مەھسۇلات پارامېتىرلىرى
| مەھسۇلات نامى | قارشىلىق كۆرسىتىش ئوچاق قىزىتىش ئېلېمېنتى |
| نەملىك ھالىتىدىكى ئىزولياتسىيەگە قارشىلىق كۆرسىتىش | ≥200MΩ |
| نەم ئىسسىقلىق سىنىقىدىن كېيىنكى ئىزولياتسىيە قارشىلىقى | ≥30MΩ |
| نەملىك ھالىتىدىكى ئېقىش ئېقىمى | ≤0.1mA |
| يۈزەكى يۈك | ≤3.5W/cm2 |
| تۇرۇبا دىئامېتىرى | 6.5mm، 8.0mm، 10.7mm قاتارلىقلار. |
| شەكىل | تۈز، U شەكىللىك، W شەكىللىك قاتارلىقلار. |
| قارشىلىقلىق توك بېسىمى | 2000V/مىنۇت |
| ئىزولياتسىيەلىك قارشىلىق | 750MOhm |
| ئىشلىتىش | ئوچاق قىزىتىش ئېلېمېنتى |
| تۇرۇبا ئۇزۇنلۇقى | 300-7500mm |
| شەكىل | خاسلاشتۇرۇلغان |
| تەستىقلار | CE/ CQC |
| تېرمىنال تىپى | خاسلاشتۇرۇلغان |
| بۇئوچاق قىزىتىش ئېلېمېنتىمىكرو دولقۇنلۇق ئوچاق، ئوچاق، ئېلېكترلىك كاۋاپدان قاتارلىقلاردا ئىشلىتىلىدۇ. ئوچاق ئىسسىتقۇچنىڭ شەكلىنى خېرىدارنىڭ سىزمىسى ياكى ئۈلگىسىگە ئاساسەن خاسلاشتۇرغىلى بولىدۇ. تۇرۇبا دىئامېتىرى 6.5mm، 8.0mm ياكى 10.7mm نى تاللىغىلى بولىدۇ. JINGWEI ئىسسىتقۇچ كەسپىي ئىسسىتىش تۇرۇبىسى زاۋۇتى بولۇپ، توك بېسىمى ۋە قۇۋۋىتى ...ئوچاق قىزىتىش ئېلېمېنتىئېھتىياجغا ئاساسەن خاسلاشتۇرغىلى بولىدۇ. ئوچاقنىڭ قىزىتىش ئېلېمېنتى تۇرۇبىسىنى قىزىتىشقا بولىدۇ، قىزىتىلغاندىن كېيىن تۇرۇبا رەڭگى قېنىق يېشىل رەڭدە بولىدۇ. بىزدە نۇرغۇن خىل تېرمىنال مودېللىرى بار، ئەگەر تېرمىنالنى قوشۇشقا ئېھتىياجلىق بولسىڭىز، ئالدى بىلەن بىزگە مودېل نومۇرىنى ئەۋەتىشىڭىز كېرەك. | |
مەھسۇلات سەپلىمىسى
بىزنىڭ ئوچاق قىزىتىش ئېلېمېنتىمىز يۇقىرى سۈپەتلىك، باھاسى ئەرزان، ئۆمرى ئۇزۇن ۋە ئىسسىقلىق ئۆتكۈزۈشچانلىقى ياخشى. بىز دۇنيانىڭ ھەرقايسى جايلىرىدىكى خېرىدارلار ئۈچۈن ھەر خىل شەكىل ۋە چوڭلۇقتىكى ھاۋا قورۇش ماشىنىسى ۋە ئوچاق قىزىتىش ئېلېمېنتلىرىنى خاسلاشتۇرىمىز. ئەگەر سىز مەھسۇلاتلىرىمىزغا قىزىقىدىغان بولسىڭىز، بىزگە لازىملىق پارامېتىرلارنى ئەۋەتىڭ.
JINGWEI ئەڭ كۆپ ئۇچرايدىغان شەكىلدىكى، تۈز، U شەكىللىك، M شەكىللىك، W شەكىللىك ياكى Multipul شەكىلدىكى ئوچاق ئىسسىتىش ئېلېمېنتلىرىنى ئىشلەپچىقىرىدۇ، بىز ئادەتتە ئوچاق ئىسسىتىش ئېلېمېنتلىرىنى خېرىدارلارنىڭ ئالاھىدە لايىھە تېخنىكىلىق سىزمىلىرىغا ئاساسەن خاسلاشتۇرىمىز. بىز پەقەت يۇقىرى ساپلىقتىكى ئۆزگەرتىلگەن MgO نى ئىشلىتىمىز، ماگنىينىڭ ئىسسىقلىق ساقلاش ئىقتىدارى ئىسسىقلىقنىڭ ياخشى ئۆتۈشۈشىنى تەمىنلەيدۇ.
مەھسۇلات ئالاھىدىلىكلىرى
1. بېسىم، چىرىش ۋە يۇقىرى تېمپېراتۇرىغا چىداملىق
2. پۇختا داتلاشماس پولات كەپشەرلەش ئۇسۇلى، ئېسىل ماتېرىيال، ئۇزۇن ئۆمۈر كۆرۈش.
3. يۇقىرى زىچلىقتىكى مەركەزلىك، ئىخچام قۇرۇلما، ياخشى مۇقىملىق.
4. خېرىدارلارنىڭ تەلىپى ۋە سىزمىلىرىغا ئاساسەن خاسلاشتۇرغىلى بولىدۇ.
5. ئادەتتە كاۋاپ ئوچاق قىزىتىش ئېلېمېنتى ئوچاق نەملىك بىر تەرەپ قىلىش ئۇسۇلى بىلەن ئىشلىتىلىدۇ، رەڭگى بېج رەڭدە، يۇقىرى تېمپېراتۇرىدا قىزىتىشقا بولىدۇ، ئېلېكترلىك قىزىتىش تۇرۇبىسىنىڭ يۈزىنىڭ رەڭگى قارا ياكى قېنىق يېشىل بولىدۇ.
JINGWEI خىزمەت يىغىنى
ئىشلەپچىقىرىش جەريانى
مۇلازىمەت
تەرەققىي قىلدۇرۇش
مەھسۇلاتنىڭ ئۆلچىمى، سىزمىسى ۋە رەسىمىنى تاپشۇرۇۋالدى
سۆزلەر
باشقۇرغۇچى 1-2 سائەت ئىچىدە سوئالغا جاۋاب بېرىدۇ ۋە باھا ئەۋەتىدۇ
ئۈلگىلەر
كۆك ئىشلەپچىقىرىشتىن بۇرۇن مەھسۇلات سۈپىتىنى تەكشۈرۈش ئۈچۈن ھەقسىز ئەۋرىشكىلەر ئەۋەتىلىدۇ
ئىشلەپچىقىرىش
مەھسۇلاتنىڭ ئۆلچىمىنى يەنە بىر قېتىم جەزملەشتۈرۈڭ، ئاندىن ئىشلەپچىقىرىشنى ئورۇنلاشتۇرۇڭ
بۇيرۇتما
ئۈلگىلەرنى جەزملەشتۈرگەندىن كېيىن زاكاز قىلىڭ
سىناق قىلىش
بىزنىڭ QC گۇرۇپپىمىز مال يەتكۈزۈشتىن بۇرۇن مەھسۇلات سۈپىتىنى تەكشۈرىدۇ
ئوراش
لازىم بولغاندا مەھسۇلاتلارنى ئوراپ قاچىلاش
يۈكلەۋاتىدۇ
تەييار مەھسۇلاتلارنى خېرىدارنىڭ قاچىسىغا يۈكلەش
قوبۇل قىلىۋاتىدۇ
سىزنىڭ زاكازىڭىزنى تاپشۇرۇۋالدىم
نېمىشقا بىزنى تاللايسىز
•25 يىللىق ئېكسپورت ۋە 20 يىللىق ئىشلەپچىقىرىش تەجرىبىسى
•زاۋۇتنىڭ كۆلىمى تەخمىنەن 8000 كۋادرات مېتىر كېلىدۇ
•2021-يىلى، پاراشوك تولدۇرۇش ماشىنىسى، تۇرۇبا كىچىكلىتىش ماشىنىسى، تۇرۇبا ئېگىش ئۈسكۈنىلىرى قاتارلىق ھەر خىل ئىلغار ئىشلەپچىقىرىش ئۈسكۈنىلىرى ئالماشتۇرۇلدى.
•ئوتتۇرىچە كۈندىلىك ئىشلەپچىقىرىش مىقدارى تەخمىنەن 15000 دانە
• ھەمكارلىقنىڭ ھەر خىل خېرىدارلىرى
•خاسلاشتۇرۇش سىزنىڭ تەلىپىڭىزگە باغلىق
گۇۋاھنامە
مۇناسىۋەتلىك مەھسۇلاتلار
زاۋۇت رەسىمى
سوئال سوراشتىن بۇرۇن، تۆۋەندىكى ئۆلچەملەرنى بىزگە ئەۋەتىڭ:
1. بىزگە رەسىم ياكى ھەقىقىي رەسىمنى ئەۋەتىش؛
2. ئىسسىتقۇچنىڭ چوڭلۇقى، قۇۋۋىتى ۋە توك بېسىمى؛
3. ئىسسىتقۇچنىڭ ھەر قانداق ئالاھىدە تەلىپى.
ئالاقىلىشىش ئۇچۇرلىرى: ئامىئې جاڭ
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














