| مەھسۇلات نامى | توڭلاتقۇ ئاليۇمىن يوپۇرماقلىق ئىسسىتقۇچ |
| نەملىك ھالىتىدىكى ئىزولياتسىيەگە قارشىلىق كۆرسىتىش | ≥200MΩ |
| نەم ئىسسىقلىق سىنىقىدىن كېيىنكى ئىزولياتسىيە قارشىلىقى | ≥30MΩ |
| نەملىك ھالىتىدىكى ئېقىش ئېقىمى | ≤0.1mA |
| شەكىل | يۇمىلاق، تىك تۆت بۇلۇڭ، ئۈچ بۇلۇڭ ياكى خاسلاشتۇرۇلغان |
| توك بېسىمى | 12V-230V |
| كۈچ | خاسلاشتۇرۇلغان |
| قارشىلىقلىق توك بېسىمى | 2000V/مىنۇت (نورمال سۇ تېمپېراتۇرىسى) |
| قوغۇشۇن سىم ماتېرىيالى | سىلىكون رېزىنكىسى، PVC قاتارلىقلار. |
| ئىشلىتىش | توڭلاتقۇ ئاليۇمىن يوپۇرماقلىق ئىسسىتقۇچ |
| قوغۇشۇن سىم ئۇزۇنلۇقى | خاسلاشتۇرۇلغان |
| ئورالما | قۇتا |
| تەستىقلار | CE |
| توڭلاتقۇ ئاليۇمىن يوپۇرماقلىق ئىسسىتقۇچ سىلىكون ئىسسىتىش سىمى ياكى PVC ئىسسىتىش سىمى ئىسسىتىش توشۇغۇچى سۈپىتىدە ئىشلىتىلگەن بولۇپ، ئىسسىتىش سىمى ئاليۇمىن يوپۇرماق لېنتىسىغا تەكشى قويۇلغان. توڭلاتقۇ ئاليۇمىن ئېرىتىش يوپۇق ئىسسىتقۇچنىڭ چوڭ-كىچىكلىكى، توك بېسىمى، سىم ئۇزۇنلۇقى ۋە ماتېرىيالىنى خېرىدارلارنىڭ تەلىپىگە ئاساسەن خاسلاشتۇرغىلى بولىدۇ. | |
ئاليۇمىن ياپراق ئىسسىتقۇچ – ئىسسىتىش سىمى ئاليۇمىن ياپراققا چاپلىنىدۇ. ياپراق ئىسسىقلىق ئۆتكۈزگۈچ رولىنى ئوينايدۇ. ئاليۇمىن ياپراق ئىسسىتقۇچلارنىڭ ئەۋرىشىمچانلىقى، نەملىككە قارشى تۇرۇشچانلىقى، نەملىككە چىدامچانلىقى، چىدامچانلىقى ۋە ئەرزان باھاسى سەۋەبىدىن ئىشلىتىلىش دائىرىسى كەڭ. ئەڭ كۆپ ئىشلىتىلىدىغان مۇزلىمايدىغان توڭلاتقۇ. ئەينەك ئىسسىتقۇچلار، ئىشلىتىلىش ئورنى، تېمپېراتۇرا، توك زىچلىقى، قۇرۇلمىسى قاتارلىقلارغا ئاساسەن ئوخشىمايدىغان كىچىك ئېلېكتر ئۈسكۈنىلىرى ۋە مۇز ئېرىتىش ئىسسىتقۇچلىرى.
1. ئىقتىسادىي ھەل قىلىش چارىسى
2. ئۆلچەمنى تەلەپكە ئاساسەن خاسلاشتۇرغىلى بولىدۇ
3. يۈزە بىلەن بولغان ئۇچرىشىش ياخشىلاندى
4. چوڭ يۈزلەرنى قىزىتىڭ
5. ئىسسىقلىق ئۆتكۈزۈشنى ياخشىلاش
6. ئۇزۇن مۇددەتلىك دالا ئۆمرى
7. تەرەققىيات تەننەرخى تۆۋەن
8. ئالاھىدە قوراللار يوق
سوئال سوراشتىن بۇرۇن، تۆۋەندىكى ئۆلچەملەرنى بىزگە ئەۋەتىڭ:
1. بىزگە رەسىم ياكى ھەقىقىي رەسىمنى ئەۋەتىش؛
2. ئىسسىتقۇچنىڭ چوڭلۇقى، قۇۋۋىتى ۋە توك بېسىمى؛
3. ئىسسىتقۇچنىڭ ھەر قانداق ئالاھىدە تەلىپى.
ئالاقىلىشىش ئۇچۇرلىرى: ئامىئې جاڭ
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













