| مەھسۇلات نامى | ماي قورۇش ماشىنىسى قىزىتىش ئېلېمېنتى |
| نەملىك ھالىتىدىكى ئىزولياتسىيەگە قارشىلىق كۆرسىتىش | ≥200MΩ |
| نەم ئىسسىقلىق سىنىقىدىن كېيىنكى ئىزولياتسىيە قارشىلىقى | ≥30MΩ |
| نەملىك ھالىتىدىكى ئېقىش ئېقىمى | ≤0.1mA |
| يۈزەكى يۈك | ≤3.5W/cm2 |
| تۇرۇبا دىئامېتىرى | 6.5mm، 8.0mm، 10.7mm قاتارلىقلار. |
| شەكىل | خاسلاشتۇرۇلغان |
| قارشىلىقلىق توك بېسىمى | 2000V/مىنۇت |
| ئىزولياتسىيەلىك قارشىلىق | 750MOhm |
| ئىشلىتىش | قورۇش ماشىنىسىنىڭ قىزىتىش ئېلېمېنتى |
| تۇرۇبا ئۇزۇنلۇقى | 300-7500mm |
| تېرمىنال | خاسلاشتۇرۇلغان |
| تەستىقلار | CE/ CQC |
| تېرمىنال تىپى | خاسلاشتۇرۇلغان |
| JINGWEI ئىسسىتقۇچ كەسپىي خادىمقورۇش ماشىنىسىنىڭ قىزىتىش ئېلېمېنتىئىشلەپچىقارغۇچى، بىز 25 يىلدىن ئارتۇق ۋاقىتتىن بۇيان خاسلاشتۇرۇلغان ئېلېكتر ئىسسىتىش تۇرۇبىسىنى ئىشلەپچىقىرىپ كەلدۇق.قورۇش ماشىنىسىنىڭ قىزىتىش ئېلېمېنتىنىڭ قۇۋۋىتىنى تەلەپكە ئاساسەن خاسلاشتۇرغىلى بولىدۇ. تۇرۇبا بېشى ئادەتتە فىلانس، فىلانس ماتېرىيالىنى ئىشلىتىمىز، بىزدە داتلاشماس پولات ياكى مىس بار. بۇماي قورۇش قىزىتىش ئېلېمېنتىئاساسلىقى چوڭقۇر قورۇش ماشىنىلىرىدا ئىشلىتىلىدۇ، تۇرۇبا دىئامېتىرى 6.5 مىللىمېتىر ياكى 8.0 مىللىمېتىر بولۇشى مۇمكىن، قورۇش ماشىنىسىنىڭ تۇرۇبا شەكىللىك ئىسسىتقۇچنىڭ چوڭ-كىچىكلىكى ۋە شەكلى خېرىدارنىڭ تەلىپىگە ئاساسەن خاسلاشتۇرۇلىدۇ. | |
قورۇش ماشىنىسىنىڭ قىزىتىش ئېلېمېنتىچوڭقۇر مايلىق قورۇش ماشىنىلىرىنى قىزىتىشتا ئىشلىتىلىدىغان ئېلېكترلىك قىزىتىش ئېلېمېنتى بولۇپ، ئادەتتە داتلاشماس پولات ۋە يۇقىرى تېمپېراتۇرىلىق ئوكسىدلىنىش ماتېرىياللىرىدىن ياسىلىدۇ، يۇقىرى سۈپەتلىك ۋە ئۇزۇن ئۆمۈر كۆرۈش خۇسۇسىيىتىگە ئىگە. بۇ قىزىتىش ئېلېمېنتلىرى چوڭقۇر قورۇلغان يېمەكلىكلەرنىڭ ئىشلەپچىقىرىش ئېھتىياجىنى قاندۇرۇش ئۈچۈن مۇقىم ۋە ئۈنۈملۈك قىزىتىش ئۈنۈمى بىلەن تەمىنلەش ئۈچۈن لايىھەلەنگەن.
1. ماتېرىيال:كۆپ ئۇچرايدىغان ماتېرىياللار 304 داتلاشماس پولات ۋە 316L داتلاشماس پولاتنى ئۆز ئىچىگە ئالىدۇ، بۇلار ياخشى چىرىشكە چىداملىق ۋە يۇقىرى تېمپېراتۇرىغا چىداملىق بولۇپ، يېمەكلىك پىششىقلاپ ئىشلەش مۇھىتىدا ئىشلىتىشكە ماس كېلىدۇ.
2. توك بېسىمى ۋە قۇۋۋىتى:ئادەتتە توك بېسىمى 220V، قۇۋۋەت دائىرىسى 2.0 ~ 3.5KW بولۇپ، ئالاھىدە ئېھتىياجغا ئاساسەن تەڭشىگىلى بولىدۇ.
3. تۇرۇبا دىئامېتىرى:تۇرۇبا دىئامېتىرى φ8 ۋە φ6.5 قاتارلىقلارنى ئۆز ئىچىگە ئالىدۇ، بۇلار ئۈستەل يۈزى ۋە يەردە قويۇلىدىغان چوڭقۇر مايلىق قورۇش ماشىنىلىرىنىڭ ئېھتىياجىنى قاندۇرۇش ئۈچۈن ئىشلىتىلىدۇ.
4. قوللىنىش:ئاساسلىقى چوڭقۇر مايلىق قورۇش ماشىنىلىرىنى قىزىتىش، قىزىتىش ئېلېمېنتى ھاسىل قىلغان ئىسسىقلىق ئارقىلىق ماينى قىزىتىش ۋە يېمەكلىكلەرنى قورۇشنىڭ تېمپېراتۇرا تەلىپىگە ماسلىشىش ئۈچۈن ئىشلىتىلىدۇ.
5. خاسلاشتۇرۇلغان مۇلازىمەتلەر: ماي قورۇش قىزىتىش تۇرۇبىسىتېخنىكىلىق ئۆلچەملەر ۋە چوڭ-كىچىكلىكلەرنى ھەر خىل چوڭقۇر مايلىق قورۇش ماشىنىسىنىڭ لايىھەسى ۋە ئىشلەپچىقىرىش ئېھتىياجىغا ماسلاشتۇرۇشقا بولىدۇ.
سوئال سوراشتىن بۇرۇن، تۆۋەندىكى ئۆلچەملەرنى بىزگە ئەۋەتىڭ:
1. بىزگە رەسىم ياكى ھەقىقىي رەسىمنى ئەۋەتىش؛
2. ئىسسىتقۇچنىڭ چوڭلۇقى، قۇۋۋىتى ۋە توك بېسىمى؛
3. ئىسسىتقۇچنىڭ ھەر قانداق ئالاھىدە تەلىپى.
ئالاقىلىشىش ئۇچۇرلىرى: ئامىئې جاڭ
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














