مەھسۇلات پارامېتىرلىرى
| مەھسۇلات نامى | يۈك توشۇغۇچ قاچىسى ئۈچۈن قىزىتىش ئېلېمېنتى 24-00003-00/24-66604-00 |
| نەملىك ھالىتىدىكى ئىزولياتسىيەگە قارشىلىق كۆرسىتىش | ≥200MΩ |
| نەم ئىسسىقلىق سىنىقىدىن كېيىنكى ئىزولياتسىيە قارشىلىقى | ≥30MΩ |
| نەملىك ھالىتىدىكى ئېقىش ئېقىمى | ≤0.1mA |
| يۈزەكى يۈك | ≤3.5W/cm2 |
| تۇرۇبا دىئامېتىرى | 6.5mm، 8.0mm، 10.7mm قاتارلىقلار. |
| شەكىل | تۈز، U شەكىللىك، W شەكىللىك قاتارلىقلار. |
| سۇدىكى قارشىلىق كۈچىگە ئىگە توك بېسىمى | 2000V/مىنۇت (نورمال سۇ تېمپېراتۇرىسى) |
| سۇدىكى ئىزولياتسىيەلىك قارشىلىق | 750MOhm |
| ئىشلىتىش | ئېرىتىش قىزىتىش ئېلېمېنتى |
| تۇرۇبا ئۇزۇنلۇقى | 300-7500mm |
| قوغۇشۇن سىم ئۇزۇنلۇقى | 700-1000mm (خاسلاشتۇرۇلغان) |
| تەستىقلار | CE/ CQC |
| تېرمىنال تىپى | خاسلاشتۇرۇلغان |
| Resistencia 35cm Mabe ئېرىتىش ئىسسىتىش تۇرۇبىسى ھاۋا سوۋۇتقۇچنىڭ مۇزىنى ئېرىتىش ئۈچۈن ئىشلىتىلىدۇ، رەسىم شەكلىئېرىتىش قىزىتىش تۇرۇبىسىبۇ AA تىپلىق (قوش تۈز تۇرۇبا) بولۇپ، تۇرۇبا ئۇزۇنلۇقى سىزنىڭ ھاۋا سوۋۇتقۇچ چوڭلۇقىڭىزغا ماس كېلىدۇ، بىزنىڭ تولۇق ئېرىتىش ئىسسىتقۇچىمىز ئېھتىياجغا ئاساسەن خاسلاشتۇرۇلىدۇ. داتلاشماس پولاتھاۋا سوۋۇتقۇچ ئۈچۈن ئېرىتىش قىزىتىش تۇرۇبىسىتۇرۇبا دىئامېتىرى 6.5 مىللىمېتىر ياكى 8.0 مىللىمېتىر بولۇشى مۇمكىن، قوغۇشۇن سىملىق قىسمى رېزىنكا بېشى بىلەن پېچەتلىنىدۇ. شەكلى U شەكىللىك ۋە L شەكىللىك بولۇشى مۇمكىن. ئېرىتىش قىزىتىش تۇرۇبىسىنىڭ قۇۋۋىتى ھەر مېتىرغا 300-400W بولىدۇ. | |
مەھسۇلات سەپلىمىسى
توڭلاتقۇلۇق قاچا ئېرىتىش ئىسسىتقۇچ 24-66604-00/24-00003-00 يۇقىرى سۈپەتلىك داتلاشماس پولات تۇرۇبا ۋە ياخشىلانغان ماگنىي ئوكسىد ئىشلىتىدۇ. بۇ بىزنىڭ زاۋۇتىمىزدا سېتىلىدىغان ئەڭ ياخشى مەھسۇلات. 24-66604-00 ئىسسىتقۇچ ئېلېمېنتى 460V 750W ئەگەر بۇ مەھسۇلاتقا قىزىقىدىغانلىرىڭىز بولسا، سىناق قىلىش ئۈچۈن بىزدىن ئۈلگە سوراڭ.
ھاۋا سوۋۇتقۇچ مودېلى ئۈچۈن ئېرىتىش ئىسسىتقۇچ
مەھسۇلات قوللىنىشى
ئىشلەپچىقىرىش جەريانى
مۇلازىمەت
تەرەققىي قىلدۇرۇش
مەھسۇلاتنىڭ ئۆلچىمى، سىزمىسى ۋە رەسىمىنى تاپشۇرۇۋالدى
سۆزلەر
باشقۇرغۇچى 1-2 سائەت ئىچىدە سوئالغا جاۋاب بېرىدۇ ۋە باھا ئەۋەتىدۇ
ئۈلگىلەر
كۆك ئىشلەپچىقىرىشتىن بۇرۇن مەھسۇلات سۈپىتىنى تەكشۈرۈش ئۈچۈن ھەقسىز ئەۋرىشكىلەر ئەۋەتىلىدۇ
ئىشلەپچىقىرىش
مەھسۇلاتنىڭ ئۆلچىمىنى يەنە بىر قېتىم جەزملەشتۈرۈڭ، ئاندىن ئىشلەپچىقىرىشنى ئورۇنلاشتۇرۇڭ
بۇيرۇتما
ئۈلگىلەرنى جەزملەشتۈرگەندىن كېيىن زاكاز قىلىڭ
سىناق قىلىش
بىزنىڭ QC گۇرۇپپىمىز مال يەتكۈزۈشتىن بۇرۇن مەھسۇلات سۈپىتىنى تەكشۈرىدۇ
ئوراش
لازىم بولغاندا مەھسۇلاتلارنى ئوراپ قاچىلاش
يۈكلەۋاتىدۇ
تەييار مەھسۇلاتلارنى خېرىدارنىڭ قاچىسىغا يۈكلەش
قوبۇل قىلىۋاتىدۇ
سىزنىڭ زاكازىڭىزنى تاپشۇرۇۋالدىم
نېمىشقا بىزنى تاللايسىز
•25 يىللىق ئېكسپورت ۋە 20 يىللىق ئىشلەپچىقىرىش تەجرىبىسى
•زاۋۇتنىڭ كۆلىمى تەخمىنەن 8000 كۋادرات مېتىر كېلىدۇ
•2021-يىلى، پاراشوك تولدۇرۇش ماشىنىسى، تۇرۇبا كىچىكلىتىش ماشىنىسى، تۇرۇبا ئېگىش ئۈسكۈنىلىرى قاتارلىق ھەر خىل ئىلغار ئىشلەپچىقىرىش ئۈسكۈنىلىرى ئالماشتۇرۇلدى.
•ئوتتۇرىچە كۈندىلىك ئىشلەپچىقىرىش مىقدارى تەخمىنەن 15000 دانە
• ھەمكارلىقنىڭ ھەر خىل خېرىدارلىرى
•خاسلاشتۇرۇش سىزنىڭ تەلىپىڭىزگە باغلىق
گۇۋاھنامە
مۇناسىۋەتلىك مەھسۇلاتلار
زاۋۇت رەسىمى
سوئال سوراشتىن بۇرۇن، تۆۋەندىكى ئۆلچەملەرنى بىزگە ئەۋەتىڭ:
1. بىزگە رەسىم ياكى ھەقىقىي رەسىمنى ئەۋەتىش؛
2. ئىسسىتقۇچنىڭ چوڭلۇقى، قۇۋۋىتى ۋە توك بېسىمى؛
3. ئىسسىتقۇچنىڭ ھەر قانداق ئالاھىدە تەلىپى.
ئالاقىلىشىش ئۇچۇرلىرى: ئامىئې جاڭ
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314











