مەھسۇلات پارامېتىرلىرى
| مەھسۇلات نامى | سۇ باكى ئۈچۈن چىلاش فلانك قىزىتىش ئېلېمېنتى |
| نەملىك ھالىتىدىكى ئىزولياتسىيەگە قارشىلىق كۆرسىتىش | ≥200MΩ |
| نەم ئىسسىقلىق سىنىقىدىن كېيىنكى ئىزولياتسىيە قارشىلىقى | ≥30MΩ |
| نەملىك ھالىتىدىكى ئېقىش ئېقىمى | ≤0.1mA |
| يۈزەكى يۈك | ≤3.5W/cm2 |
| تۇرۇبا دىئامېتىرى | 6.5mm، 8.0mm، 10.7mm قاتارلىقلار. |
| شەكىل | تۈز، U شەكىللىك، W شەكىللىك قاتارلىقلار. |
| قارشىلىقلىق توك بېسىمى | 2000V/مىنۇت |
| سۇدىكى ئىزولياتسىيەلىك قارشىلىق | 750MOhm |
| ئىشلىتىش | چۆمۈلۈش قىزىتىش ئېلېمېنتى |
| تۇرۇبا ئۇزۇنلۇقى | 300-7500mm |
| شەكىل | خاسلاشتۇرۇلغان |
| تەستىقلار | CE/ CQC |
| تېرمىنال تىپى | خاسلاشتۇرۇلغان |
| بۇتۇرۇبا سۇغا چىلاش ئىسسىتقۇچبىزدە 201-نومۇرلۇق داتلاشماس پولات ۋە 304-نومۇرلۇق داتلاشماس پولات بار، سۇ باكىنىڭ فىلانسى چوڭلۇقىدىكى سۇغا چىلاش قىزىتىش ئېلېمېنتىنىڭ ئىككى خىل مودېلى بار، بىرى DN40، يەنە بىرى DN50. تۇرۇبا ئۇزۇنلۇقى 200-600 مىللىمېتىر ئارىلىقىدا ياسىلىدۇ، قۇۋۋىتى ئېھتىياجغا ئاساسەن خاسلاشتۇرۇلىدۇ. | |
مەھسۇلات سەپلىمىسى
بۇسۇ باكىغا چۆمۈلۈش ئىسسىتىش تۇرۇبىسىسۇ ئىسسىتىش ۋە باكنىڭ ئىچكى قىسمىنى ئىسسىقلىق ساقلاش ئۈچۈن ئىشلىتىلىدۇ.چۆمۈلۈش فلانكىسىلىق سۇ ئىسسىتقۇچسۇ چىقىرىش بىخەتەرلىكى، ئورنىتىش ئاسان، كىچىك، ئىسسىقلىق ئۈنۈمى يۇقىرى، تېز قىزىش، مېخانىكىلىق كۈچلۈكلۈكى ياخشى، ئىشلىتىش ئۆمرى ئۇزۇن، سۇ مىقدارىنىڭ تۆۋەن ھاسىل بولۇش سۈرئىتى ۋە يۈزەكى يۈك لايىھىسى تۆۋەن بولۇش قاتارلىق ئالاھىدىلىكلەرگە ئىگە. ئەگەر ئىشلىتىش توكىغا ئىشەنمىسىڭىز، توكنى تەھلىل قىلىش ۋە لايىھىلەشكە ياردەم بېرىش، CAD چوڭلۇقتىكى سىزمىلارنى تەمىنلەش، ئىشلىتىش ئۈچۈن بېكىتىلگەن توك بېسىمى ۋە توغرا سىملارغا قاتتىق ئەمەل قىلىش ئۈچۈن بىز بىلەن ھەقسىز ئالاقىلاشسىڭىز بولىدۇ.
مەھسۇلات تىپى ۋە ئورنىتىش
تۈرى ۋە ئورنىتىلىشىسۇ باكى ئىسسىتىش تۇرۇبىسى
1. يىپلىق باغلىغۇچلار:تۈز تاياقچە تىپى، U تىپلىق، ئالاھىدە شەكىل.
ئورنىتىش:غايكا، ۋىنت ئاساسى مۇقىملاشتۇرۇلدى
2.بۇراما (ئالتە بۇلۇڭلۇق گەيكە تىپى):يەككە U، كۆپ U،
ئورنىتىش:ئايال ئۈزۈك، ئاساسى مۇقىم
3.فىلانس:يەككە U، كۆپ U، قوش U قاتارلىقلار،
ئورنىتىش:ئايال فىلانس دۈمبىسى
4. سۇغا چۆكۈش:بېسىملىق رېزىنكا بېشى، مېتال يەڭ تولۇق پېچەتلەنگەن،
ئورنىتىش:بىۋاسىتە سۇيۇقلۇققا چىلاپ ئىشلىتىلىدۇ.
مەھسۇلات قوللىنىشى
سۇ باكى ئېلېكترلىك ئىسسىتىش تۇرۇبىسىئاساسلىقى مېھمانخانا ئۆگزىسى، تۇرالغۇ ۋە زاۋۇت ۋە مۇنچا سۇ باكىنى ئىسسىتىش، خىمىيىلىك ئېرىتمە باكى، ياردەمچى باك ئىسسىتىش، تۇرۇبا يولى سۇ ۋە پار ئىسسىتىش، سۇ ئېلېكتىر ئىستانسىسى سۇ ئايلىنىش ئۈسكۈنىلىرى، كۆلچەك ئىسسىتىش، ئىسسىقلىق ئالماشتۇرۇش چوڭ باكى، يەر ئاستى سۈيى، كۆلچەك ئىسسىتىش ياكى تازىلاش، كىچىك قاچىلىق دورىگەرلىك ئىسسىتىش، تەجرىبە ۋە ئىلمىي تەتقىقات ئۈسكۈنىلىرىنى ئىسسىتىش، مېخانىكىلىق ئۈسكۈنىلەرنى ئالدىن ئىسسىتىش ۋە ئىسسىقلىق ساقلاش ئىسسىتىش قاتارلىق ساھەلەردە ئىشلىتىلىدۇ.
ئىشلەپچىقىرىش جەريانى
مۇلازىمەت
تەرەققىي قىلدۇرۇش
مەھسۇلاتنىڭ ئۆلچىمى، سىزمىسى ۋە رەسىمىنى تاپشۇرۇۋالدى
سۆزلەر
باشقۇرغۇچى 1-2 سائەت ئىچىدە سوئالغا جاۋاب بېرىدۇ ۋە باھا ئەۋەتىدۇ
ئۈلگىلەر
كۆك ئىشلەپچىقىرىشتىن بۇرۇن مەھسۇلات سۈپىتىنى تەكشۈرۈش ئۈچۈن ھەقسىز ئەۋرىشكىلەر ئەۋەتىلىدۇ
ئىشلەپچىقىرىش
مەھسۇلاتنىڭ ئۆلچىمىنى يەنە بىر قېتىم جەزملەشتۈرۈڭ، ئاندىن ئىشلەپچىقىرىشنى ئورۇنلاشتۇرۇڭ
بۇيرۇتما
ئۈلگىلەرنى جەزملەشتۈرگەندىن كېيىن زاكاز قىلىڭ
سىناق قىلىش
بىزنىڭ QC گۇرۇپپىمىز مال يەتكۈزۈشتىن بۇرۇن مەھسۇلات سۈپىتىنى تەكشۈرىدۇ
ئوراش
لازىم بولغاندا مەھسۇلاتلارنى ئوراپ قاچىلاش
يۈكلەۋاتىدۇ
تەييار مەھسۇلاتلارنى خېرىدارنىڭ قاچىسىغا يۈكلەش
قوبۇل قىلىۋاتىدۇ
سىزنىڭ زاكازىڭىزنى تاپشۇرۇۋالدىم
نېمىشقا بىزنى تاللايسىز
•25 يىللىق ئېكسپورت ۋە 20 يىللىق ئىشلەپچىقىرىش تەجرىبىسى
•زاۋۇتنىڭ كۆلىمى تەخمىنەن 8000 كۋادرات مېتىر كېلىدۇ
•2021-يىلى، پاراشوك تولدۇرۇش ماشىنىسى، تۇرۇبا كىچىكلىتىش ماشىنىسى، تۇرۇبا ئېگىش ئۈسكۈنىلىرى قاتارلىق ھەر خىل ئىلغار ئىشلەپچىقىرىش ئۈسكۈنىلىرى ئالماشتۇرۇلدى.
•ئوتتۇرىچە كۈندىلىك ئىشلەپچىقىرىش مىقدارى تەخمىنەن 15000 دانە
• ھەمكارلىقنىڭ ھەر خىل خېرىدارلىرى
•خاسلاشتۇرۇش سىزنىڭ تەلىپىڭىزگە باغلىق
گۇۋاھنامە
مۇناسىۋەتلىك مەھسۇلاتلار
زاۋۇت رەسىمى
سوئال سوراشتىن بۇرۇن، تۆۋەندىكى ئۆلچەملەرنى بىزگە ئەۋەتىڭ:
1. بىزگە رەسىم ياكى ھەقىقىي رەسىمنى ئەۋەتىش؛
2. ئىسسىتقۇچنىڭ چوڭلۇقى، قۇۋۋىتى ۋە توك بېسىمى؛
3. ئىسسىتقۇچنىڭ ھەر قانداق ئالاھىدە تەلىپى.
ئالاقىلىشىش ئۇچۇرلىرى: ئامىئې جاڭ
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














