| مەھسۇلات نامى | يۇقىرى سۈپەتلىك سىلىكون تالالىق ئەينەك ئۆرۈلگەن ئېرىتىش ئىسسىتىش سىمى |
| سىمنىڭ دىئامېتىرى | 2.5mm، 3.0mm، 4.0mm |
| ئىزولياتسىيە ماتېرىيالى | سىلىكون رېزىنكىسى |
| ئۆرۈمە قەۋەت ماتېرىيالى | شىشە تالا |
| ئىسسىتىش سىم ئۇزۇنلۇقى | خاسلاشتۇرۇلغان |
| قوغۇشۇن سىم ئۇزۇنلۇقى | 1000mm، ياكى خاسلاشتۇرۇلغان |
| توك بېسىمى | 110-230V |
| كۈچ | ھەر مېتىرغا 5-40W |
| ئورالما | بىر ئىسسىتقۇچ بىلەن بىر خالتا |
| MOQ | 100 دانە |
| گۇۋاھنامە | CE |
| 1. سىلىكون ئېرىتىش سىملىق ئىسسىتقۇچنى ئىشلەتكۈچىنىڭ تەلىپىگە ئاساسەن خاسلاشتۇرغىلى بولىدۇ، خاسلاشتۇرۇش توغرىسىدا ئۆلچەملىك ئۇچۇر يوق؛ 2. ئېلېكترلىك ئىسسىتىش سىمىدا سىلىكون ئىسسىتىش سىمى ۋە PVC ئىسسىتىش سىمى بار، سىلىكون ئىسسىتىش سىمىنىڭ ئەڭ يۇقىرى يۈز تېمپېراتۇرىسى 250℃، PVC ئىسسىتىش سىمىنىڭ ئەڭ يۇقىرى يۈز تېمپېراتۇرىسى 105℃. 2. ئېرىتىش ئىسسىتقۇچنىڭ قوغۇشۇن سىمى سىلىكون قوغۇشۇن سىمى، 18/20AWG قوغۇشۇن سىمى ۋە ئەينەك تالا باش سىمىدىن تەركىب تاپىدۇ. | |
ئېرىتىش سىملىق ئىسسىتقۇچ تولۇق ئىسسىقلىق ساقلاشنى تەلەپ قىلىدىغان ئەۋرىشىملىك ئىسسىتىش قوللىنىشچان پروگراممىلىرىغا، شۇنداقلا تولۇق سۇغا چۆمۈلگەن ياكى يۇقىرى نەملىك مۇھىتتا ئىشلىتىشكە ماس كېلىدۇ.
سىلىكون ئىسسىتىش سىمى ئەينەك تالاغا ئورالغان قارشىلىق سىمىدىن تەركىب تاپقان بولۇپ، PVC، سىلىكون، سىلىكون + PVC قوش ئىزولياتسىيە ئىشلىتىلگەن، ھەمدە ئىزولياتسىيە قەۋىتىنى قوغداش ئۈچۈن ئىزولياتسىيە قەۋىتىنىڭ سىرتىغا ئەينەك تالا ئۆرۈمىسى قوشۇشقا بولىدۇ.
خېرىدارنىڭ ئەمەلىي ئىشلىتىش مۇھىتى ۋە تېخنىكىلىق تەلىپىگە ئاساسەن، بىز مەھسۇلاتنىڭ چوڭ-كىچىكلىكىنى، ئۇلىنىش ۋە تەڭشەش سىستېمىسىنى ئەلالاشتۇرۇش ئۈچۈن ئەڭ كەسپىي ھەل قىلىش چارىلىرى بىلەن تەمىنلەيمىز.
ئېلېكترلىك سىلىكون ئېرىتىش ئىسسىتىش سىمى سانائەت ۋە ئائىلە توڭلاتقۇ ئۈسكۈنىلىرىنى ئېرىتىشتە ئەڭ ئالقىشقا ئېرىشكەن چارە. شۇنىڭ بىلەن بىر ۋاقىتتا، ئۇلار يەنە توڭلاتقۇ سانائىتىدە سۇ چىقىرىش سۇيۇقلۇقى ۋە ئېرىتىلگەن سۇ ئۈچۈن مۇزغا قارشى ئىسسىتىش سۈپىتىدە ئىشلىتىلىدۇ.
سوئال سوراشتىن بۇرۇن، تۆۋەندىكى ئۆلچەملەرنى بىزگە ئەۋەتىڭ:
1. بىزگە رەسىم ياكى ھەقىقىي رەسىمنى ئەۋەتىش؛
2. ئىسسىتقۇچنىڭ چوڭلۇقى، قۇۋۋىتى ۋە توك بېسىمى؛
3. ئىسسىتقۇچنىڭ ھەر قانداق ئالاھىدە تەلىپى.
ئالاقىلىشىش ئۇچۇرلىرى: ئامىئې جاڭ
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314
















