| مەھسۇلات نامى | ماي قورۇش ماشىنىسى قىزىتىش تۇرۇبىسى |
| نەملىك ھالىتىدىكى ئىزولياتسىيەگە قارشىلىق كۆرسىتىش | ≥200MΩ |
| نەم ئىسسىقلىق سىنىقىدىن كېيىنكى ئىزولياتسىيە قارشىلىقى | ≥30MΩ |
| نەملىك ھالىتىدىكى ئېقىش ئېقىمى | ≤0.1mA |
| يۈزەكى يۈك | ≤3.5W/cm2 |
| تۇرۇبا دىئامېتىرى | 6.5mm، 8.0mm، 10.7mm قاتارلىقلار. |
| شەكىل | خاسلاشتۇرۇلغان |
| قارشىلىقلىق توك بېسىمى | 2000V/مىنۇت |
| ئىزولياتسىيەلىك قارشىلىق | 750MOhm |
| ئىشلىتىش | قورۇش ماشىنىسىنىڭ قىزىتىش ئېلېمېنتى |
| تۇرۇبا ئۇزۇنلۇقى | 300-7500mm |
| تېرمىنال | خاسلاشتۇرۇلغان |
| تەستىقلار | CE/ CQC |
| تېرمىنال تىپى | خاسلاشتۇرۇلغان |
| JINGWEI ئىسسىتقۇچ كەسپىي ماي قورۇش ئىسسىتىش تۇرۇبىسى ئىشلەپچىقارغۇچىسى بولۇپ، بىز 25 يىلدىن ئارتۇق ۋاقىتتىن بۇيان خاسلاشتۇرۇلغان ئېلېكتر ئىسسىتىش تۇرۇبىسى بىلەن شۇغۇللىنىپ كەلدۇق.قورۇش ماشىنىسىنىڭ قىزىتىش ئېلېمېنتىنىڭ قۇۋۋىتىنى تەلەپكە ئاساسەن خاسلاشتۇرغىلى بولىدۇ. تۇرۇبا بېشى ئادەتتە فىلانس، فىلانس ماتېرىيالىنى ئىشلىتىمىز، بىزدە داتلاشماس پولات ياكى مىس بار. | |
چوڭقۇر ماي قورۇش ماشىنىسىنىڭ قىزىتىش تۇرۇبىسى قازان ياكى ئوچاق ئۈسكۈنىلىرىنىڭ مۇھىم بىر قىسمى بولۇپ، ئېلېكتر ئېنېرگىيەسىنى ئىسسىقلىق ئېنېرگىيەسىگە ئايلاندۇرۇشنىڭ مۇھىم بىر قىسمى. ئۇ ئاساسلىقى ماي قاچىسىنى قىزىتىش رولىنى ئوينايدۇ، شۇڭا ماي تېمپېراتۇرىسى تەلەپ قىلىنغان تېمپېراتۇرىغا يېتىدۇ. ئادەتتە مېتال ماتېرىيالدىن ياسالغان ئېلېكتر تۇرۇبىسى ئېلېكتر ئېقىمى ئارقىلىق قىزىتىلىپ، قورۇش قاچىسىدىكى ماينىڭ تېمپېراتۇرىسىنى يېمەكلىك قورۇش ئۈچۈن تەلەپ قىلىنىدىغان تېمپېراتۇرىغا يەتكۈزىدۇ.
1. داتلاشماس پولات قورۇش ماشىنىسىنىڭ قىزىتىش تۇرۇبىسى
داتلاشماس پولات ماي قورۇش ماشىنىسىنىڭ قىزىتىش تۇرۇبىسى ياخشى چىرىشكە چىداملىق ۋە يۇقىرى تېمپېراتۇرا كۈچىگە ئىگە، شۇڭا ئۇنىڭ ئىشلىتىش ئۆمرى ئۇزۇن بولۇپ، ئالاھىدە خىزمەت مۇھىتىغا ماس كېلىدۇ.
2. ۋولفرام قورۇش ماشىنىسىنىڭ قىزىتىش تۇرۇبىسى
ۋولفرام قورۇش ماشىنىسىنىڭ قىزىتىش تۇرۇبىسىنىڭ ئېلېكتر ئۆتكۈزۈشچانلىقى ياخشى، شۇڭا ئۇ يۇقىرى قىزىتىش سۈرئىتى ۋە تېمپېراتۇرا مۇقىملىقىغا ئىگە، ماي قاچىسىنى تېز قىزىتىپ، ماي تېمپېراتۇرىسىنىڭ مۇقىملىقىنى ساقلايدۇ، يۇقىرى تېمپېراتۇرىلىق قىزىتىش خىزمەت مۇھىتىغا ماس كېلىدۇ.
3. نىكېل-خروم قورۇش ماشىنىسىنىڭ قىزىتىش تۇرۇبىسى
نىكېل-خروم قېتىشمىسىدىن ياسالغان قورۇش ماشىنىسىنىڭ قىزىتىش تۇرۇبىسى كۈچلۈك ئوكسىدلىنىشقا ۋە چىرىشكە چىداملىق، يۇقىرى تېمپېراتۇرا كۈچى ۋە ئۆتكۈزۈشچانلىقى ياخشى بولۇپ، ھەر خىل قىزىتىش مۇھىتىغا ئىشلىتىشكە بولىدۇ.
سوئال سوراشتىن بۇرۇن، تۆۋەندىكى ئۆلچەملەرنى بىزگە ئەۋەتىڭ:
1. بىزگە رەسىم ياكى ھەقىقىي رەسىمنى ئەۋەتىش؛
2. ئىسسىتقۇچنىڭ چوڭلۇقى، قۇۋۋىتى ۋە توك بېسىمى؛
3. ئىسسىتقۇچنىڭ ھەر قانداق ئالاھىدە تەلىپى.
ئالاقىلىشىش ئۇچۇرلىرى: ئامىئې جاڭ
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














