مەھسۇلات پارامېتىرلىرى
| مەھسۇلات نامى | مىكرو دولقۇنلۇق ئوچاق تۇرۇبا شەكىللىك ئىسسىتقۇچ |
| نەملىك ھالىتىدىكى ئىزولياتسىيەگە قارشىلىق كۆرسىتىش | ≥200MΩ |
| نەم ئىسسىقلىق سىنىقىدىن كېيىنكى ئىزولياتسىيە قارشىلىقى | ≥30MΩ |
| نەملىك ھالىتىدىكى ئېقىش ئېقىمى | ≤0.1mA |
| يۈزەكى يۈك | ≤3.5W/cm2 |
| تۇرۇبا دىئامېتىرى | 6.5mm، 8.0mm، 10.7mm قاتارلىقلار. |
| شەكىل | تۈز، U شەكىللىك، W شەكىللىك قاتارلىقلار. |
| قارشىلىقلىق توك بېسىمى | 2000V/مىنۇت |
| سۇدىكى ئىزولياتسىيەلىك قارشىلىق | 750MOhm |
| ئىشلىتىش | ئوچاق قىزىتىش ئېلېمېنتى |
| تۇرۇبا ئۇزۇنلۇقى | 300-7500mm |
| شەكىل | خاسلاشتۇرۇلغان |
| تەستىقلار | CE/ CQC |
| تېرمىنال تىپى | خاسلاشتۇرۇلغان |
| مىكرو دولقۇنلۇق ئوچاق تۇرۇبا شەكىللىك ئىسسىتقۇچ مىكرو دولقۇنلۇق ئوچاق، ئوچاق، ئېلېكترلىك كاۋاپ قاتارلىق ئىشلاردا ئىشلىتىلىدۇ. ئوچاق ئىسسىتقۇچنىڭ شەكلىنى خېرىدارنىڭ سىزمىسى ياكى ئۈلگىسىگە ئاساسەن خاسلاشتۇرغىلى بولىدۇ. تۇرۇبا دىئامېتىرى 6.5mm، 8.0mm ياكى 10.7mm نى تاللىغىلى بولىدۇ. JINGWEI ئىسسىتقۇچ كەسپىي ئىسسىتىش تۇرۇبىسى زاۋۇتى بولۇپ، توك بېسىمى ۋە قۇۋۋىتى ...ئوچاق قىزىتىش ئېلېمېنتىئېھتىياجغا ئاساسەن خاسلاشتۇرغىلى بولىدۇ. ئوچاقنىڭ قىزىتىش ئېلېمېنتى تۇرۇبىسىنى قىزىتىشقا بولىدۇ، قىزىتىلغاندىن كېيىن تۇرۇبا رەڭگى قېنىق يېشىل رەڭدە بولىدۇ. بىزدە نۇرغۇن خىل تېرمىنال مودېللىرى بار، ئەگەر تېرمىنالنى قوشۇشقا ئېھتىياجلىق بولسىڭىز، ئالدى بىلەن بىزگە مودېل نومۇرىنى ئەۋەتىشىڭىز كېرەك. | |
مەھسۇلات سەپلىمىسى
مىكرو دولقۇنلۇق ئوچاق قىزىتىش ئېلېمېنتى يۇقىرى سۈپەتلىك داتلاشماس پولات، ئۆزگەرتىلگەن پروتاكتىنىي ئوكسىد پاراشوكى ۋە يۇقىرى قارشىلىقلىق ئېلېكتر قىزىتىش قېتىشمىسى سىمىدىن ياسالغان. ئۇ ئىلغار ئىشلەپچىقىرىش ئۈسكۈنىلىرى ۋە تېخنىكىسى ئارقىلىق ئىشلەپچىقىرىلىدۇ ھەمدە قاتتىق سۈپەت باشقۇرۇشىدىن ئۆتتى. ئۇ قۇرۇق خىزمەت مۇھىتى ئۈچۈن لايىھەلەنگەن بولۇپ، ئوچاقتا ئىشلىتىشكە ناھايىتى ماس كېلىدۇ.
مەھسۇلات ئالاھىدىلىكلىرى
ئىشلەپچىقىرىش جەريانى
مۇلازىمەت
تەرەققىي قىلدۇرۇش
مەھسۇلاتنىڭ ئۆلچىمى، سىزمىسى ۋە رەسىمىنى تاپشۇرۇۋالدى
سۆزلەر
باشقۇرغۇچى 1-2 سائەت ئىچىدە سوئالغا جاۋاب بېرىدۇ ۋە باھا ئەۋەتىدۇ
ئۈلگىلەر
كۆك ئىشلەپچىقىرىشتىن بۇرۇن مەھسۇلات سۈپىتىنى تەكشۈرۈش ئۈچۈن ھەقسىز ئەۋرىشكىلەر ئەۋەتىلىدۇ
ئىشلەپچىقىرىش
مەھسۇلاتنىڭ ئۆلچىمىنى يەنە بىر قېتىم جەزملەشتۈرۈڭ، ئاندىن ئىشلەپچىقىرىشنى ئورۇنلاشتۇرۇڭ
بۇيرۇتما
ئۈلگىلەرنى جەزملەشتۈرگەندىن كېيىن زاكاز قىلىڭ
سىناق قىلىش
بىزنىڭ QC گۇرۇپپىمىز مال يەتكۈزۈشتىن بۇرۇن مەھسۇلات سۈپىتىنى تەكشۈرىدۇ
ئوراش
لازىم بولغاندا مەھسۇلاتلارنى ئوراپ قاچىلاش
يۈكلەۋاتىدۇ
تەييار مەھسۇلاتلارنى خېرىدارنىڭ قاچىسىغا يۈكلەش
قوبۇل قىلىۋاتىدۇ
سىزنىڭ زاكازىڭىزنى تاپشۇرۇۋالدىم
نېمىشقا بىزنى تاللايسىز
•25 يىللىق ئېكسپورت ۋە 20 يىللىق ئىشلەپچىقىرىش تەجرىبىسى
•زاۋۇتنىڭ كۆلىمى تەخمىنەن 8000 كۋادرات مېتىر كېلىدۇ
•2021-يىلى، پاراشوك تولدۇرۇش ماشىنىسى، تۇرۇبا كىچىكلىتىش ماشىنىسى، تۇرۇبا ئېگىش ئۈسكۈنىلىرى قاتارلىق ھەر خىل ئىلغار ئىشلەپچىقىرىش ئۈسكۈنىلىرى ئالماشتۇرۇلدى.
•ئوتتۇرىچە كۈندىلىك ئىشلەپچىقىرىش مىقدارى تەخمىنەن 15000 دانە
• ھەمكارلىقنىڭ ھەر خىل خېرىدارلىرى
•خاسلاشتۇرۇش سىزنىڭ تەلىپىڭىزگە باغلىق
گۇۋاھنامە
مۇناسىۋەتلىك مەھسۇلاتلار
زاۋۇت رەسىمى
سوئال سوراشتىن بۇرۇن، تۆۋەندىكى ئۆلچەملەرنى بىزگە ئەۋەتىڭ:
1. بىزگە رەسىم ياكى ھەقىقىي رەسىمنى ئەۋەتىش؛
2. ئىسسىتقۇچنىڭ چوڭلۇقى، قۇۋۋىتى ۋە توك بېسىمى؛
3. ئىسسىتقۇچنىڭ ھەر قانداق ئالاھىدە تەلىپى.
ئالاقىلىشىش ئۇچۇرلىرى: ئامىئې جاڭ
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














