| مەھسۇلات نامى | توڭلاتقۇ ئېرىتىش قىزىتىش تۇرۇبىسى |
| نەملىك ھالىتىدىكى ئىزولياتسىيەگە قارشىلىق كۆرسىتىش | ≥200MΩ |
| نەم ئىسسىقلىق سىنىقىدىن كېيىنكى ئىزولياتسىيە قارشىلىقى | ≥30MΩ |
| نەملىك ھالىتىدىكى ئېقىش ئېقىمى | ≤0.1mA |
| تۇرۇبا دىئامېتىرى | 6.5mm، 8.0mm، 10.7mm قاتارلىقلار. |
| شەكىل | تۈز، U، AA تىپلىق ياكى خاسلاشتۇرۇلغان |
| چوڭلۇقى | خاسلاشتۇرۇلغان |
| سۇدىكى قارشىلىق كۈچىگە ئىگە توك بېسىمى | 2000V/مىنۇت (نورمال سۇ تېمپېراتۇرىسى) |
| سۇدىكى ئىزولياتسىيەلىك قارشىلىق | 750MOhm |
| ئىشلىتىش | ئېرىتىش قىزىتىش ئېلېمېنتى |
| پېچەتلەش ئۇسۇلى | سىلىكون رېزىنكىسى ياكى كىچىكلىتىدىغان تۇرۇبا |
| تۇرۇبا ماتېرىيالى | داتلاشماس پولات 304، 312 قاتارلىقلار. |
| تەستىقلار | CCC/CE/CQC |
| توڭلاتقۇ ئېرىتىش قىزىتىش تۇرۇبىسىنىڭ ئۆلچىمى خېرىدارنىڭ تەلىپىگە ئاساسەن خاسلاشتۇرۇلىدۇ، خېرىدارنىڭ رەسىمى، ئەۋرىشكىسى ياكى سىزمىسىغا ئاساسەن ئېرىتىش قىزىتىش تۇرۇبىسىنى ئىشلەپچىقىرالايمىز، تۇرۇبا دىئامېتىرى 6.5mm، 8.0mm، 10.7mm قاتارلىقلارنى تاللىغىلى بولىدۇ. تۇرۇبا ئۇزۇنلۇقى بىر تۇرۇبا ئۈچۈن 7M دىن ئارتۇق ياسىغىلى بولىدۇ. | |
ئېرىتىش ئېلېكترلىك ئىسسىتىش تۇرۇبىسى توڭلاتقۇ، توڭلاتقۇ ۋە مۇز ساقلاش ئامبىرىدىكى ئىنتايىن مۇھىم قوشۇمچە زاپچاس. ئېرىتىش تۇرۇبىسى ئىسسىقلىق تۇرۇبىسى توڭلاتقۇنىڭ مۇزلىغان مەسىلىسىنى ۋاقتىدا ھەل قىلىپ، سوۋۇتۇش ئۈسكۈنىلىرىنىڭ سوۋۇتۇش ئۈنۈمىنى ياخشىلىيالايدۇ.
توڭلاتقۇ ئېرىتىش قىزىتىش تۇرۇبىسى يۇمىلاق داتلاشماس پولات 304 تۇرۇبىسى بىلەن يېپىلىدۇ، ئاندىن قارشىلىق سىمى بوشلۇق مېتال قېپىغا قويۇلىدۇ، قارشىلىق سىمى بىلەن بوشلۇق مېتال قېپى ئارىسىدىكى MgO پاراشوكى زىچ تولدۇرۇلىدۇ، ئاخىرىدا سىلىكون تۇتاشتۇرۇش ئېغىزى پېچەتلىنىدۇ.
بۇلار ئېرىتىش ئىسسىتقۇچلىرىنىڭ ئىشلەپچىقىرىش جەريانلىرى ۋە ئاساسلىق زاپچاسلىرى. بولۇپمۇ تولدۇرۇلغان MgO پاراشوكى ئىزولياتسىيە ۋە ئىسسىقلىق ئۆتكۈزۈش رولىنى ئوينايدۇ، شۇنداقلا ئېرىتىش ئېلېكتر ئىسسىتىش تۇرۇبىسىنىڭ نەم مۇھىتتا توك ئۆتكۈزۈشچانلىقى ۋە ئېقىپ كەتمەسلىكىنىڭ ئالدىنى ئالىدىغان مۇھىم ماتېرىيال. قېلىپقا قۇيۇلغان سىلىكون ئىچكى قىسمى ناھايىتى چىڭ بولۇپ، ئېقىپ كەتمەيدۇ ۋە توك ئۆتكۈزمەيدۇ. ئېرىتىش ئېلېكتر ئىسسىتىش تۇرۇبىسىنىڭ قوغۇشۇن سىمى سىلىكون سىم بولۇپ، ئۇ يەنە سۇدىن مۇداپىئەلىنىدۇ.
ئېرىتىش ئىسسىتىش تۇرۇبىسىنىڭ ئادەتتىكى دىئامېتىرى 6.5mm، 8.0mm، 10.7mm قاتارلىقلار. ئېرىتىش ئىسسىتقۇچلىرىنىڭ شەكلى ۋە چوڭ-كىچىكلىكىنى ئىشلىتىش مۇھىتىنىڭ چوڭ-كىچىكلىكىگە ئاساسەن خاسلاشتۇرغىلى بولىدۇ.
ئېرىتىش ئىسسىتىش تۇرۇبىسى توڭلاتقۇ، سوۋۇتقۇچ، پارغا ئايلاندۇرغۇچ قاتارلىق سوۋۇتۇش ئۈسكۈنىلىرىدە كەڭ قوللىنىلىدۇ، ئېرىتىش ئىسسىتقۇچلىرىنى ئاسانلا ھاۋا سوۋۇتقۇچ ۋە كوندېنساتور قاناتلىرىغا كىرگۈزۈپ ئېرىتىشكە بولىدۇ.
سوئال سوراشتىن بۇرۇن، تۆۋەندىكى ئۆلچەملەرنى بىزگە ئەۋەتىڭ:
1. بىزگە رەسىم ياكى ھەقىقىي رەسىمنى ئەۋەتىش؛
2. ئىسسىتقۇچنىڭ چوڭلۇقى، قۇۋۋىتى ۋە توك بېسىمى؛
3. ئىسسىتقۇچنىڭ ھەر قانداق ئالاھىدە تەلىپى.
ئالاقىلىشىش ئۇچۇرلىرى: ئامىئې جاڭ
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














