مەھسۇلات پارامېتىرلىرى
| مەھسۇلات نامى | قانىتى بار تۇرۇبا ئىسسىتقۇچ زاۋۇتى |
| نەملىك ھالىتىدىكى ئىزولياتسىيەگە قارشىلىق كۆرسىتىش | ≥200MΩ |
| نەم ئىسسىقلىق سىنىقىدىن كېيىنكى ئىزولياتسىيە قارشىلىقى | ≥30MΩ |
| نەملىك ھالىتىدىكى ئېقىش ئېقىمى | ≤0.1mA |
| يۈزەكى يۈك | ≤3.5W/cm2 |
| تۇرۇبا دىئامېتىرى | 6.5mm، 8.0mm قاتارلىقلار |
| شەكىل | تۈز، U شەكىللىك، W شەكىللىك ياكى خاسلاشتۇرۇلغان |
| قارشىلىقلىق توك بېسىمى | 2000V/مىنۇت |
| ئىزولياتسىيەلىك قارشىلىق | 750MOhm |
| ئىشلىتىش | قېپىلىق ئىسسىتىش ئېلېمېنتى |
| تېرمىنال | رېزىنكا باش، فلانك |
| ئۇزۇنلۇقى | خاسلاشتۇرۇلغان |
| تەستىقلار | CE، CQC |
| بىز ئادەتتە پانۇسلۇق قىزىتىش ئېلېمېنتىنىڭ شەكلىنى تۈز، U شەكىللىك، W شەكىللىك قىلىپ ياسايمىز، بىز يەنە بەزى ئالاھىدە شەكىللەرنى ئېھتىياجغا ئاساسەن خاسلاشتۇرالايمىز. كۆپىنچە خېرىدارلار تۇرۇبا بېشىنى فىلانگ بويىچە تاللايدۇ، ئەگەر سىز پانۇسلۇق قىزىتىش ئېلېمېنتلىرىنى ئۈسكۈنىنىڭ سوۋۇتقۇچ ياكى باشقا ئېرىتىش ئۈسكۈنىلىرىدە ئىشلەتسىڭىز، بەلكىم سىز سىلىكون رېزىنكىسىدىن ياسالغان باش پېچەتنى تاللىسىڭىز بولىدۇ، بۇ پېچەتلەش ئۇسۇلى ئەڭ ياخشى سۇدىن مۇداپىئەلىنىش ئىقتىدارىغا ئىگە. | |
مەھسۇلات سەپلىمىسى
جىڭۋېي ئىسسىتقۇچ كەسپىي قانىتى بار تۇرۇبا شەكىللىك ئىسسىتقۇچ زاۋۇتى بولۇپ، قانىتى بار ئىسسىتقۇچنى پۈۋلەش يولى ياكى باشقا ستاتىك ۋە ئېقىۋاتقان ھاۋا ئىسسىتىش ئورۇنلىرىغا ئورنىتىشقا بولىدۇ. ئۇ ئىسسىقلىقنى تارقىتىش ئۈچۈن ئىسسىتىش تۇرۇبىسىنىڭ سىرتقى يۈزىگە ئورالغان قانىتىدىن ياسالغان.
يۇقىرى تېمپېراتۇرىغا چىداملىق داتلاشماس پولاتتىن ياسالغان چىۋىقسىز تۇرۇبا ئىچىدە يۇقىرى تېمپېراتۇرىغا چىداملىق تەكشى تارقالغان بولۇپ، بوشلۇق ياخشى ئىسسىقلىق ئۆتكۈزۈشچانلىقى ۋە ئىسسىقلىق ساقلاش ئىقتىدارىغا ئىگە كىرىستال ماگنىي ئوكسىد پاراشوكى بىلەن زىچ تولدۇرۇلغان. بۇ قۇرۇلما پەقەت ئىلغار، يۇقىرى ئىسسىقلىق ئۈنۈمىگە ئىگە بولۇپلا قالماي، يەنە تەكشى ئىسسىقلىق ھاسىل قىلىدۇ. سىمدا توك بولغاندا، ھاسىل بولغان ئىسسىقلىق كىرىستال ماگنىي ئوكسىد پاراشوكى ئارقىلىق مېتال تۇرۇبا يۈزىگە تارقىلىپ، ئاندىن قىزىتىلغان قىسىمغا ياكى ھاۋا گازىغا يۆتكىلىپ، ئىسسىتىش مەقسىتىگە يېتىدۇ. قانىتى بار تۇرۇبا ئىسسىتقۇچ ئادەتتە ئىسسىتىش ۋاسىتىسى ھاۋا.
شەكىل تاللاش
مەھسۇلات فۇنكسىيەسى
ھاۋا قاناتلىق تۇرۇبا شەكىللىك ئىسسىتقۇچ ئاساسلىقى تەلەپ قىلىنىدىغان گاز ئېقىمىنى دەسلەپكى تېمپېراتۇرىدىن تەلەپ قىلىنىدىغان گاز تېمپېراتۇرىسىغىچە، يەنى 600 سېلسىيە گرادۇسقىچە قىزىتىش ئۈچۈن ئىشلىتىلىدۇ. ئۇ ئاۋىئاتسىيە، قورال سانائىتى، خىمىيە سانائىتى ۋە ئۇنىۋېرسىتېتلار قاتارلىق نۇرغۇن ئىلمىي تەتقىقات ۋە ئىشلەپچىقىرىش تەجرىبىخانىلىرىدا كەڭ قوللىنىلىپ كەلدى. ئۇ بولۇپمۇ ئاپتوماتىك تېمپېراتۇرا كونترول قىلىش ۋە چوڭ ئېقىملىق يۇقىرى تېمپېراتۇرا بىرلەشتۈرۈلگەن سىستېما ۋە قوشۇمچە زاپچاسلارنى سىناق قىلىشقا ماس كېلىدۇ. گاز ئىسسىتقۇچنى كەڭ دائىرىدە ئىشلىتىشكە بولىدۇ: ئۇ ھەر قانداق گازنى قىزىتالايدۇ، ھاسىل بولغان قىزىق گاز قۇرۇق ۋە نەمسىز، توك ئۆتكۈزمەيدۇ، يانمايدۇ، پارتلامايدۇ، خىمىيىلىك چىرىمەيدۇ، بۇلغىمايدۇ، بىخەتەر ۋە ئىشەنچلىك، قىزىتىلغان بوشلۇق تېز قىزىيدۇ (كونترول قىلالايدۇ).
ئىشلەپچىقىرىش جەريانى
مۇلازىمەت
تەرەققىي قىلدۇرۇش
مەھسۇلاتنىڭ ئۆلچىمى، سىزمىسى ۋە رەسىمىنى تاپشۇرۇۋالدى
سۆزلەر
باشقۇرغۇچى 1-2 سائەت ئىچىدە سوئالغا جاۋاب بېرىدۇ ۋە باھا ئەۋەتىدۇ
ئۈلگىلەر
كۆك ئىشلەپچىقىرىشتىن بۇرۇن مەھسۇلات سۈپىتىنى تەكشۈرۈش ئۈچۈن ھەقسىز ئەۋرىشكىلەر ئەۋەتىلىدۇ
ئىشلەپچىقىرىش
مەھسۇلاتنىڭ ئۆلچىمىنى يەنە بىر قېتىم جەزملەشتۈرۈڭ، ئاندىن ئىشلەپچىقىرىشنى ئورۇنلاشتۇرۇڭ
بۇيرۇتما
ئۈلگىلەرنى جەزملەشتۈرگەندىن كېيىن زاكاز قىلىڭ
سىناق قىلىش
بىزنىڭ QC گۇرۇپپىمىز مال يەتكۈزۈشتىن بۇرۇن مەھسۇلات سۈپىتىنى تەكشۈرىدۇ
ئوراش
لازىم بولغاندا مەھسۇلاتلارنى ئوراپ قاچىلاش
يۈكلەۋاتىدۇ
تەييار مەھسۇلاتلارنى خېرىدارنىڭ قاچىسىغا يۈكلەش
قوبۇل قىلىۋاتىدۇ
سىزنىڭ زاكازىڭىزنى تاپشۇرۇۋالدىم
نېمىشقا بىزنى تاللايسىز
•25 يىللىق ئېكسپورت ۋە 20 يىللىق ئىشلەپچىقىرىش تەجرىبىسى
•زاۋۇتنىڭ كۆلىمى تەخمىنەن 8000 كۋادرات مېتىر كېلىدۇ
•2021-يىلى، پاراشوك تولدۇرۇش ماشىنىسى، تۇرۇبا كىچىكلىتىش ماشىنىسى، تۇرۇبا ئېگىش ئۈسكۈنىلىرى قاتارلىق ھەر خىل ئىلغار ئىشلەپچىقىرىش ئۈسكۈنىلىرى ئالماشتۇرۇلدى.
•ئوتتۇرىچە كۈندىلىك ئىشلەپچىقىرىش مىقدارى تەخمىنەن 15000 دانە
• ھەمكارلىقنىڭ ھەر خىل خېرىدارلىرى
•خاسلاشتۇرۇش سىزنىڭ تەلىپىڭىزگە باغلىق
گۇۋاھنامە
مۇناسىۋەتلىك مەھسۇلاتلار
زاۋۇت رەسىمى
سوئال سوراشتىن بۇرۇن، تۆۋەندىكى ئۆلچەملەرنى بىزگە ئەۋەتىڭ:
1. بىزگە رەسىم ياكى ھەقىقىي رەسىمنى ئەۋەتىش؛
2. ئىسسىتقۇچنىڭ چوڭلۇقى، قۇۋۋىتى ۋە توك بېسىمى؛
3. ئىسسىتقۇچنىڭ ھەر قانداق ئالاھىدە تەلىپى.
ئالاقىلىشىش ئۇچۇرلىرى: ئامىئې جاڭ
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














