مەھسۇلات پارامېتىرلىرى
| مەھسۇلات نامى | Samsung توڭلاتقۇ ئېرىتىش ئىسسىتقۇچ 280W DA47-00139A |
| نەملىك ھالىتىدىكى ئىزولياتسىيەگە قارشىلىق كۆرسىتىش | ≥200MΩ |
| نەم ئىسسىقلىق سىنىقىدىن كېيىنكى ئىزولياتسىيە قارشىلىقى | ≥30MΩ |
| نەملىك ھالىتىدىكى ئېقىش ئېقىمى | ≤0.1mA |
| يۈزەكى يۈك | ≤3.5W/cm2 |
| تۇرۇبا دىئامېتىرى | 4.5mm، 6.5mm قاتارلىقلار. |
| شەكىل | خاسلاشتۇرۇلغان |
| قارشىلىقلىق توك بېسىمى | 2000V/مىنۇت |
| ئىزولياتسىيەلىك قارشىلىق | 750MOhm |
| ئىشلىتىش | ئاليۇمىن ئېرىتىش ئىسسىتقۇچ |
| تۇرۇبا ئۇزۇنلۇقى | 300-7500mm |
| قوغۇشۇن سىم ئۇزۇنلۇقى | 700-1000mm (خاسلاشتۇرۇلغان) |
| تەستىقلار | CE/ CQC |
| تېرمىنال تىپى | خاسلاشتۇرۇلغان |
| سامسون توڭلاتقۇ ئېرىتىش ئىسسىتقۇچ زاپچاسلىرى DA47-00139A، 220V/280W. ئېرىتىش ئىسسىتقۇچ تۇرۇبىسى بىر ئىسسىتقۇچ بىلەن بىر خالتىنى ئوراپ قاچىلىغىلى بولىدۇ. | |
مەھسۇلات سەپلىمىسى
ئاليۇمىن تۇرۇبا قىزىتىش ئېلېمېنتلىرىنى كىچىك بوشلۇقلاردا ئىشلىتىش ئاسان، ياخشى دېفورماتسىيە ئىقتىدارىغا ئىگە، مۇرەككەپ شەكىللەرگە ئېگىلىپ ئىشلىتىشكە بولىدۇ ھەمدە ھەر قانداق بوشلۇقتا ئىشلىتىشكە بولىدۇ. ئۇلار يەنە ياخشى ئىسسىقلىق ئۆتكۈزۈش ئىقتىدارىغا ئىگە بولۇپ، قىزىتىش ۋە ئېرىتىش ئۈنۈمىنى ئاشۇرىدۇ.
توڭلاتقۇ، توڭلاتقۇ ۋە باشقا ئېلېكتر ئۈسكۈنىلىرىنىڭ مۇزىنى ئېرىتىش ۋە ئىسسىقلىقىنى ساقلاش ئۈچۈن ئورتاق ئىشلىتىلىدىغان قورال ئاليۇمىن ئېرىتىش ئىسسىتقۇچ. تېرموستات، توك زىچلىقى، ئىزولياتسىيە، تېمپېراتۇرا ئالماشتۇرغۇچ ۋە ئىسسىقلىقنىڭ تارقىلىش شارائىتىنىڭ ياردىمىدە، ئۇ تېز قىزىپ، تەڭلىك ۋە بىخەتەرلىك بىلەن تەمىنلەيدۇ. ئۇ ئاساسلىقى توڭلاتقۇ، مۇزلاتقۇ ۋە باشقا توك بىلەن قىزىتىدىغان ئۈسكۈنىلەردىكى مۇزنى يوقىتىش ئۈچۈن ئىشلىتىلىدۇ.
مەھسۇلات قوللىنىشى
ئىشلەپچىقىرىش جەريانى
مۇلازىمەت
تەرەققىي قىلدۇرۇش
مەھسۇلاتنىڭ ئۆلچىمى، سىزمىسى ۋە رەسىمىنى تاپشۇرۇۋالدى
سۆزلەر
باشقۇرغۇچى 1-2 سائەت ئىچىدە سوئالغا جاۋاب بېرىدۇ ۋە باھا ئەۋەتىدۇ
ئۈلگىلەر
كۆك ئىشلەپچىقىرىشتىن بۇرۇن مەھسۇلات سۈپىتىنى تەكشۈرۈش ئۈچۈن ھەقسىز ئەۋرىشكىلەر ئەۋەتىلىدۇ
ئىشلەپچىقىرىش
مەھسۇلاتنىڭ ئۆلچىمىنى يەنە بىر قېتىم جەزملەشتۈرۈڭ، ئاندىن ئىشلەپچىقىرىشنى ئورۇنلاشتۇرۇڭ
بۇيرۇتما
ئۈلگىلەرنى جەزملەشتۈرگەندىن كېيىن زاكاز قىلىڭ
سىناق قىلىش
بىزنىڭ QC گۇرۇپپىمىز مال يەتكۈزۈشتىن بۇرۇن مەھسۇلات سۈپىتىنى تەكشۈرىدۇ
ئوراش
لازىم بولغاندا مەھسۇلاتلارنى ئوراپ قاچىلاش
يۈكلەۋاتىدۇ
تەييار مەھسۇلاتلارنى خېرىدارنىڭ قاچىسىغا يۈكلەش
قوبۇل قىلىۋاتىدۇ
سىزنىڭ زاكازىڭىزنى تاپشۇرۇۋالدىم
نېمىشقا بىزنى تاللايسىز
•25 يىللىق ئېكسپورت ۋە 20 يىللىق ئىشلەپچىقىرىش تەجرىبىسى
•زاۋۇتنىڭ كۆلىمى تەخمىنەن 8000 كۋادرات مېتىر كېلىدۇ
•2021-يىلى، پاراشوك تولدۇرۇش ماشىنىسى، تۇرۇبا كىچىكلىتىش ماشىنىسى، تۇرۇبا ئېگىش ئۈسكۈنىلىرى قاتارلىق ھەر خىل ئىلغار ئىشلەپچىقىرىش ئۈسكۈنىلىرى ئالماشتۇرۇلدى.
•ئوتتۇرىچە كۈندىلىك ئىشلەپچىقىرىش مىقدارى تەخمىنەن 15000 دانە
• ھەمكارلىقنىڭ ھەر خىل خېرىدارلىرى
•خاسلاشتۇرۇش سىزنىڭ تەلىپىڭىزگە باغلىق
گۇۋاھنامە
مۇناسىۋەتلىك مەھسۇلاتلار
زاۋۇت رەسىمى
سوئال سوراشتىن بۇرۇن، تۆۋەندىكى ئۆلچەملەرنى بىزگە ئەۋەتىڭ:
1. بىزگە رەسىم ياكى ھەقىقىي رەسىمنى ئەۋەتىش؛
2. ئىسسىتقۇچنىڭ چوڭلۇقى، قۇۋۋىتى ۋە توك بېسىمى؛
3. ئىسسىتقۇچنىڭ ھەر قانداق ئالاھىدە تەلىپى.
ئالاقىلىشىش ئۇچۇرلىرى: ئامىئې جاڭ
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













