مەھسۇلات پارامېتىرلىرى
| مەھسۇلات نامى | سىلىكون رېزىنكىسى جۇڭگو كارون ئىسسىتقۇچ |
| نەملىك ھالىتىدىكى ئىزولياتسىيەگە قارشىلىق كۆرسىتىش | ≥200MΩ |
| نەم ئىسسىقلىق سىنىقىدىن كېيىنكى ئىزولياتسىيە قارشىلىقى | ≥30MΩ |
| نەملىك ھالىتىدىكى ئېقىش ئېقىمى | ≤0.1mA |
| ماتېرىيال | سىلىكون رېزىنكىسى |
| بەلۋاغنىڭ كەڭلىكى | 14mm، 20mm، 25mm قاتارلىقلار. |
| بەلۋاغنىڭ ئۇزۇنلۇقى | خاسلاشتۇرۇلغان |
| قارشىلىقلىق توك بېسىمى | 2000V/مىنۇت |
| سۇدىكى ئىزولياتسىيەلىك قارشىلىق | 750MOhm |
| ئىشلىتىش | كارىۋات ئىسسىتقۇچ بەلبېغى |
| قوغۇشۇن سىم ئۇزۇنلۇقى | 1000mm، ياكى خاسلاشتۇرۇلغان |
| ئورالما | بىر ئىسسىتقۇچ بىلەن بىر خالتا |
| تەستىقلار | CE |
| تېرمىنال تىپى | خاسلاشتۇرۇلغان |
| بۇجۇڭگو كارىدور ئىسسىتقۇچكەڭلىكى 14mm، 20mm، 25mm، 30mm قاتارلىقلاردا ياسىلىدۇ.سىلىكونلۇق ئىسسىتىش بەلبېغىھاۋا تەڭشىگۈچ كومپرېسسورى ياكى سوۋۇتقۇچ شامالدۇرغۇچ سىلىندىرىنى ئېرىتىش ئۈچۈن ئىشلىتىشكە بولىدۇ.كارتېر ئىسسىتقۇچ بەلبېغىئۇزۇنلۇقىنى خېرىدارنىڭ تەلىپىگە ئاساسەن تەڭشىگىلى بولىدۇ. | |
مەھسۇلات سەپلىمىسى
سىلىكون رېزىنكا كارىتوسى قىزىتىش بەلبېغىسۇدىن مۇداپىئەلىنىش ئىقتىدارى ياخشى، قىزىتىش سۈرئىتى تېز ۋە ئىشلىتىش ئۆمرى ئۇزۇن بولغان ئېلېكترلىك ئىسسىتىش مەھسۇلاتى. سىلىكون رېزىنكىسىنىڭ ئاساسلىق قوللىنىش ئەھۋاللىرىكارتېر ئىسسىتقۇچ بەلبېغىھاۋا تەڭشىگۈچتىكى كومپرېسسورلۇق كارىتورنى ئىسسىتىش، تۇرۇبا ئىسسىتىش ۋە مۇزلىمايدىغان سىلىكون رېزىنلىق ئىسسىتىش بەلبېغى قاتارلىقلارنى ئۆز ئىچىگە ئالىدۇ، ئەمما بۇلار بىلەنلا چەكلىنىپ قالمايدۇ. بۇلاركارتېر ئىسسىتقۇچلىرىئادەتتە ئىسسىتىش تەلەپ قىلىنىدىغان جايلاردا، مەسىلەن، سانائەت ئۈسكۈنىلىرى ياكى تەجرىبىخانا، ئىسسىتىش ۋە ئىسسىقلىق ساقلاش ئۈسكۈنىلىرىدىكى تۇرۇبا، باك ۋە ئورەك قاتارلىق جايلاردا ئىشلىتىلىدۇ.سىلىكون رېزىنكا كارىتوسى ئىسسىتقۇچقىزىتىلىدىغان قىسىمنىڭ يۈزىگە بىۋاسىتە ئوراشقا بولىدۇ، ئورنىتىش ئاسان ۋە ئىشەنچلىك، سوغۇق رايونلارغا ماس كېلىدۇ، ئۇنىڭ ئاساسلىق ئىقتىدارلىرى سۇ تۇرۇبىسىنى ئىسسىقلىق ساقلاش، مۇزنى ئېرىتىش ۋە قارنى ئېرىتىشنى ئۆز ئىچىگە ئالىدۇ.
مەھسۇلات ئالاھىدىلىكلىرى
1. ئىشقارسىز شىشە تالالىق ئۆزەك رامكا ئىشلىتىلگەن، ئېلېكترلىك ئىسسىتىش سىمى بىلەن ئورالغان، ئاساسلىق ئىسسىقلىق ساقلاش ماتېرىيالى سىلىكون رېزىنكىسى بولۇپ، ئىسسىقلىققا چىداملىق ۋە ئىسسىقلىق ساقلاش خۇسۇسىيىتىگە ئىگە.
2. ئۇنىڭ ئەۋرىشىمچانلىقى ناھايىتى يۇقىرى، بىۋاسىتە قىزىتىش ئۈسكۈنىسىگە ئورغىلى بولىدۇ، بۇ ياخشى تېگىش ۋە بىردەك قىزىتىش ئۈنۈمىنى كاپالەتلەندۈرىدۇ.
3. ئورنىتىش جەريانىدا، ئىسسىتقۇچنىڭ سىلىكون رېزىنكا تۈزلەڭلىك تەرىپىنىڭ ئوتتۇرا تۇرۇبا يولى ۋە باكنىڭ يۈزىگە يېقىن ئىكەنلىكىگە كاپالەتلىك قىلىش ۋە ئاليۇمىن لېنتا بىلەن مۇقىملاشتۇرۇش كېرەك. ئىسسىقلىق يوقىتىشنى ئازايتىش ئۈچۈن، ئېلېكترلىك تروپىك رايونىنىڭ سىرتىغا ئىسسىقلىق ساقلاش قەۋىتى يېپىش كېرەك.
4. ئىسسىتقۇچنىڭ ئېھتىياجىغا ئاساسەن خالىغانچە ئېگىلىپ ۋە ئوراشقا بولىدۇ، بوشلۇق كىچىك، ئورنىتىش ئۇسۇلى ئاددىي ۋە تېز، ئىسسىتىش قۇرۇلمىسى سىلىكون ئىزولياتور بىلەن قاپلانغان بولۇپ، مېخانىكىلىق بۇزۇلۇشنىڭ ئالدىنى ئېلىش رولىنى ئوينايدۇ.
تېخنىكىلىق پارامېتىرلار جەھەتتە، سىلىكون رېزىنكا كارىتوسى قىزىتىش بەلبېغىنىڭ ئىسسىقلىق ساقلاش ماتېرىيالى ئەڭ يۇقىرى تېمپېراتۇرا 300 گرادۇسقا بەرداشلىق بېرەلەيدۇ، ئەڭ يۇقىرى مۇلازىمەت تېمپېراتۇرىسى 250 گرادۇس، قۇۋۋەت خاتالىقى %8، ئىسسىقلىق ساقلاش قارشىلىقى ≥5 MΩ، سىقىلىش كۈچى 1500v/5s ۋە ئېلېكتر توك بېسىمى 6KV. بۇ پارامېتىرلار مەھسۇلاتنىڭ بىخەتەرلىكى ۋە ئىشەنچلىكلىكىنى كاپالەتلەندۈرىدۇ، ھەر خىل سانائەت ۋە تەجرىبىخانا مۇھىتىنىڭ ئىسسىقلىق ساقلاش تەلىپىگە ماس كېلىدۇ.
ئىشلەپچىقىرىش جەريانى
مۇلازىمەت
تەرەققىي قىلدۇرۇش
مەھسۇلاتنىڭ ئۆلچىمى، سىزمىسى ۋە رەسىمىنى تاپشۇرۇۋالدى
سۆزلەر
باشقۇرغۇچى 1-2 سائەت ئىچىدە سوئالغا جاۋاب بېرىدۇ ۋە باھا ئەۋەتىدۇ
ئۈلگىلەر
كۆك ئىشلەپچىقىرىشتىن بۇرۇن مەھسۇلات سۈپىتىنى تەكشۈرۈش ئۈچۈن ھەقسىز ئەۋرىشكىلەر ئەۋەتىلىدۇ
ئىشلەپچىقىرىش
مەھسۇلاتنىڭ ئۆلچىمىنى يەنە بىر قېتىم جەزملەشتۈرۈڭ، ئاندىن ئىشلەپچىقىرىشنى ئورۇنلاشتۇرۇڭ
بۇيرۇتما
ئۈلگىلەرنى جەزملەشتۈرگەندىن كېيىن زاكاز قىلىڭ
سىناق قىلىش
بىزنىڭ QC گۇرۇپپىمىز مال يەتكۈزۈشتىن بۇرۇن مەھسۇلات سۈپىتىنى تەكشۈرىدۇ
ئوراش
لازىم بولغاندا مەھسۇلاتلارنى ئوراپ قاچىلاش
يۈكلەۋاتىدۇ
تەييار مەھسۇلاتلارنى خېرىدارنىڭ قاچىسىغا يۈكلەش
قوبۇل قىلىۋاتىدۇ
سىزنىڭ زاكازىڭىزنى تاپشۇرۇۋالدىم
نېمىشقا بىزنى تاللايسىز
•25 يىللىق ئېكسپورت ۋە 20 يىللىق ئىشلەپچىقىرىش تەجرىبىسى
•زاۋۇتنىڭ كۆلىمى تەخمىنەن 8000 كۋادرات مېتىر كېلىدۇ
•2021-يىلى، پاراشوك تولدۇرۇش ماشىنىسى، تۇرۇبا كىچىكلىتىش ماشىنىسى، تۇرۇبا ئېگىش ئۈسكۈنىلىرى قاتارلىق ھەر خىل ئىلغار ئىشلەپچىقىرىش ئۈسكۈنىلىرى ئالماشتۇرۇلدى.
•ئوتتۇرىچە كۈندىلىك ئىشلەپچىقىرىش مىقدارى تەخمىنەن 15000 دانە
• ھەمكارلىقنىڭ ھەر خىل خېرىدارلىرى
•خاسلاشتۇرۇش سىزنىڭ تەلىپىڭىزگە باغلىق
گۇۋاھنامە
مۇناسىۋەتلىك مەھسۇلاتلار
زاۋۇت رەسىمى
سوئال سوراشتىن بۇرۇن، تۆۋەندىكى ئۆلچەملەرنى بىزگە ئەۋەتىڭ:
1. بىزگە رەسىم ياكى ھەقىقىي رەسىمنى ئەۋەتىش؛
2. ئىسسىتقۇچنىڭ چوڭلۇقى، قۇۋۋىتى ۋە توك بېسىمى؛
3. ئىسسىتقۇچنىڭ ھەر قانداق ئالاھىدە تەلىپى.
ئالاقىلىشىش ئۇچۇرلىرى: ئامىئې جاڭ
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













