| مەھسۇلات نامى | Indesit توڭلاتقۇ ئاليۇمىن يوپۇق ئېرىتىش ئىسسىتقۇچ 70W C00851066 |
| نەملىك ھالىتىدىكى ئىزولياتسىيەگە قارشىلىق كۆرسىتىش | ≥200MΩ |
| نەم ئىسسىقلىق سىنىقىدىن كېيىنكى ئىزولياتسىيە قارشىلىقى | ≥30MΩ |
| نەملىك ھالىتىدىكى ئېقىش ئېقىمى | ≤0.1mA |
| مودېل نومۇرى | C00851066 |
| كۈچ | 70W |
| چوڭلۇقى | стандарт |
| ئورالما | بىر ئىسسىتقۇچ بىلەن بىر خالتا |
| MOQ | 200 دانە |
| ئىشلىتىش | ئاليۇمىن يوپۇرماقلىق ئىسسىتقۇچ |
| ماتېرىيال | ئاليۇمىن يوپۇرماق + PVC قىزىتىش سىمى |
| تېرمىنال | خاسلاشتۇرۇلغان |
| تەستىقلار | CE |
| JW ئىسسىتقۇچنى خېرىدارلارنىڭ تەلىپىگە ئاساسەن خاسلاشتۇرغىلى بولىدۇ، سىز سوئال سوراشتىن بۇرۇن بىزگە رەسىم ياكى ئەۋرىشكە ئەۋەتسىڭىز بولىدۇ. بىزنىڭ تېخنىكلار گۇرۇپپىمىز سىزنىڭ تەلىپىڭىزگە ئاساسەن ئىسسىتقۇچ ياسىيالايدۇ. | |
ئاليۇمىن يوپۇرماق ئېرىتىش ئىسسىتقۇچ ئاساسلىقى يۇقىرى تېمپېراتۇرىلىق قوش يۈزلۈك لېنتا، سىلىكون ئىسسىتقۇچ ۋە ئاليۇمىن يوپۇرماق قەغىزىدىن ياسالغان. ئاليۇمىن يوپۇرماق قەغىزى يۇقىرى تېمپېراتۇرىلىق قوش يۈزلۈك لېنتىنىڭ بىر تەرىپىگە چاپلىنىدۇ، سىلىكون ئىسسىتىش سىمى يۇقىرى تېمپېراتۇرىلىق قوش يۈزلۈك لېنتا بىلەن ئاليۇمىن يوپۇرماق قەغىزىنىڭ ئارىسىغا قويۇلىدۇ ۋە S شەكلىدە ياكى چەمبەر شەكلىدە قويۇلىدۇ. سىلىكون ئىسسىتىش سىمىنىڭ ئىككى ئۇچىغا تۇتاشتۇرۇش تېرمىنالى/سىلىكون يەڭ ئورنىتىلغان بولۇپ، ھەر بىر تۇتاشتۇرۇش تېرمىنالى/سىلىكون يەڭ يۇقىرى تېمپېراتۇرىلىق قوش يۈزلۈك لېنتا بىلەن ئاليۇمىن يوپۇرماق قەغىزىنىڭ ئارىسىغا قويۇلىدۇ. ئاليۇمىن يوپۇرماق ئىسسىتقۇچ ياستۇقىنىڭ تۆۋەندىكى پايدىلىق تەسىرلىرى بار: ئاددىي جەريان، بىردەك ئىسسىتىش، ياخشى ئىسسىقلىق ئۆتكۈزۈشچانلىقى، ئېنېرگىيە تېجەيدىغان، يۇقىرى بىخەتەرلىك ئىقتىدارى، تۆۋەن باھا، ئاسان ئورنىتىش، ئىشلەتكۈچىلەرنىڭ ئېھتىياجىغا ئاساسەن خاسلاشتۇرغىلى بولىدۇ.
ئاليۇمىن ياپراق ئىسسىتقۇچ تاختىسىنى يەنە ئاليۇمىن ياپراق ئىسسىتقۇچ ياكى ئاليۇمىن ياپراق ئىسسىتىش زاپچاسلىرى دەپمۇ ئاتاشقا بولىدۇ، ئۇ ئاساسلىقى ئاليۇمىن ياپراق قەغىزى، يۇقىرى تېمپېراتۇرىلىق قوش يۈزلۈك لېنتا، قېتىشما ئېلېكتر ئىسسىتىش سىمى ۋە سىلىكون رېزىنكا ئىزولياتسىيە رەختىدىن تەركىب تاپقان بولۇپ، تېز ئىسسىتىش، بىردەك تېمپېراتۇرا، يۇقىرى ئىسسىقلىق ئۈنۈمى ۋە ئاسان ئورنىتىش قاتارلىق ئالاھىدىلىكلەرگە ئىگە. ئاليۇمىن ياپراق ئىسسىتىش تاختىسىنىڭ تېمپېراتۇرا چېكى 150 سېلسىيە گرادۇس بولۇپ، بۇ بىر خىل ئېلېكتر ئىسسىتىش مەھسۇلاتى بولۇپ، ئادەتتە ئىسسىتىش تېمپېراتۇرىسى -30 سېلسىيە گرادۇستىن 130 سېلسىيە گرادۇسقىچە بولىدۇ. ئىسسىتىش تېمپېراتۇرىسىنى سۈنئىي كونترول قىلغىلى بولىدۇ، كونترول قىلىش ئۇسۇللىرى ئاساسلىقى تۆۋەندىكىچە: تېمپېراتۇرا چېكى كونترول قىلىش، تېمپېراتۇرا سېزىش كونترول قىلىش ۋە مۇقىم تېمپېراتۇرا كونترول قىلىش. بۇنىڭ ئىچىدە تېمپېراتۇرا چېكى كونترول قىلىش ئۇسۇلى ۋە تېمپېراتۇرا سېزىش كونترول قىلىش ئۇسۇلى قوللىنىشقا تېخىمۇ ماس كېلىدۇ، بۇ خىل مەھسۇلاتلار ئاليۇمىن ياپراق ئىسسىتىش تاختىسى بازىرىنىڭ تەخمىنەن %95 نى ئىگىلەيدۇ.
ئاليۇمىن يوپۇرماقلىق ئىسسىتقۇچلار تۆۋەن ۋە ئوتتۇرا تېمپېراتۇرىلىق يۈزەكى ئىسسىتىش ۋە ئىسسىقلىق ساقلاش ئۈسكۈنىلىرىنى لايىھىلەشكە ئەڭ ماس كېلىدىغان ئىسسىتىش ئېلېمېنتى بولۇپ، ئائىلە، سانائەت ۋە سودا ماشىنا ۋە ئۈسكۈنىلىرىدە، مەسىلەن، ئېلېكتر قۇرۇتقۇچ، ئىنكۇباتور، ئىسسىقلىق ساقلاش ئۆيى، توستېر، گۈرۈچ پىشۇرغۇچ، ئېلېكتر ئوچاق، ئېلېكتر ئىسسىتىش ئۈستەللىرى، ماشىنا ياستۇقلىرى، ئېلېكتر ئېغىرلىق بەلبېغى، داۋالاش ئۈسكۈنىلىرى قاتارلىقلاردا كەڭ قوللىنىلىدۇ. ئاليۇمىن يوپۇرماقلىق ئىسسىتىش تاختىسى ئىسسىتىش ئۈسكۈنىلىرىنىڭ مۇھىم تەركىبىي قىسمى سۈپىتىدە ئىشلىتىلىدۇ.
سوئال سوراشتىن بۇرۇن، تۆۋەندىكى ئۆلچەملەرنى بىزگە ئەۋەتىڭ:
1. بىزگە رەسىم ياكى ھەقىقىي رەسىمنى ئەۋەتىش؛
2. ئىسسىتقۇچنىڭ چوڭلۇقى، قۇۋۋىتى ۋە توك بېسىمى؛
3. ئىسسىتقۇچنىڭ ھەر قانداق ئالاھىدە تەلىپى.
ئالاقىلىشىش ئۇچۇرلىرى: ئامىئې جاڭ
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













