| مەھسۇلات نامى | Samsung Part#DA47-00244U توڭلاتقۇ ئېرىتىش ئىسسىتقۇچ ئېلېمېنتى |
| نەملىك ھالىتىدىكى ئىزولياتسىيەگە قارشىلىق كۆرسىتىش | ≥200MΩ |
| نەم ئىسسىقلىق سىنىقىدىن كېيىنكى ئىزولياتسىيە قارشىلىقى | ≥30MΩ |
| نەملىك ھالىتىدىكى ئېقىش ئېقىمى | ≤0.1mA |
| يۈزەكى يۈك | ≤3.5W/cm2 |
| تۇرۇبا دىئامېتىرى | 6.5 مىللىمېتىر |
| توك بېسىمى | 120V |
| سۇدىكى قارشىلىق كۈچىگە ئىگە توك بېسىمى | 2000V/مىنۇت (نورمال سۇ تېمپېراتۇرىسى) |
| كۈچ | 100W |
| ئىشلىتىش | ئېرىتىش قىزىتىش ئېلېمېنتى |
| تۇرۇبا ماتېرىيالى | داتلاشماس پولات 304 |
| تۇرۇبا رەڭگى | قارا يېشىل |
| تەستىقلار | CE/ CQC |
| ئورالما | بىر ئىسسىتقۇچ، بىر خالتا، ھەر بىر قاپتا 100 دانە |
| DA47-00244U ئېرىتىش ئىسسىتقۇچ ئېلېمېنتى، Samsung توڭلاتقۇسىغا ماس كېلىدۇ. ئۇ ئومۇميۈزلۈك ئەمەس. ئېرىتىش ئىسسىتقۇچ تۆۋەندىكى مودېللار بىلەن ئىشلىيەلەيدۇ: مەسىلەن، RF23HCEDBBC، RF23HCEDBSG، RF23HCEDBSR، RF23HCEDBWW، RF23HCEDTSR، RF23HTEDBSR، RF23R6201DT، RF23R6201SG، RF23R6201SR، RF23R6201WW، RF23R6301SR، RF260BEAEBC قاتارلىقلار. ئەگەر زاكاز قىلىۋاتقان زاپچاسلىرىڭىزنىڭ مودېلىڭىزغا ماس كېلىدىغان-كەلمەيدىغانلىقىغا ئىشەنمىسىڭىز، زاكاز قىلىشتىن بۇرۇن بىز بىلەن ئالاقىلىشىڭ. مودېل نومۇرىڭىزنى كىرگۈزۈڭ. بىز زاپچاسنىڭ مودېلىڭىزغا ماس كېلىدىغان-كەلمەيدىغانلىقىنى جەزملەشتۈرەلەيمىز.PS9603659، AP5914487، 3955643 نىڭ ئورنىنى ئالىدۇ.ئورنىتىش ئاسان. سىز YouTube دا DA47-00244U ئېرىتىش قىزىتىش تۇرۇبىسىنىڭ زاپچاسلىرىنى قانداق ئالماشتۇرۇش توغرىسىدىكى سىننى كۆرەلەيسىز، بۇ قىلچە قىيىن ئەمەس. 1. ئەسلى OEM ماركىلىق زاپچاسلار بىلەن ئوخشاش ئىقتىدارغا ئىگە ئىشلەپچىقىرىلىپ سىناق قىلىنغان، ئەمما ئوخشاش ئەسلى ئۈسكۈنە ئىشلەپچىقارغۇچى زاپچاسلىرىدىن ياخشىراق باھادا. 2. ئائىلە ئاشخانا ئېلېكتر سايمانلىرىنى كەسپىي رېمونتچى ۋە ئۆزى رېمونت قىلغۇچى ئۈچۈن مۇۋاپىق باھادا سۈپەتلىك، چىداملىق، ئىقتىدارلىق. بىز خېرىدارلارنىڭ %100 رازى بولۇشىغا كاپالەتلىك قىلىش ئۈچۈن 1 يىللىق ئىشلەپچىقىرىش كاپالىتى بىلەن تەمىنلەيمىز. | |
توڭلاتقۇ زاپچاسلىرىمىزنىڭ ئېرىتىش ئىسسىتىش ئېلېمېنتلىرى ئىنچىكە ۋە تەپسىلىي ئىشلارغا دىققەت قىلىپ ياسالغان بولۇپ، مىسلىسىز ئىقتىدارغا كاپالەتلىك قىلىش ئۈچۈن قاتتىق سىناقتىن ئۆتىدۇ. ھەر بىر زاپچاس ئېنىق لايىھەلەنگەن ۋە ئومۇميۈزلۈك سۈپەت تەكشۈرۈشىدىن ئۆتكەن بولۇپ، ئۈنۈملۈك ۋە ئىشەنچلىكلىكنىڭ قاتتىق ئۆلچەملىرىگە ئۇيغۇن كېلىدۇ. توڭلاتقۇڭىزنىڭ چىدامچانلىقى ۋە ئۇزۇن مۇددەتلىك ئىقتىدارىنى كاپالەتلەندۈرۈش ئۈچۈن، زاپچاسلىرىمىزغا ئىشىنىڭ. توڭلاتقۇ ئېھتىياجىڭىز ئۈچۈن مۇنەۋۋەرلىككە بولغان ۋەدىمىزگە ئىشىنىڭ.
JINGWEI دا، بىز يۇقىرى سۈپەتلىك توڭلاتقۇ زاپچاسلىرىنى ئېرىتىش ئىسسىتقۇچلىرىنىڭ ئەڭ ياخشى تەمىنلىگۈچىسى بولۇپ، ھەر قانداق مەسىلىنى تېز ھەل قىلىمىز. ئاشخانا ئۈسكۈنىلىرى مۇتەخەسسىسى بولۇش سۈپىتىمىز بىلەن، بىز تېز رېمونت قىلىشنىڭ مۇھىملىقىنى چۈشىنىمىز. كەسپىي بىلىمىمىز ۋە داڭلىق ئىشلەپچىقارغۇچىلار بىلەن بولغان يېقىن مۇناسىۋىتىمىزدىن پايدىلىنىپ، بىز ھەر يىلى ھەر خىل يۇقىرى سۈپەتلىك توڭلاتقۇ زاپچاسلىرىنى ئېرىتىش ئىسسىتقۇچ ئېلېمېنتلىرىنى ئۈزلۈكسىز تونۇشتۇرىمىز. بۇ سىزنىڭ ئەرزان باھالىق ئەلا سۈپەتلىك زاپچاسلارغا ئېرىشىشىڭىزگە كاپالەتلىك قىلىدۇ، بۇ سىزگە ئاشخانا ئۈسكۈنىلىرىنى خامچوتىڭىز دائىرىسىدە ئاسانلا رېمونت قىلىش ۋە ئاسراشقا، ئائىلىڭىزنىڭ قەھرىمانىغا ئايلىنىشىڭىزغا شارائىت ھازىرلايدۇ.
سوئال سوراشتىن بۇرۇن، تۆۋەندىكى ئۆلچەملەرنى بىزگە ئەۋەتىڭ:
1. بىزگە رەسىم ياكى ھەقىقىي رەسىمنى ئەۋەتىش؛
2. ئىسسىتقۇچنىڭ چوڭلۇقى، قۇۋۋىتى ۋە توك بېسىمى؛
3. ئىسسىتقۇچنىڭ ھەر قانداق ئالاھىدە تەلىپى.
ئالاقىلىشىش ئۇچۇرلىرى: ئامىئې جاڭ
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














