| ئاچقۇچلۇق سۆزلەر | ئۆيدە پىۋا پىشۇرۇش ئىسسىتقۇچ |
| ئىسسىتىش ئېلېمېنتى | نىكېل قېتىشمىسى سىم |
| ئىزولياتسىيە | سىلىكون رېزىنكىسى |
| شەكىل | ياپىلاق ياكى يۇمىلاق |
| كابېلنىڭ ئۇچى | سۇدىن مۇداپىئەلىنىدىغان سىلىكون قېلىپلاش |
| چىقىرىش قۇۋۋىتى | 40 ياكى 50W/m |
| چىدامچانلىق | قارشىلىق كۆرسىتىشتە %5 |
| توك بېسىمى | 230V |
| يۈزە تېمپېراتۇرىسى | -70~200°C |
ئىسسىتىش كابېلى تۇرۇبا يولىنىڭ مۇزلاپ قېلىشىنىڭ ئالدىنى ئېلىپ، سۇنىڭ 0 سېلسىيە گرادۇستىن تۆۋەن تېمپېراتۇرىدا نورمال ئېقىشىغا شارائىت ھازىرلايدۇ.
ئىسسىتىش كابېلى ئېنېرگىيە تېجەش ئۈچۈن تېرموستات ئىشلىتىدۇ.
ئىسسىتىش كابېلى مېتال تۇرۇبا ياكى سۇ تولدۇرۇلغان پلاستىك تۇرۇباغا ماس كېلىدۇ.
ئىسسىتىش كابېلىنى ئورنىتىش ئاسان، سىز ئۇنى ئورنىتىش ۋە ئىشلىتىش كۆرسەتمىسىگە ئاساسەن ئۆزىڭىز ئورنىتالايسىز.
ئىسسىتىش كابېلى بىخەتەر ۋە ئۆمرى ئۇزۇن.
ئورنىتىش ۋە ئاسراش تەننەرخى تۆۋەن.
ھەر قانداق لايىھە سەپلىمىسىگە ماسلىشالايدىغان كۆپ ئىقتىدارلىق.
چىداملىق قۇرۇلۇش.
قار تازىلاش ۋە خىمىيىلىك قار ئېرىتىشنىڭ ئەقىللىق ئالماشتۇرۇش ئۇسۇلى.
پۈتۈنلەي سۇدىن مۇداپىئەلىنىش
قوش ئىزولياتسىيە
قېلىپلانغان ئاخىرلاشتۇرۇشلار
ناھايىتى ئەۋرىشىملىك
1. مەلۇم ۋاقىت ئىشلەتكەندىن كېيىن، سوغۇق ساقلاش ئورۇنلىرىدىكى سوۋۇتقۇچ شامالدۇرغۇچلاردا مۇز پەيدا بولۇپ، ئېرىتىش دەۋرىنى تەلەپ قىلىدۇ.
2. مۇزنى ئېرىتىش ئۈچۈن، شامالدۇرغۇچلارنىڭ ئارىسىغا ئېلېكتر قارشىلىقى ئورنىتىلىدۇ. ئاندىن سۇ يىغىلىپ، سۇ چىقىرىش تۇرۇبىسى ئارقىلىق چىقىرىۋېتىلىدۇ.
3. ئەگەر سۇ چىقىرىش تۇرۇبىسى سوغۇق ساقلاش ئامبىرىنىڭ ئىچىگە قويۇلسا، بەزى سۇلار يەنە مۇزلاپ قېلىشى مۇمكىن.
4. بۇ مەسىلىنى ھەل قىلىش ئۈچۈن، تۇرۇباغا سۇ چىقىرىش تۇرۇبىسىنىڭ مۇزلىتىشقا قارشى تۇرۇش كابېلى ئورنىتىلدى.
5. پەقەت ئېرىتىش دەۋرىدىلا قوزغىلىدۇ.
بۇ نەرسىلەرنىڭ قايسىسى سىزنى قىزىقتۇرسا، بىزگە خەۋەر قىلىڭ. تەپسىلىي ئۆلچەملەرنى تاپشۇرۇۋالغاندىن كېيىن، سىزگە باھا بېرىشتىن خۇشال بولىمىز. بىزنىڭ شەخسىي تەتقىقات ۋە تەرەققىيات ئىنژېنېرلىرىمىز بارلىق تەلەپلەرنى قاندۇرالايدۇ، بىز سىزنىڭ سوئاللىرىڭىزنى تېزدىن قوبۇل قىلىشنى ئۈمىد قىلىمىز ۋە كەلگۈسىدە سىز بىلەن ھەمكارلىشىش پۇرسىتىگە ئېرىشىشنى ئۈمىد قىلىمىز. شىركىتىمىز بىلەن تونۇشۇپ چىقىشقا خۇش كەپسىز.














