| مەھسۇلات نامى | ماي قورۇش ماشىنىسىنىڭ قىزىتىش ئېلېمېنتى |
| نەملىك ھالىتىدىكى ئىزولياتسىيەگە قارشىلىق كۆرسىتىش | ≥200MΩ |
| نەم ئىسسىقلىق سىنىقىدىن كېيىنكى ئىزولياتسىيە قارشىلىقى | ≥30MΩ |
| نەملىك ھالىتىدىكى ئېقىش ئېقىمى | ≤0.1mA |
| يۈزەكى يۈك | ≤3.5W/cm2 |
| تۇرۇبا دىئامېتىرى | 6.5mm، 8.0mm، 10.7mm قاتارلىقلار. |
| شەكىل | خاسلاشتۇرۇلغان |
| قارشىلىقلىق توك بېسىمى | 2000V/مىنۇت |
| ئىزولياتسىيەلىك قارشىلىق | 750MOhm |
| ئىشلىتىش | قورۇش ماشىنىسىنىڭ قىزىتىش ئېلېمېنتى |
| تۇرۇبا ئۇزۇنلۇقى | 300-7500mm |
| تېرمىنال | خاسلاشتۇرۇلغان |
| تەستىقلار | CE/ CQC |
| تېرمىنال تىپى | خاسلاشتۇرۇلغان |
| JINGWEI ئىسسىتقۇچ كەسپىي قورۇش ئىسسىتىش تۇرۇبىسى ئىشلەپچىقارغۇچى بولۇپ، بىز 25 يىلدىن ئارتۇق ۋاقىتتىن بۇيان خاسلاشتۇرۇلغان ئېلېكتر ئىسسىتىش تۇرۇبىسى بىلەن شۇغۇللىنىپ كەلدۇق.قورۇش ماشىنىسىنىڭ قىزىتىش ئېلېمېنتىنىڭ قۇۋۋىتىنى تەلەپكە ئاساسەن خاسلاشتۇرغىلى بولىدۇ. تۇرۇبا بېشى ئادەتتە فىلانس، فىلانس ماتېرىيالىنى ئىشلىتىمىز، بىزدە داتلاشماس پولات ياكى مىس بار. | |
بۇماي قورۇش قىزىتىش ئېلېمېنتىداتلاشماس پولات تۇرۇبا قېپى بولۇپ، سىپىرال ئېلېكتروتېرمىيىلىك قېتىشما سىم (نىكېل خروم، تۆمۈر خروم قېتىشمىسى) تۇرۇبا مەركىزى ئوقى بويىچە تەكشى تارقالغان. بوشلۇق ياخشى ئىسسىقلىق ساقلاش ۋە ئىسسىقلىق ئۆتكۈزۈشچانلىقىغا ئىگە ماگنىي بىلەن تولدۇرۇلغان، تۇرۇبانىڭ ئىككى ئۇچى سىلىتسىي گېلى ياكى ساپال بىلەن پېچەتلەنگەن. داتلاشماس پولات ئېلېكتر ئىسسىتىش تۇرۇبىسى ئېلېكتر ئېنېرگىيەسىنى ئىسسىقلىق ئېنېرگىيەسىگە ئايلاندۇرۇش ئۈچۈن ئالاھىدە ئېلېكتر زاپچاس بولۇپ، ئۇنىڭ يۇقىرى ئىسسىقلىق ئۈنۈمى، ئىشلىتىش ئاسانلىقى، ئورنىتىش ئاسانلىقى، بۇلغىنىش يوقلۇقى سەۋەبىدىن، ھەر خىل ئىسسىتىش سورۇنلىرىدا كەڭ قوللىنىلىدۇ، ئېلېكترلىك قورۇلغان قازانلاردا تېخىمۇ كۆپ ئىشلىتىلىدۇ. داتلاشماس پولات ئېلېكتر تۇرۇبىسىنىڭ ئىشلىتىش ئۆمرى ناھايىتى ئۇزۇن، ئادەتتىكى لايىھەدىكى ئىشلىتىش ئۆمرى 10 مىڭ سائەتتىن ئاشىدۇ.
ئېلېكتر قازان (ئېلېكترلىق قايناق سۇ قازان، ئېلېكترلىك ئىسسىق سۇ قازان، ئېلېكترلىك ئىسسىتىش قازان، ئېلېكترلىك مۇنچا قازان، ئېلېكترلىك پار قازان قاتارلىقلار)، ئېلېكترلىك ئوچاق، خىمىيىلىك ئۈسكۈنىلەر، سۇلياۋ شەكىللەندۈرۈش ۋە ياردەمچى ئۈسكۈنىلەر، ئىسسىق بېسىش شەكىللەندۈرۈش ماشىنىلىرى، تاماكا ماشىنىسى، تېز پېچەتلەش ماشىنىسى، دورا ماشىنىلىرى، ساۋنا ئۈسكۈنىلىرى، ئېلېكترلىك سۇ قازان، ئاشخانا ئۈسكۈنىلىرى، سانائەت تازىلاش ئۈسكۈنىلىرى، سودا ھاۋا تەڭشىگۈچ ۋە ئىچىملىك سۇ ئۈسكۈنىلىرى، قۇياش ئېنېرگىيەسى ئۈسكۈنىلىرى، ئېلېكترلىك پارتلاش قازان ئۈسكۈنىلىرى، دولقۇن كەپشەرلەش ئېلېكترونلۇق ئاپتوماتلاشتۇرۇش ئۈسكۈنىلىرى، يېرىم ئۆتكۈزگۈچ ئېۋتېكتىك كەپشەرلەش، قېلىپ قۇيۇش كىرگۈزۈش قانىلى ئىسسىتىش ۋە يۈگۈرسىز ئوكۇل قىلىش، سۇلياۋ، يېمەكلىك، داۋالاش، توقۇمىچىلىق، نېفىت، ماشىنا، ئېلېكترو قاپلاش، ئوراپ قاچىلاش ۋە باشقا كەسىپلەر ئىسسىتىش ماشىنىلىرىنىڭ قوشۇمچە زاپچاسلىرى.
سوئال سوراشتىن بۇرۇن، تۆۋەندىكى ئۆلچەملەرنى بىزگە ئەۋەتىڭ:
1. بىزگە رەسىم ياكى ھەقىقىي رەسىمنى ئەۋەتىش؛
2. ئىسسىتقۇچنىڭ چوڭلۇقى، قۇۋۋىتى ۋە توك بېسىمى؛
3. ئىسسىتقۇچنىڭ ھەر قانداق ئالاھىدە تەلىپى.
ئالاقىلىشىش ئۇچۇرلىرى: ئامىئې جاڭ
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














