| مەھسۇلات نامى | توڭلاتقۇ ئېرىتىش ئىسسىتقۇچ |
| نەملىك ھالىتىدىكى ئىزولياتسىيەگە قارشىلىق كۆرسىتىش | ≥200MΩ |
| نەم ئىسسىقلىق سىنىقىدىن كېيىنكى ئىزولياتسىيە قارشىلىقى | ≥30MΩ |
| نەملىك ھالىتىدىكى ئېقىش ئېقىمى | ≤0.1mA |
| يۈزەكى يۈك | ≤3.5W/cm2 |
| تۇرۇبا دىئامېتىرى | 6.5 مىللىمېتىر |
| تۇرۇبا ئۇزۇنلۇقى | 10 دىيۇملۇق-28 دىيۇملۇق |
| سۇدىكى قارشىلىق كۈچىگە ئىگە توك بېسىمى | 2000V/مىنۇت (نورمال سۇ تېمپېراتۇرىسى) |
| سۇدىكى ئىزولياتسىيەلىك قارشىلىق | 750MOhm |
| ئىشلىتىش | ئېرىتىش قىزىتىش تۇرۇبىسى |
| قوغۇشۇن سىمنىڭ ئۇزۇنلۇقى | 250 مىللىمېتىر |
| پېچەتلەنگەن يول | رېزىنكا باش ياكى كىچىكلەيدىغان تۇرۇبا |
| تەستىقلار | CE / CQC |
| تېرمىنال تىپى | خاسلاشتۇرۇلغان |
| توڭلاتقۇ ئېرىتىش ئىسسىتقۇچنى خېرىدارلارنىڭ تەلىپىگە ئاساسەن خاسلاشتۇرغىلى بولىدۇ، بۇ خىل ئېرىتىش ئىسسىتقۇچلىرىنىڭ ئۇزۇنلۇقى ئادەتتە 10 دىيۇم، 11 دىيۇم، 12 دىيۇم قاتارلىقلار. بەزى خېرىدارلار قوغۇشۇن سىم (سىم ئۇزۇنلۇقى تەخمىنەن 200-250 مىللىمېتىر) ئارقىلىق قىزىتىش تۇرۇبىسىنى ئېرىتىشكە موھتاج، بەزىلىرى بىۋاسىتە 6.3 مىللىمېتىرلىق قىستۇرمىغا ئۇلىنىدۇ. شۇڭا سوئال سورىشتىن بۇرۇن بىزگە ئىسسىتقۇچنىڭ رەسىملىرىنى ئەۋەتىپ بېرىڭ. ئېرىتىش ئىسسىتقۇچ توڭلاتقۇدا مۇز قېتىشنىڭ ئالدىنى ئېلىش ئۈچۈن ئىشلىتىلىدۇ ۋە تېرموستات تەرىپىدىن كونترول قىلىنىدۇ. ئېرىتىش دەۋرىدە، ئېرىتىش ئىسسىتقۇچ پارغا ئايلاندۇرغۇچنىڭ قاناتلىرىدىكى مۇزنى ئېرىتىدۇ. | |
توڭلاتقۇ ئېرىتىش ئىسسىتقۇچ توڭلاتقۇ ياكى توڭلاتقۇنىڭ پارغا ئايلاندۇرغۇچ سىملىرىدىكى مۇز ياكى مۇزنى يوقىتىشقا مەسئۇل بولغان بىر قىسىم زاپچاس. ئۇ سوۋۇتۇش جەريانىغا توسقۇنلۇق قىلىدىغان ئارتۇقچە مۇزنىڭ يىغىلىشىنىڭ ئالدىنى ئېلىش ئارقىلىق ئۈسكۈنىنىڭ ئۈنۈمىنى ساقلاشقا ياردەم بېرىدۇ. ئېرىتىش ئىسسىتقۇچ ئادەتتە ئېلېكتر قارشىلىقىنى ئىشلىتىپ ئىسسىقلىق ھاسىل قىلىدۇ، ئاندىن ئىسسىقلىق سىملىرىدىكى مۇز ياكى مۇزنى ئېرىتىشكە ئىشلىتىلىدۇ. ئاندىن بۇ ئېرىگەن مۇز ئۈسكۈنىدىن سۈزۈۋېتىلىدۇ. ئومۇمەن قىلىپ ئېيتقاندا، ئېرىتىش ئىسسىتقۇچ توڭلاتقۇ ياكى توڭلاتقۇنىڭ ئۈنۈملۈك ئىشلىشى ۋە مۇۋاپىق تېمپېراتۇرا سەۋىيەسىنى ساقلىشىغا كاپالەتلىك قىلىش ئۈچۈن ئىنتايىن مۇھىم.
سوئال سوراشتىن بۇرۇن، تۆۋەندىكى ئۆلچەملەرنى بىزگە ئەۋەتىڭ:
1. بىزگە رەسىم ياكى ھەقىقىي رەسىمنى ئەۋەتىش؛
2. ئىسسىتقۇچنىڭ چوڭلۇقى، قۇۋۋىتى ۋە توك بېسىمى؛
3. ئىسسىتقۇچنىڭ ھەر قانداق ئالاھىدە تەلىپى.
ئالاقىلىشىش ئۇچۇرلىرى: ئامىئې جاڭ
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314

















