| مەھسۇلات نامى | توڭلاتقۇ ئېرىتىش ئىسسىتقۇچ |
| نەملىك ھالىتىدىكى ئىزولياتسىيەگە قارشىلىق كۆرسىتىش | ≥200MΩ |
| نەم ئىسسىقلىق سىنىقىدىن كېيىنكى ئىزولياتسىيە قارشىلىقى | ≥30MΩ |
| نەملىك ھالىتىدىكى ئېقىش ئېقىمى | ≤0.1mA |
| يۈزەكى يۈك | ≤3.5W/cm2 |
| تۇرۇبا دىئامېتىرى | 6.5 مىللىمېتىر |
| شەكىل | تۈز، U شەكىللىك، W شەكىللىك قاتارلىقلار. |
| سۇدىكى قارشىلىق كۈچىگە ئىگە توك بېسىمى | 2000V/مىنۇت (نورمال سۇ تېمپېراتۇرىسى) |
| سۇدىكى ئىزولياتسىيەلىك قارشىلىق | 750MOhm |
| ئىشلىتىش | ئېرىتىش قىزىتىش ئېلېمېنتى |
| تۇرۇبا ئۇزۇنلۇقى | 380mm، 410mm، 460mm قاتارلىقلار. |
| قوغۇشۇن سىم ئۇزۇنلۇقى | 700-1000mm (خاسلاشتۇرۇلغان) |
| تەستىقلار | CE/ CQC |
| تېرمىنال تىپى | خاسلاشتۇرۇلغان |
| ئېرىتىش ئىسسىتقۇچ (رەسىمدە كۆرسىتىلگەن) ئاساسلىقى توڭلاتقۇ ۋە توڭلاتقۇلاردا ئىشلىتىلىدۇ. تۇرۇبا ئۇزۇنلۇقى ئاساسلىقى 380mm، 410mm، 510mm، 560mm قاتارلىقلاردا بولىدۇ. باشقا ئۇزۇنلۇقلارنىمۇ ئېھتىياجغا ئاساسەن تەڭشىگىلى بولىدۇ. توك بېسىمى 110-120V ياكى 220V-230V غا تەڭشىگىلى بولىدۇ، توكنىمۇ ئېھتىياجغا ئاساسەن تەڭشىگىلى بولىدۇ. بۇتوڭلاتقۇ ئېرىتىش ئىسسىتقۇچئىككى خىل تىپى بار، بىرى قوغۇشۇن سىملىق ئېرىتىش ئىسسىتقۇچ، يەنە بىرىنىڭ قوغۇشۇن سىملىق ئېرىتىش ئىسسىتقۇچ. ئىشلىتىش ئېھتىياجىڭىزغا ئاساسەن ھەر قانداق بىرىنى سېتىۋالسىڭىز بولىدۇ. | |
ئېلېكترلىك ئىسسىتىش ئېلېمېنتى دەپ ئاتىلىدۇتوڭلاتقۇ ئېرىتىش ئىسسىتقۇچبۇ تۇرۇبا مەخسۇس سوۋۇتۇش ئۈسكۈنىلىرىدە، جۈملىدىن كۆرگەزمە ئىشكاپلىرى، ئارال ئىشكاپلىرى، سوغۇق ساقلاش ئۈسكۈنىلىرى قاتارلىقلاردا ئىشلىتىش ئۈچۈن ياسالغان. ئېرىتىش جەريانىنى تاماملاش ئۈچۈن، ئېرىتىش ئىسسىتقۇچنى سۇ يىغىش ئۈسكۈنىسىنىڭ رامكىسى، ھاۋا سوۋۇتقۇچ ۋە كوندېنساتورنىڭ قاناتلىرىغا ئاسانلا ئۇلىغىلى بولىدۇ.
بۇتوڭلاتقۇ ئېرىتىش ئىسسىتىش تۇرۇبىسىئېرىتىش ۋە قىزىتىش ئۈنۈمى ياخشى، ئېلېكتر خۇسۇسىيىتى مۇقىم، قېرىش، چىرىش ۋە ئوكسىدلىنىشقا قارشى تۇرۇش ئىقتىدارى يۇقىرى، ئارتۇق يۈك كۆتۈرۈش ئىقتىدارى يۇقىرى، ئېقىپ كېتىش توكى ئاز، مۇقىم ۋە ئۇزۇن ئۆمۈر كۆرۈش قاتارلىقلار ئېرىتىش قىزىتىش تۇرۇبىسىنىڭ ئالاھىدىلىكلىرى.
ئېرىتىش ئىسسىتقۇچلىرىنى ياساشتا ئاليۇمىن تۇرۇبا، incolo840، 800، داتلاشماس پولات 304، 321، 310S ۋە باشقا ماتېرىياللار ئىشلىتىلىدۇ. بۇنىڭدىن باشقا، ھەر خىل ئۇچ تاللاشلىرى (رېزىنكا باش، كىچىكلىتىدىغان تۇرۇبا قاتارلىقلار) بار.
1. ھاۋا سوۋۇتقۇچ، توڭلاتقۇ، توڭلاتقۇ قاتارلىق توڭلىتىش ئۈسكۈنىلىرىنىڭ كۆپىنچىسى ... دا ئىشلىتىلىدۇئېرىتىش ئىسسىتىش تۇرۇبىسى.
2. سۇدىن مۇداپىئەلىنىدۇ ۋە ئىنتايىن ياخشى ئىسسىقلىق ساقلاش ئىقتىدارىغا ئىگە.
3. كۈچلۈك چىرىشكە چىداملىق 304 داتلاشماس پولات ئادەتتە ئېرىتىش قىزىتىش ئېلېمېنتلىرىنى ياساشتا سىرتقى تۇرۇبا ماتېرىيالى سۈپىتىدە ئىشلىتىلىدۇ.
4. بۇتوڭلاتقۇ ئېرىتىش ئىسسىتقۇچكۆپىنچە بېج رەڭلىك بولىدۇ، ئوچاقتا نەملىك بىر تەرەپ قىلىنىدۇ ھەمدە يۇقىرى تېمپېراتۇرىدا قىزىتىلىدۇ. ئېلېكترلىك ئىسسىتىش تۇرۇبىسىنىڭ يۈزى قېنىق يېشىل ياكى قارا رەڭدە بولىدۇ.
سوئال سوراشتىن بۇرۇن، تۆۋەندىكى ئۆلچەملەرنى بىزگە ئەۋەتىڭ:
1. بىزگە رەسىم ياكى ھەقىقىي رەسىمنى ئەۋەتىش؛
2. ئىسسىتقۇچنىڭ چوڭلۇقى، قۇۋۋىتى ۋە توك بېسىمى؛
3. ئىسسىتقۇچنىڭ ھەر قانداق ئالاھىدە تەلىپى.
ئالاقىلىشىش ئۇچۇرلىرى: ئامىئې جاڭ
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













