مەھسۇلات پارامېتىرلىرى
| مەھسۇلات نامى | ئۆيدە دەملەش ئىسسىتىش گىلەمچىسى |
| نەملىك ھالىتىدىكى ئىزولياتسىيەگە قارشىلىق كۆرسىتىش | ≥200MΩ |
| كۈچ | 25-30W |
| توك بېسىمى | 110-230V |
| ماتېرىيال | PVC |
| ياستۇقنىڭ دىئامېتىرى | 30 سانتىمېتىر |
| بەلۋاغنىڭ ئۇزۇنلۇقى | ئۆلچەملىك ئۇزۇنلۇق |
| قارشىلىقلىق توك بېسىمى | 2000V/مىنۇت |
| ئىزولياتسىيەلىك قارشىلىق | 750MOhm |
| ئىشلىتىش | ئۆيدە پىۋا ئىسسىتقۇچ |
| قوغۇشۇن سىم ئۇزۇنلۇقى | ئۆلچەملىك ئۇزۇنلۇق |
| ئورالما | بىر ئىسسىتقۇچ بىلەن بىر قۇتا |
| تەستىقلار | CE |
| قىستۇرما | ئامېرىكا، ياۋرو، ئەنگىلىيە، ئاۋسترالىيە قاتارلىقلار. |
| ئۆيدە پىۋا ئىسسىتىش ماشىنىسىنىڭ دىئامېتىرى 30 سانتىمېتىر، ياستۇق رەڭگىنى قارا، كۆك ياكى باشقا خاسلاشتۇرۇلغان رەڭلەردە ياسىغىلى بولىدۇ. چاقنى ئامېرىكا، ئەنگىلىيە، ياۋرو، ئاۋسترالىيە قاتارلىق دۆلەتلەردىن تاللىغىلى بولىدۇ. بۇئۆيدە پىۋا ئىسسىتقۇچسۇسلاشتۇرغۇچ ياكى تېمپېراتۇرا تەڭشىگۈچ تېرموستات قوشقىلى بولىدۇ، ئىشلەتكەندە تېمپېراتۇرا رېشاتكىسىمۇ قوشۇلىدۇ. | |
مەھسۇلات سەپلىمىسى
ئۆي ئىچىملىكى قىزىتىش ماشىنىسىنىڭ ئاساسلىق رولى ئېچىتىش جەريانىنىڭ راۋان ئىلگىرىلىشىگە كاپالەتلىك قىلىش ئۈچۈن مۇقىم تېمپېراتۇرا مۇھىتى بىلەن تەمىنلەشتىن ئىبارەت. تېمپېراتۇرا ھاراق ئېچىتىشتىكى مۇھىم ئامىل. ئېچىتىشنىڭ دەسلەپكى باسقۇچىدا، خېمىر دانچىلاردىكى ئوكسىگېننى ئىشلىتىپ، نۇرغۇن ئېنېرگىيە قويۇپ بېرىدۇ، ئاندىن ئانائېروب نەپەس ئېلىشنى ئېلىپ بېرىپ، شېكەرنى ئىسپىرتقا ئايلاندۇرۇپ، ئېنېرگىيەنىڭ بىر قىسمىنى قويۇپ بېرىدۇ. ھەممىسى ئىسپىرتقا ئايلانغاندا، كلوسترىدىي ئېتانول ۋە باشقا ئىسپىرتلار بىلەن كىسلاتالىق ئىسپىرت ئېستېرلىشىش رېئاكسىيەسىنى ھاسىل قىلىدۇ. 1. شۇڭا، خېمىرنىڭ پائالىيىتى ئۈچۈن مۇقىم تېمپېراتۇرا مۇھىتىنى ساقلاش ئىنتايىن مۇھىم.
ئۆي ئىچى قاينىتىش ئىسسىتقۇچ ئورالمىسى
مەھسۇلات ئالاھىدىلىكلىرى
1.مۇقىم تېمپېراتۇرىنى تەمىنلەڭ:ئۆيدە پىۋا ئىسسىتىش ماشىنىسى ئېچىتىش جەريانى ئۈچۈن مۇقىم تېمپېراتۇرا مۇھىتى بىلەن تەمىنلىيەلەيدۇ، بۇ ئارقىلىق خېمىرنىڭ ماددا ئالمىشىش پائالىيىتىنىڭ مۇۋاپىق تېمپېراتۇرىدا بولۇشىغا كاپالەتلىك قىلىپ، ئېچىتىش ئۈنۈمى ۋە مەھسۇلات سۈپىتىنى يۇقىرى كۆتۈرەلەيدۇ.
2. خېمىرنىڭ پائالىيىتىنى ئىلگىرى سۈرۈڭ:مۇۋاپىق تېمپېراتۇرا خېمىرنىڭ كۆپىيىشى ۋە ماددا ئالمىشىشىغا پايدىلىق بولۇپ، ئىسپىرت ھاسىل قىلىشنى تېزلىتىدۇ ۋە ھاراق مەھسۇلاتىنى ئاشۇرىدۇ.
3. باكتېرىيە يۇقۇملىنىشىنى ئازايتىش:مۇقىم تېمپېراتۇرا مۇھىتى باكتېرىيە باكتېرىيەلىرىنىڭ ئۆسۈشىنى ئازايتىپ، ھاراقنىڭ ساپلىقىغا كاپالەتلىك قىلالايدۇ.
ئۆيدە پىۋا ئىسسىتقۇچنى ئىشلىتىشنىڭ سىنارىيەلىرى تۆۋەندىكىلەرنى ئۆز ئىچىگە ئالىدۇ:
ئۆيدە پىۋا قاينىتىش:ئۆيدە ئۆيدە ياسالغان ھاراق ياسىغاندا، قاينىتىش ماشىنىسىنى ئىشلىتىش ئېچىتىش جەريانىنىڭ سىرتقى تېمپېراتۇرا ئۆزگىرىشىنىڭ تەسىرىگە ئۇچرىماسلىقىغا كاپالەتلىك قىلىپ، مۇۋەپپەقىيەت نىسبىتىنى ئۆستۈرەلەيدۇ.
مىكرو پىۋا زاۋۇتلىرى:مىكرو پىۋا زاۋۇتلىرىدا، ئۆي ئىچى پىۋا ئىسسىتقۇچ گىلەم ئېچىتىش ماشىنىسىنىڭ تېمپېراتۇرىسىنى كونترول قىلىشقا ئىشلىتىلىدۇ، بۇ ئىشلەپچىقىرىش جەريانىنىڭ مۇقىملىقى ۋە مەھسۇلات سۈپىتىگە كاپالەتلىك قىلىدۇ.
ئىشلەپچىقىرىش جەريانى
مۇلازىمەت
تەرەققىي قىلدۇرۇش
مەھسۇلاتنىڭ ئۆلچىمى، سىزمىسى ۋە رەسىمىنى تاپشۇرۇۋالدى
سۆزلەر
باشقۇرغۇچى 1-2 سائەت ئىچىدە سوئالغا جاۋاب بېرىدۇ ۋە باھا ئەۋەتىدۇ
ئۈلگىلەر
كۆك ئىشلەپچىقىرىشتىن بۇرۇن مەھسۇلات سۈپىتىنى تەكشۈرۈش ئۈچۈن ھەقسىز ئەۋرىشكىلەر ئەۋەتىلىدۇ
ئىشلەپچىقىرىش
مەھسۇلاتنىڭ ئۆلچىمىنى يەنە بىر قېتىم جەزملەشتۈرۈڭ، ئاندىن ئىشلەپچىقىرىشنى ئورۇنلاشتۇرۇڭ
بۇيرۇتما
ئۈلگىلەرنى جەزملەشتۈرگەندىن كېيىن زاكاز قىلىڭ
سىناق قىلىش
بىزنىڭ QC گۇرۇپپىمىز مال يەتكۈزۈشتىن بۇرۇن مەھسۇلات سۈپىتىنى تەكشۈرىدۇ
ئوراش
لازىم بولغاندا مەھسۇلاتلارنى ئوراپ قاچىلاش
يۈكلەۋاتىدۇ
تەييار مەھسۇلاتلارنى خېرىدارنىڭ قاچىسىغا يۈكلەش
قوبۇل قىلىۋاتىدۇ
سىزنىڭ زاكازىڭىزنى تاپشۇرۇۋالدىم
نېمىشقا بىزنى تاللايسىز
•25 يىللىق ئېكسپورت ۋە 20 يىللىق ئىشلەپچىقىرىش تەجرىبىسى
•زاۋۇتنىڭ كۆلىمى تەخمىنەن 8000 كۋادرات مېتىر كېلىدۇ
•2021-يىلى، پاراشوك تولدۇرۇش ماشىنىسى، تۇرۇبا كىچىكلىتىش ماشىنىسى، تۇرۇبا ئېگىش ئۈسكۈنىلىرى قاتارلىق ھەر خىل ئىلغار ئىشلەپچىقىرىش ئۈسكۈنىلىرى ئالماشتۇرۇلدى.
•ئوتتۇرىچە كۈندىلىك ئىشلەپچىقىرىش مىقدارى تەخمىنەن 15000 دانە
• ھەمكارلىقنىڭ ھەر خىل خېرىدارلىرى
•خاسلاشتۇرۇش سىزنىڭ تەلىپىڭىزگە باغلىق
گۇۋاھنامە
مۇناسىۋەتلىك مەھسۇلاتلار
زاۋۇت رەسىمى
سوئال سوراشتىن بۇرۇن، تۆۋەندىكى ئۆلچەملەرنى بىزگە ئەۋەتىڭ:
1. بىزگە رەسىم ياكى ھەقىقىي رەسىمنى ئەۋەتىش؛
2. ئىسسىتقۇچنىڭ چوڭلۇقى، قۇۋۋىتى ۋە توك بېسىمى؛
3. ئىسسىتقۇچنىڭ ھەر قانداق ئالاھىدە تەلىپى.
ئالاقىلىشىش ئۇچۇرلىرى: ئامىئې جاڭ
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













