشىنىسى قاتارلىق كومپيۇتېر قوشۇمچە ئۈسكۈنىلىرى
سوئال سوراشتىن بۇرۇن، تۆۋەندىكى ئۆلچەملەرنى بىزگە ئەۋەتىڭ:
1. بىزگە رەسىم ياكى ھەقىقىي رەسىمنى ئەۋەتىش؛
2. ئىسسىتقۇچنىڭ چوڭلۇقى، قۇۋۋىتى ۋە توك بېسىمى؛
3. ئىسسىتقۇچنىڭ ھەر قانداق ئالاھىدە تەلىپى.
ئالاقىلىشىش ئۇچۇرلىرى: ئامىئې جاڭ
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314



