مەھسۇلات پارامېتىرلىرى
| مەھسۇلات نامى | فلانگلىق چىلاش تۇرۇبا قىزىتىش ئېلېمېنتى |
| نەملىك ھالىتىدىكى ئىزولياتسىيەگە قارشىلىق كۆرسىتىش | ≥200MΩ |
| نەم ئىسسىقلىق سىنىقىدىن كېيىنكى ئىزولياتسىيە قارشىلىقى | ≥30MΩ |
| نەملىك ھالىتىدىكى ئېقىش ئېقىمى | ≤0.1mA |
| يۈزەكى يۈك | ≤3.5W/cm2 |
| تۇرۇبا دىئامېتىرى | 6.5mm، 8.0mm، 10.7mm قاتارلىقلار. |
| شەكىل | تۈز، U شەكىللىك، W شەكىللىك قاتارلىقلار. |
| قارشىلىقلىق توك بېسىمى | 2000V/مىنۇت |
| سۇدىكى ئىزولياتسىيەلىك قارشىلىق | 750MOhm |
| ئىشلىتىش | چۆمۈلۈش قىزىتىش ئېلېمېنتى |
| تۇرۇبا ئۇزۇنلۇقى | 300-7500mm |
| شەكىل | خاسلاشتۇرۇلغان |
| تەستىقلار | CE/ CQC |
| تېرمىنال تىپى | خاسلاشتۇرۇلغان |
| بۇتۇرۇبا سۇغا چىلاش ئىسسىتقۇچماتېرىيالىمىزدا 201-نومۇرلۇق داتلاشماس پولات ۋە 304-نومۇرلۇق داتلاشماس پولات بار، فىلانس چوڭلۇقى DN40 ۋە DN50، قۇۋۋەت ۋە تۇرۇبا ئۇزۇنلۇقى تەلەپكە ئاساسەن خاسلاشتۇرۇلىدۇ. | |
مەھسۇلات سەپلىمىسى
بۇفلانكلىق سۇغا چىلاش قىزىتىش تۇرۇبىسىمەركەزلىك ئىسسىتىش ئۈچۈن فىلانكقا كەپشەرلەنگەن كۆپ خىل ئىسسىتىش تۇرۇبىسىدىن تەركىب تاپقان. ئۇ ئاساسلىقى ئوچۇق ۋە يېپىق ئېرىتمە باكلىرى ۋە ئايلىنىش سىستېمىلىرىدا ئىسسىتىش ئۈچۈن ئىشلىتىلىدۇ. ئۇنىڭ تۆۋەندىكى ئەۋزەللىكلىرى بار:
1، يۈزەكى قۇۋۋەت چوڭ، شۇڭا ھاۋا ئىسسىتىش يۈزەكى يۈكى 2 ھەسسىدىن 4 ھەسسىگىچە بولىدۇ؛
2، فىلانسلىق ئىسسىتىش تۇرۇبىسى ناھايىتى زىچ، ئىخچام قۇرۇلمىغا ئىگە. پۈتۈن قىسمى قىسقا ۋە زىچ بولغاچقا، مۇقىملىقى ياخشى، ئورنىتىشقا تىرەك تەلەپ قىلىنمايدۇ.
فلانكلىق سۇغا چۆمۈلۈش قىزىتقۇچ تۇرۇبىسى(يەنە قىستۇرما ئېلېكتر ئىسسىتقۇچ دەپمۇ ئاتىلىدۇ): بۇ U شەكىللىك تۇرۇبا شەكىللىك ئېلېكتر ئىسسىتقۇچ ئېلېمېنتىنى ئىشلىتىش بولۇپ، ھەر خىل ئىسسىتىش ۋاسىتىلىرىنىڭ لايىھە ئۆلچىمىگە ئاساسەن، قۇۋۋەت سەپلىمىسى تەلىپىگە ئاساسەن، فىلانس قاپقىقىغا يىغىلىپ، ئىسسىتىلىدىغان ماتېرىيالغا كىرگۈزۈلىدۇ، ئىسسىتىش ئېلېمېنتى ئىشلىگەندە، ئىسسىتىش ئېلېمېنتى ئىسسىتىلىدىغان ئوتتۇراھالغا كۆپ مىقداردا ئىسسىقلىق ئۆتكۈزۈش ئارقىلىق ئوتتۇراھالنىڭ تېمپېراتۇرىسىنى ئاشۇرۇپ، تەلەپ قىلىنىدىغان جەريان تەلىپىنى قاندۇرىدۇ. ئوتتۇراھالنىڭ تېمپېراتۇرىسى جەريان تەلەپ قىلىدىغان بەلگىلەنگەن قىممەتكە يەتكەندە، كونترول سىستېمىسى تېمپېراتۇرا سېنزورىنىڭ سىگنالىغا ئاساسەن ئېلېكتر ئىسسىتقۇچنىڭ چىقىرىش قۇۋۋىتىنى تەڭشەيدۇ ۋە PID ئىشلەتكەندىن كېيىن ئىسسىتىش ئېلېمېنتىنىڭ قارشىلىق يۈكىنىڭ تېمپېراتۇرىسىنى كونترول قىلىدۇ. تەلەپ قىلىنىدىغان تەلەپلەرگە ماس كېلىدىغان ئوتتۇراھال تېمپېراتۇرىنى بىردەك قىلىدۇ؛ ئىسسىتىش ئېلېمېنتىنىڭ تېمپېراتۇرىسى ئېشىپ كەتكەندە ياكى سۇيۇقلۇق سەۋىيەسى تۆۋەن بولغاندا، ئىسسىتىش ئېلېمېنتىنىڭ قۇلۇپلىنىش قوغداش ئۈسكۈنىسى ئىسسىتىش ئېلېمېنتىنىڭ كۆيۈپ كېتىشىنىڭ ئالدىنى ئېلىش ۋە ئىشلىتىش ئۆمرىنى ئۇزارتىش ئۈچۈن دەرھال ئىسسىتىش توك مەنبەسىنى ئۈزىدۇ.
مەھسۇلات قوللىنىشى
فىلانتلىق ئىسسىتىش تۇرۇبىسىئاساسلىقى نېفىت، خىمىيە، يېمەكلىك، ماشىنا-سانائەت قاتارلىق كەسىپلەردىكى ھەر خىل ساقلاش باكلىرى، قاچىلار ۋە يېقىلغۇ باكلىرىدىكى ماتېرىياللارنى ئىسسىقلىق ساقلاش ۋە قىزىتىش ئۈچۈن ئىشلىتىلىدۇ. ئۇلىنىش ئۇسۇلىدا فىلانتلىق ياكى يىپلىق يۈز پېچەتلىگۈچ ئىشلىتىلىدۇ.
JINGWEI خىزمەت يىغىنى
ئىشلەپچىقىرىش جەريانى
مۇلازىمەت
تەرەققىي قىلدۇرۇش
مەھسۇلاتنىڭ ئۆلچىمى، سىزمىسى ۋە رەسىمىنى تاپشۇرۇۋالدى
سۆزلەر
باشقۇرغۇچى 1-2 سائەت ئىچىدە سوئالغا جاۋاب بېرىدۇ ۋە باھا ئەۋەتىدۇ
ئۈلگىلەر
كۆك ئىشلەپچىقىرىشتىن بۇرۇن مەھسۇلات سۈپىتىنى تەكشۈرۈش ئۈچۈن ھەقسىز ئەۋرىشكىلەر ئەۋەتىلىدۇ
ئىشلەپچىقىرىش
مەھسۇلاتنىڭ ئۆلچىمىنى يەنە بىر قېتىم جەزملەشتۈرۈڭ، ئاندىن ئىشلەپچىقىرىشنى ئورۇنلاشتۇرۇڭ
بۇيرۇتما
ئۈلگىلەرنى جەزملەشتۈرگەندىن كېيىن زاكاز قىلىڭ
سىناق قىلىش
بىزنىڭ QC گۇرۇپپىمىز مال يەتكۈزۈشتىن بۇرۇن مەھسۇلات سۈپىتىنى تەكشۈرىدۇ
ئوراش
لازىم بولغاندا مەھسۇلاتلارنى ئوراپ قاچىلاش
يۈكلەۋاتىدۇ
تەييار مەھسۇلاتلارنى خېرىدارنىڭ قاچىسىغا يۈكلەش
قوبۇل قىلىۋاتىدۇ
سىزنىڭ زاكازىڭىزنى تاپشۇرۇۋالدىم
نېمىشقا بىزنى تاللايسىز
•25 يىللىق ئېكسپورت ۋە 20 يىللىق ئىشلەپچىقىرىش تەجرىبىسى
•زاۋۇتنىڭ كۆلىمى تەخمىنەن 8000 كۋادرات مېتىر كېلىدۇ
•2021-يىلى، پاراشوك تولدۇرۇش ماشىنىسى، تۇرۇبا كىچىكلىتىش ماشىنىسى، تۇرۇبا ئېگىش ئۈسكۈنىلىرى قاتارلىق ھەر خىل ئىلغار ئىشلەپچىقىرىش ئۈسكۈنىلىرى ئالماشتۇرۇلدى.
•ئوتتۇرىچە كۈندىلىك ئىشلەپچىقىرىش مىقدارى تەخمىنەن 15000 دانە
• ھەمكارلىقنىڭ ھەر خىل خېرىدارلىرى
•خاسلاشتۇرۇش سىزنىڭ تەلىپىڭىزگە باغلىق
گۇۋاھنامە
مۇناسىۋەتلىك مەھسۇلاتلار
زاۋۇت رەسىمى
سوئال سوراشتىن بۇرۇن، تۆۋەندىكى ئۆلچەملەرنى بىزگە ئەۋەتىڭ:
1. بىزگە رەسىم ياكى ھەقىقىي رەسىمنى ئەۋەتىش؛
2. ئىسسىتقۇچنىڭ چوڭلۇقى، قۇۋۋىتى ۋە توك بېسىمى؛
3. ئىسسىتقۇچنىڭ ھەر قانداق ئالاھىدە تەلىپى.
ئالاقىلىشىش ئۇچۇرلىرى: ئامىئې جاڭ
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















