مەھسۇلات پارامېتىرلىرى
| مەھسۇلات نامى | سىلىكون رېزىنكا چاقماق قېپى قىزىتقۇچ |
| نەملىك ھالىتىدىكى ئىزولياتسىيەگە قارشىلىق كۆرسىتىش | ≥200MΩ |
| نەم ئىسسىقلىق سىنىقىدىن كېيىنكى ئىزولياتسىيە قارشىلىقى | ≥30MΩ |
| نەملىك ھالىتىدىكى ئېقىش ئېقىمى | ≤0.1mA |
| ماتېرىيال | سىلىكون رېزىنكىسى |
| بەلۋاغنىڭ كەڭلىكى | 14mm، 20mm، 25mm قاتارلىقلار. |
| بەلۋاغنىڭ ئۇزۇنلۇقى | خاسلاشتۇرۇلغان |
| قارشىلىقلىق توك بېسىمى | 2000V/مىنۇت |
| سۇدىكى ئىزولياتسىيەلىك قارشىلىق | 750MOhm |
| ئىشلىتىش | كارىۋات ئىسسىتقۇچ بەلبېغى |
| قوغۇشۇن سىم ئۇزۇنلۇقى | 1000mm، ياكى خاسلاشتۇرۇلغان |
| ئورالما | بىر ئىسسىتقۇچ بىلەن بىر خالتا |
| تەستىقلار | CE |
| تېرمىنال تىپى | خاسلاشتۇرۇلغان |
| بۇجۇڭگو كارىدور ئىسسىتقۇچكەڭلىكى 14mm، 20mm، 25mm، 30mm قاتارلىقلاردا ياسىلىدۇ.سىلىكونلۇق ئىسسىتىش بەلبېغىھاۋا تەڭشىگۈچ كومپرېسسورى ياكى سوۋۇتقۇچ شامالدۇرغۇچ سىلىندىرىنى ئېرىتىش ئۈچۈن ئىشلىتىشكە بولىدۇ.كارتېر ئىسسىتقۇچ بەلبېغىئۇزۇنلۇقىنى خېرىدارنىڭ تەلىپىگە ئاساسەن تەڭشىگىلى بولىدۇ. | |
مەھسۇلات سەپلىمىسى
كومپرېسسورلۇق كارتېرنىڭ ئىسسىتىش بەلبېغىقىزىتىش ئېلېمېنتى نىكېل خروم قېتىشمىسىغا قارشىلىق كۆرسىتىش سىمىدىن ياسالغان بولۇپ، تېز قىزىيدۇ، تېمپېراتۇرىسى بىردەك، ئىسسىقلىق ساقلاش قەۋىتى يۇقىرى ۋە تۆۋەن تېمپېراتۇرىغا چىداملىق، چىرىشكە قارشى، يۇقىرى ئىسسىقلىق ساقلاش، سىلىكون رېزىنكىسى ۋە خىمىيىلىك بولمىغان تالا رەخت، ئىمپورت قىلىنغان كۆپۈك رېزىنكىسى قاتارلىق ماتېرىياللاردىن ياسالغان بولۇپ، ئاستىر، ئارىلىق ئىسسىقلىق ساقلاش قەۋىتى، ئۈچ قەۋەتلىك سىرتقى قوغداش قەۋىتى، ياخشى ئىسسىقلىق ساقلاش، ئىشەنچلىك ئىسسىقلىق ساقلاش ئىقتىدارى، ئەۋرىشىمچانلىق، جىسىملارغا يېقىن تېگىش ئارقىلىق قىزىتىلىدۇ، يۇقىرى ئىسسىقلىق ئۈنۈمى، ئىشلىتىش ئاسان، قىزىتىلغان قىسىمنىڭ يۈزىگە بىۋاسىتە ئورىلىدۇ. ئۈسكۈنىلەرنىڭ ئەڭ ياخشى ئىقتىدارىنى ساقلاش ئۈچۈن، كارىدور قىزىتقۇچ سۇنىڭ يىغىلىشىنى ئازايتىش ۋە مۇقىم خىزمەت تېمپېراتۇرىسىنى ساقلاشتا مۇھىم رول ئوينايدۇ، شۇنىڭ بىلەن ماشىنىنىڭ ئىشلىتىش ئۆمرىنى ياخشىلايدۇ.
مەھسۇلات ئالاھىدىلىكلىرى
1. ئىسسىتىش كېرەك بولغان زاپچاسنىڭ ئېھتىياجىغا ئاساسەن تاسادىپىي ئېگىلىش ۋە ئوراشقا بولىدۇ، ئىگىلىگەن بوشلۇق ۋە ھەجىم كىچىك.
2. ئاددىي ۋە تېز ئورنىتىش ھالىتى.
3. ئىسسىتىش قۇرۇلمىسىدىكى يەڭلىك كرېمنىي رېزىنكا ئىزولياتور.
4. مىستىن ياسالغان قەۋەت ماشىنىنىڭ بۇزۇلۇشىنىڭ ئالدىنى ئالىدۇ ھەمدە توكنى يەرگە يەتكۈزىدۇ.
5. نەملىككە پۈتۈنلەي چىداملىق.
6. تەلەپ قىلىنىدىغان ئۇزۇنلۇققا ئاساسەن خاسلاشتۇرۇڭ.
7. ئاساسلىق سوغۇق قۇيرۇق ئۇچى.
ئىشلەپچىقىرىش جەريانى
مۇلازىمەت
تەرەققىي قىلدۇرۇش
مەھسۇلاتنىڭ ئۆلچىمى، سىزمىسى ۋە رەسىمىنى تاپشۇرۇۋالدى
سۆزلەر
باشقۇرغۇچى 1-2 سائەت ئىچىدە سوئالغا جاۋاب بېرىدۇ ۋە باھا ئەۋەتىدۇ
ئۈلگىلەر
كۆك ئىشلەپچىقىرىشتىن بۇرۇن مەھسۇلات سۈپىتىنى تەكشۈرۈش ئۈچۈن ھەقسىز ئەۋرىشكىلەر ئەۋەتىلىدۇ
ئىشلەپچىقىرىش
مەھسۇلاتنىڭ ئۆلچىمىنى يەنە بىر قېتىم جەزملەشتۈرۈڭ، ئاندىن ئىشلەپچىقىرىشنى ئورۇنلاشتۇرۇڭ
بۇيرۇتما
ئۈلگىلەرنى جەزملەشتۈرگەندىن كېيىن زاكاز قىلىڭ
سىناق قىلىش
بىزنىڭ QC گۇرۇپپىمىز مال يەتكۈزۈشتىن بۇرۇن مەھسۇلات سۈپىتىنى تەكشۈرىدۇ
ئوراش
لازىم بولغاندا مەھسۇلاتلارنى ئوراپ قاچىلاش
يۈكلەۋاتىدۇ
تەييار مەھسۇلاتلارنى خېرىدارنىڭ قاچىسىغا يۈكلەش
قوبۇل قىلىۋاتىدۇ
سىزنىڭ زاكازىڭىزنى تاپشۇرۇۋالدىم
نېمىشقا بىزنى تاللايسىز
•25 يىللىق ئېكسپورت ۋە 20 يىللىق ئىشلەپچىقىرىش تەجرىبىسى
•زاۋۇتنىڭ كۆلىمى تەخمىنەن 8000 كۋادرات مېتىر كېلىدۇ
•2021-يىلى، پاراشوك تولدۇرۇش ماشىنىسى، تۇرۇبا كىچىكلىتىش ماشىنىسى، تۇرۇبا ئېگىش ئۈسكۈنىلىرى قاتارلىق ھەر خىل ئىلغار ئىشلەپچىقىرىش ئۈسكۈنىلىرى ئالماشتۇرۇلدى.
•ئوتتۇرىچە كۈندىلىك ئىشلەپچىقىرىش مىقدارى تەخمىنەن 15000 دانە
• ھەمكارلىقنىڭ ھەر خىل خېرىدارلىرى
•خاسلاشتۇرۇش سىزنىڭ تەلىپىڭىزگە باغلىق
گۇۋاھنامە
مۇناسىۋەتلىك مەھسۇلاتلار
زاۋۇت رەسىمى
سوئال سوراشتىن بۇرۇن، تۆۋەندىكى ئۆلچەملەرنى بىزگە ئەۋەتىڭ:
1. بىزگە رەسىم ياكى ھەقىقىي رەسىمنى ئەۋەتىش؛
2. ئىسسىتقۇچنىڭ چوڭلۇقى، قۇۋۋىتى ۋە توك بېسىمى؛
3. ئىسسىتقۇچنىڭ ھەر قانداق ئالاھىدە تەلىپى.
ئالاقىلىشىش ئۇچۇرلىرى: ئامىئې جاڭ
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














