مەھسۇلات پارامېتىرلىرى
| مەھسۇلات نامى | كومپرېسسور ئۈچۈن سىلىكونلۇق كىران قاپ قىزىتىش ئېلېمېنتى زاۋۇتى |
| نەملىك ھالىتىدىكى ئىزولياتسىيەگە قارشىلىق كۆرسىتىش | ≥200MΩ |
| نەم ئىسسىقلىق سىنىقىدىن كېيىنكى ئىزولياتسىيە قارشىلىقى | ≥30MΩ |
| نەملىك ھالىتىدىكى ئېقىش ئېقىمى | ≤0.1mA |
| ماتېرىيال | سىلىكون رېزىنكىسى |
| بەلۋاغنىڭ كەڭلىكى | 14mm، 20mm، 25mm قاتارلىقلار. |
| بەلۋاغنىڭ ئۇزۇنلۇقى | خاسلاشتۇرۇلغان |
| قارشىلىقلىق توك بېسىمى | 2000V/مىنۇت |
| سۇدىكى ئىزولياتسىيەلىك قارشىلىق | 750MOhm |
| ئىشلىتىش | كارىۋات ئىسسىتقۇچ بەلبېغى |
| قوغۇشۇن سىم ئۇزۇنلۇقى | 1000mm، ياكى خاسلاشتۇرۇلغان |
| ئورالما | بىر ئىسسىتقۇچ بىلەن بىر خالتا |
| تەستىقلار | CE |
| تېرمىنال تىپى | خاسلاشتۇرۇلغان |
| JINGWEI ئىسسىتقۇچ شىركىتى جۇڭگوكىران قاپ قىزىتىش ئېلېمېنتى زاۋۇتى، كارىتور ئىسسىتقۇچنىڭ كەڭلىكى 14mm، 20mm، 25mm ۋە 30mm. رېماننىڭ ئۇزۇنلۇقىنى كومپرېسسورنىڭ ئەتراپىغا ئاساسەن خاسلاشتۇرغىلى بولىدۇ، ئورنىتىش ئۇسۇلى ياي ئارقىلىق. | |
مەھسۇلات سەپلىمىسى
نىڭ ماترىتسىسىكومپرېسسورنىڭ كارىتورىنى ئىسسىتىش بەلبېغىئۇزۇن بەلۋاغ بولۇپ، بىر تەرىپىنىڭ ئوتتۇرىسىدا تار ئۆڭكۈر بار، قارشىلىق سىمى سىمنىڭ ئۈستىدىكى ئەينەك تالاغا ئورالغان، ماترىسسا تۆشۈكى ئارقىلىق، سىم ۋە سىلىكون رېزىنكا سىمى مىس قىسقۇچ بىلەن ئۇلىنىدۇ ۋە سىلىكون رېزىنكا قىزىتىش بەلبېغىنىڭ ئۇچىغا پېچەتلىنىدۇ، ئاندىن تارتىش ئىلمىكى ئۇچىغا پەرچىن بىلەن بېكىتىلىدۇ، تارتىش بۇلىقى تارتىش ئىلمىكىگە ئورنىتىلىدۇ، ئىشلىتىلگەندە يەنە بىر ئۇچى تارتىلىدۇ. بۇلاق ئۇلىنىشى چاقلىق ۋالنىڭ ئەتراپىغا ئورنىتىلىدۇ، توك ئىشلەتكەندىن كېيىن، ماي قىزىتىش ئارقىلىق يۇمشىتىلىدۇ، شۇڭا كومپرېسسورنى قوزغىتىش ئاسان بولىدۇ.
مەھسۇلات فۇنكسىيەسى
كومپرېسسور ئۇزۇن ۋاقىت توختاپ قالغاندىن كېيىن، كارىۋاتتىكى مايلاش مېيى ماي قاچىسىغا قايتىپ ئېقىپ كىرىدۇ، بۇنىڭ بىلەن مايلاش مېيى قېتىپ قالىدۇ، ئاندىن مايلاش ئىقتىدارىغا تەسىر كۆرسىتىدۇ. بۇنىڭ ئالدىنى ئېلىش ئۈچۈن، كومپرېسسورلار ئادەتتە تۆۋەندىكىلەر بىلەن تەمىنلىنىدۇكارتېر ئىسسىتىش بەلبېغىنىڭ رولىكارتېر ئىسسىتقۇچ بەلبېغىماينىڭ سۇيۇقلۇقى ۋە مايلاش ئۈنۈمىگە كاپالەتلىك قىلىش ئۈچۈن قىزىتىش ئارقىلىق كارتېردىكى ماينى مۇۋاپىق تېمپېراتۇرىدا ساقلاشتىن ئىبارەت.
ئېچىلىش تېمپېراتۇرىسىھاۋا تەڭشىگۈچنىڭ كارىتور ئىسسىتقۇچئادەتتە تەخمىنەن 10 سېلسىيە گرادۇستا تەڭشىلىنىدۇ، چۈنكى سىلىقلاش مېيىنىڭ يېپىشقاقلىقى 0 سېلسىيە گرادۇستىن تۆۋەن بولغاندا كېسكىن ئاشىدۇ، سۇيۇقلۇقى ناچارلىشىدۇ، ھەمدە 10 سېلسىيە گرادۇستىن يۇقىرى سۇيۇقلۇققا ئېرىشكىلى بولىدۇ. تېمپېراتۇرا بەلگىلەنگەن قىممەتكە يەتكەندە، ئىسسىتىش بەلبېغى سىلىقلاش مېيىنىڭ تېمپېراتۇرىسى مۇۋاپىق دائىرىگە يەتكۈچە ئېچىلىدۇ.
ئىشلەپچىقىرىش جەريانى
مۇلازىمەت
تەرەققىي قىلدۇرۇش
مەھسۇلاتنىڭ ئۆلچىمى، سىزمىسى ۋە رەسىمىنى تاپشۇرۇۋالدى
سۆزلەر
باشقۇرغۇچى 1-2 سائەت ئىچىدە سوئالغا جاۋاب بېرىدۇ ۋە باھا ئەۋەتىدۇ
ئۈلگىلەر
كۆك ئىشلەپچىقىرىشتىن بۇرۇن مەھسۇلات سۈپىتىنى تەكشۈرۈش ئۈچۈن ھەقسىز ئەۋرىشكىلەر ئەۋەتىلىدۇ
ئىشلەپچىقىرىش
مەھسۇلاتنىڭ ئۆلچىمىنى يەنە بىر قېتىم جەزملەشتۈرۈڭ، ئاندىن ئىشلەپچىقىرىشنى ئورۇنلاشتۇرۇڭ
بۇيرۇتما
ئۈلگىلەرنى جەزملەشتۈرگەندىن كېيىن زاكاز قىلىڭ
سىناق قىلىش
بىزنىڭ QC گۇرۇپپىمىز مال يەتكۈزۈشتىن بۇرۇن مەھسۇلات سۈپىتىنى تەكشۈرىدۇ
ئوراش
لازىم بولغاندا مەھسۇلاتلارنى ئوراپ قاچىلاش
يۈكلەۋاتىدۇ
تەييار مەھسۇلاتلارنى خېرىدارنىڭ قاچىسىغا يۈكلەش
قوبۇل قىلىۋاتىدۇ
سىزنىڭ زاكازىڭىزنى تاپشۇرۇۋالدىم
نېمىشقا بىزنى تاللايسىز
•25 يىللىق ئېكسپورت ۋە 20 يىللىق ئىشلەپچىقىرىش تەجرىبىسى
•زاۋۇتنىڭ كۆلىمى تەخمىنەن 8000 كۋادرات مېتىر كېلىدۇ
•2021-يىلى، پاراشوك تولدۇرۇش ماشىنىسى، تۇرۇبا كىچىكلىتىش ماشىنىسى، تۇرۇبا ئېگىش ئۈسكۈنىلىرى قاتارلىق ھەر خىل ئىلغار ئىشلەپچىقىرىش ئۈسكۈنىلىرى ئالماشتۇرۇلدى.
•ئوتتۇرىچە كۈندىلىك ئىشلەپچىقىرىش مىقدارى تەخمىنەن 15000 دانە
• ھەمكارلىقنىڭ ھەر خىل خېرىدارلىرى
•خاسلاشتۇرۇش سىزنىڭ تەلىپىڭىزگە باغلىق
گۇۋاھنامە
مۇناسىۋەتلىك مەھسۇلاتلار
زاۋۇت رەسىمى
سوئال سوراشتىن بۇرۇن، تۆۋەندىكى ئۆلچەملەرنى بىزگە ئەۋەتىڭ:
1. بىزگە رەسىم ياكى ھەقىقىي رەسىمنى ئەۋەتىش؛
2. ئىسسىتقۇچنىڭ چوڭلۇقى، قۇۋۋىتى ۋە توك بېسىمى؛
3. ئىسسىتقۇچنىڭ ھەر قانداق ئالاھىدە تەلىپى.
ئالاقىلىشىش ئۇچۇرلىرى: ئامىئې جاڭ
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














