| مەھسۇلات نامى | سىلىكون رېزىنكىسى ئېرىتىش ئارقىلىق سوغۇق ئۆي سۇ چىقىرىش ئىسسىتقۇچ |
| نەملىك ھالىتىدىكى ئىزولياتسىيەگە قارشىلىق كۆرسىتىش | ≥200MΩ |
| نەم ئىسسىقلىق سىنىقىدىن كېيىنكى ئىزولياتسىيە قارشىلىقى | ≥30MΩ |
| نەملىك ھالىتىدىكى ئېقىش ئېقىمى | ≤0.1mA |
| يۈزەكى يۈك | ≤3.5W/cm2 |
| چوڭلۇقى | 5*7 مىللىمېتىر |
| ئۇزۇنلۇقى | 0.5M-20m |
| سۇدىكى قارشىلىق كۈچىگە ئىگە توك بېسىمى | 2000V/مىنۇت (نورمال سۇ تېمپېراتۇرىسى) |
| سۇدىكى ئىزولياتسىيەلىك قارشىلىق | 750MOhm |
| ئىشلىتىش | سۇ چىقىرىش لىنىيىسى ئىسسىتقۇچ |
| قوغۇشۇن سىم ئۇزۇنلۇقى | 1000 مىللىمېتىر |
| ئورالما | بىر ئىسسىتقۇچ بىلەن بىر خالتا |
| تەستىقلار | CE |
| سوغۇق ئۆي سۇ چىقىرىش ئىسسىتقۇچنىڭ ئۇزۇنلۇقى 0.5m، 1.0m، 1.5m، 2m، 3m، 4m، 5m قاتارلىقلار، قۇۋۋىتى 40W/M ۋە 50W/M نى ئىشلەتكىلى بولىدۇ، قوغۇشۇن سىمنىڭ ئۇزۇنلۇقى 1000mm. سۇ چىقىرىش تۇرۇبىسى ئىسسىتقۇچنىڭ ئۇزۇنلۇقى، قۇۋۋىتى ۋە توك بېسىمى خېرىدارلارنىڭ تەلىپىگە ئاساسەن خاسلاشتۇرۇلىدۇ، بىزدە 220V سۇ چىقىرىش لىنىيەسى ئىسسىتقۇچلىرى بار، قۇۋۋىتى 40W/M. | |
سىلىكون رېزىنكا سۇ چىقىرىش ئىسسىتقۇچ تېز ۋە بىردەك قىزىيدۇ، ئىشەنچلىك ئىسسىقلىق ساقلاش ئىقتىدارىغا ئىگە، كۈچلۈك ئەۋرىشىمچانلىققا ئىگە، ئىسسىتىش ئۈسكۈنىلىرى بىلەن بىۋاسىتە ۋە زىچ ئۇچرىشىش ئىقتىدارىغا ئىگە، سۇدىن مۇداپىئەلىنىش ئىقتىدارى ياخشى، نەملىك ۋە خىمىيىلىك چىرىشكە چىداملىق، سۈپىتى مۇقىم، ئاسان قېرىمايدۇ، يىل بويى ئىشلىتىشكە بولىدۇ. ھەر خىل توڭلاتقۇ، توڭلاتقۇ قوشۇمچە زاپچاسلىرى، تۇرۇبا ئېرىتىش ئۈسكۈنىلىرى قاتارلىقلارغا ماس كېلىدۇ.
قۇرۇلما خۇسۇسىيەتلىرى:
(1) ئاساسلىقى نىكېل-خروم قېتىشمىسى سىم ۋە سىلىكون رېزىنكىسىدىن تەركىب تاپقان، تېز قىزىيدۇ، يۇقىرى ئىسسىقلىق ئۈنۈمى ۋە ئۇزۇن ئۆمۈر كۆرۈش ئىقتىدارىغا ئىگە.
(2) ئىشقارسىز شىشە تالالىق يادرو رامكىسى ئورالغان ئېلېكتر ئىسسىتىش سىمى، ئاساسلىق ئىسسىقلىق ساقلاش ماتېرىيالى سىلىكون رېزىنكىسى، ئىسسىقلىققا چىدامچانلىقى ياخشى، ئىشەنچلىك ئىسسىقلىق ساقلاش ئىقتىدارى.
(3) ناھايىتى ياخشى ئەۋرىشىمچانلىق، بىۋاسىتە ئىسسىتىش ئۈسكۈنىلىرىگە ئۇلىنىدۇ، ياخشى تېگىشىدۇ، تەكشى ئىسسىتىدۇ.
1. تېمپېراتۇرىغا ياخشى چىداملىق. پۈتۈن سىلىكون رېزىنكىسىنى ئىزولياتورلۇق ۋە ئىسسىقلىق ئۆتكۈزۈش ماتېرىيالى (توك سىمىنى ئۆز ئىچىگە ئالىدۇ) قىلىپ ئىشلىتىدۇ، خىزمەت تېمپېراتۇرىسى -60 دىن +200 سېلسىيە گرادۇسقىچە.
2. ياخشى ئىسسىقلىق ئۆتكۈزۈشچانلىقى: ئىسسىقلىق ھاسىل قىلىش، بىۋاسىتە ئىسسىقلىق ئۆتكۈزۈش، يۇقىرى ئىسسىقلىق ئۈنۈمى، قىسقا مۇددەتلىك قىزىتىش ئارقىلىق ئۈنۈمگە ئېرىشكىلى بولىدۇ.
3. ئىشەنچلىك ئېلېكتر ئىقتىدارى: ھەر بىر ئېلېكتر ئىسسىتىش بەلبېغى زاۋۇتتىن چىققاندا، سۈپىتىگە كاپالەتلىك قىلىش ئۈچۈن قاتتىق DC قارشىلىق كۆرسىتىش، سۇغا چۆمۈلگەن يۇقىرى ۋولت ۋە ئىزولياتسىيە قارشىلىق كۆرسىتىش سىنىقىدىن ئۆتىدۇ.
4. كۈچلۈك قۇرۇلما، يۇمشاقلىق ۋە ئېگىلىش ئاسان؛ پۈتۈن سوغۇق قۇيرۇق قىسمى بىلەن بىرلەشتۈرۈلگەن، باغلىنىش نۇقتىسى يوق. مۇۋاپىق قۇرۇلما، ئورنىتىش ئاسان.
5. كۈچلۈك لايىھىلەش ئىقتىدارى: قىزىتىش ئۇزۇنلۇقى، سىم ئۇزۇنلۇقى، ۋولتاتسىيەلىك توك بېسىمى ۋە قۇۋۋىتى ئىشلەتكۈچى تەرىپىدىن بەلگىلىنىدۇ.
سوئال سوراشتىن بۇرۇن، تۆۋەندىكى ئۆلچەملەرنى بىزگە ئەۋەتىڭ:
1. بىزگە رەسىم ياكى ھەقىقىي رەسىمنى ئەۋەتىش؛
2. ئىسسىتقۇچنىڭ چوڭلۇقى، قۇۋۋىتى ۋە توك بېسىمى؛
3. ئىسسىتقۇچنىڭ ھەر قانداق ئالاھىدە تەلىپى.
ئالاقىلىشىش ئۇچۇرلىرى: ئامىئې جاڭ
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













