مەھسۇلات پارامېتىرلىرى
| مەھسۇلات نامى | Samsung DA47-00192E توڭلاتقۇ ئاليۇمىن يوپۇق ئىسسىتىش ئېلېمېنتى |
| ماتېرىيال | ئىسسىتىش سىمى + ئاليۇمىن ياپراق لېنتىسى |
| توك بېسىمى | 12V |
| كۈچ | 2W |
| شەكىل | خاسلاشتۇرۇلغان |
| قوغۇشۇن سىم ئۇزۇنلۇقى | خاسلاشتۇرۇلغان |
| تېرمىنال مودېلى | خاسلاشتۇرۇلغان |
| قارشىلىقلىق توك بېسىمى | 2000V/مىنۇت |
| MOQ | 200 دانە |
| ئىشلىتىش | ئاليۇمىن يوپۇرماقلىق ئىسسىتقۇچ |
| ئورالما | 100 دانە بىر قاپ |
| بۇئاليۇمىن ياپراق قىزىتىش ئېلېمېنتىتوڭلاتقۇ ئۈچۈن ئىشلىتىلىدىغان Samsung DA47-00192E زاپچاسلىرى ئەڭ يۇقىرى سۈپەت ۋە ئىقتىدار ئۆلچىمىگە ماس كېلىدىغان قىلىپ لايىھەلەنگەن بولۇپ، ئۈسكۈنىڭىزنىڭ ئۈنۈملۈك ۋە ئۈنۈملۈك ئىشلىشىگە كاپالەتلىك قىلىدۇ. ئۆلچەملىرى (چوڭ-كىچىكلىكى، شەكلى، توك بېسىمى ۋە قۇۋۋىتى) ئەسلى ئۈلگە سۈپىتىدە خاسلاشتۇرۇلغان. | |
مەھسۇلات سەپلىمىسى
ئاليۇمىن يوپۇرماقلىق ئىسسىتقۇچلارسىلىكون ئىزولياتسىيىسى بار ئىسسىتىش سىملىرى ياكى PVC ئىسسىتىش سىملىرىدىن ياسالغان ئىسسىتىش ئېلېمېنتلىرى بولۇپ، ئۇلار ئادەتتە ئىككى پارچە ئاليۇمىن يوپۇرماقنىڭ ئارىسىغا قويۇلىدۇ ياكى بىر قەۋەت ئاليۇمىن يوپۇرماققا ئېرىتىلىدۇ.ئاليۇمىن يوپۇرماقلىق ئىسسىتقۇچ ياستۇقئۆزلۈكىدىن يېپىشىدىغان ئاستى قەۋىتى بار، ئۇنى ئىزولياتورغا ئېھتىياجلىق جايلارغا قولايلىق ۋە تېز ئورنىتىشقا بولىدۇ. ئاليۇمىن يوپۇرماقلىق ئىسسىتقۇچنى ئىشلىتىش ئاسان، ئۇنى لازىملىق جايلارغا تېزلا ئۇلىغىلى بولىدۇ. ئۇنىڭ تېخنىكىلىق پارامېتىرلىرى خاسلاشتۇرغىلى بولىدىغان چوڭلۇق، خاسلاشتۇرغىلى بولىدىغان توك بېسىمى، توكنىڭ ئۆزگىرىشى (قارشىلىق ئۆزگىرىشى) ≤5%، خىزمەت تېمپېراتۇرىسىدا ≤0.5mA ئېقىش ئېقىمى، باھالانغان توك بېسىمىدا باھالانغان قىممەتنىڭ ±10% ى توكنىڭ ئۆزگىرىشى ۋە ئاليۇمىن يوپۇرماق ۋە ئىسسىتىش سىمىنىڭ يېپىشتۇرۇش كۈچى ≥2N/1min بولۇپ، سويۇلۇپ ياكى چۈشۈپ كەتمەيدۇ. خىزمەت توك بېسىمىئاليۇمىن ياپراقچە قىزىتىش ياپقۇچچىسى12V، 24V، 36V، 48V، 110V، 220V، 230V قاتارلىق قىلىپ لايىھەلىنىشى مۇمكىن، خىزمەت تېمپېراتۇرىسى 160 سېلسىيە گرادۇسقا يېتىدۇ. ئۇنىڭ ئىقتىدارىغا -30 سېلسىيە گرادۇسلۇق تۆۋەن تېمپېراتۇرا تەسىر كۆرسەتمەيدۇ.
مەھسۇلات قوللىنىشلىرى
ئاليۇمىن يوپۇرماقلىق ئىسسىتقۇچ ياستۇقكىچىك، يېنىك ۋە يۇقىرى ئىسسىتىش ئۈنۈمى قاتارلىق ئەۋزەللىكلەرگە ئىگە، شۇڭا ئۇ نۇرغۇن ساھەلەردە كەڭ قوللىنىلىدۇ. ئاليۇمىن ياپراقچە ئىسسىتقۇچ ئېلېكتر سايمانلىرى ئىشلەپچىقىرىش سانائىتىدە، مەسىلەن، توڭلاتقۇ ۋە توڭلاتقۇلاردا ئېرىتىش، گۈرۈچ پىشۇرغۇچنىڭ ئىسسىقلىق ساقلاش ئۈسكۈنىلىرى ۋە ئېلېكتر ئىسسىتىش ئۈستەللىرىدە كەڭ قوللىنىلىدۇ.
ئىشلەپچىقىرىش جەريانى
مۇلازىمەت
تەرەققىي قىلدۇرۇش
مەھسۇلاتنىڭ ئۆلچىمى، سىزمىسى ۋە رەسىمىنى تاپشۇرۇۋالدى
سۆزلەر
باشقۇرغۇچى 1-2 سائەت ئىچىدە سوئالغا جاۋاب بېرىدۇ ۋە باھا ئەۋەتىدۇ
ئۈلگىلەر
كۆك ئىشلەپچىقىرىشتىن بۇرۇن مەھسۇلات سۈپىتىنى تەكشۈرۈش ئۈچۈن ھەقسىز ئەۋرىشكىلەر ئەۋەتىلىدۇ
ئىشلەپچىقىرىش
مەھسۇلاتنىڭ ئۆلچىمىنى يەنە بىر قېتىم جەزملەشتۈرۈڭ، ئاندىن ئىشلەپچىقىرىشنى ئورۇنلاشتۇرۇڭ
بۇيرۇتما
ئۈلگىلەرنى جەزملەشتۈرگەندىن كېيىن زاكاز قىلىڭ
سىناق قىلىش
بىزنىڭ QC گۇرۇپپىمىز مال يەتكۈزۈشتىن بۇرۇن مەھسۇلات سۈپىتىنى تەكشۈرىدۇ
ئوراش
لازىم بولغاندا مەھسۇلاتلارنى ئوراپ قاچىلاش
يۈكلەۋاتىدۇ
تەييار مەھسۇلاتلارنى خېرىدارنىڭ قاچىسىغا يۈكلەش
قوبۇل قىلىۋاتىدۇ
سىزنىڭ زاكازىڭىزنى تاپشۇرۇۋالدىم
نېمىشقا بىزنى تاللايسىز
•25 يىللىق ئېكسپورت ۋە 20 يىللىق ئىشلەپچىقىرىش تەجرىبىسى
•زاۋۇتنىڭ كۆلىمى تەخمىنەن 8000 كۋادرات مېتىر كېلىدۇ
•2021-يىلى، پاراشوك تولدۇرۇش ماشىنىسى، تۇرۇبا كىچىكلىتىش ماشىنىسى، تۇرۇبا ئېگىش ئۈسكۈنىلىرى قاتارلىق ھەر خىل ئىلغار ئىشلەپچىقىرىش ئۈسكۈنىلىرى ئالماشتۇرۇلدى.
•ئوتتۇرىچە كۈندىلىك ئىشلەپچىقىرىش مىقدارى تەخمىنەن 15000 دانە
• ھەمكارلىقنىڭ ھەر خىل خېرىدارلىرى
•خاسلاشتۇرۇش سىزنىڭ تەلىپىڭىزگە باغلىق
گۇۋاھنامە
مۇناسىۋەتلىك مەھسۇلاتلار
زاۋۇت رەسىمى
سوئال سوراشتىن بۇرۇن، تۆۋەندىكى ئۆلچەملەرنى بىزگە ئەۋەتىڭ:
1. بىزگە رەسىم ياكى ھەقىقىي رەسىمنى ئەۋەتىش؛
2. ئىسسىتقۇچنىڭ چوڭلۇقى، قۇۋۋىتى ۋە توك بېسىمى؛
3. ئىسسىتقۇچنىڭ ھەر قانداق ئالاھىدە تەلىپى.
ئالاقىلىشىش ئۇچۇرلىرى: ئامىئې جاڭ
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















