| مەھسۇلات نامى | فىنلىق تۇرۇبا قىزىتىش ئېلېمېنتى |
| نەملىك ھالىتىدىكى ئىزولياتسىيەگە قارشىلىق كۆرسىتىش | ≥200MΩ |
| نەم ئىسسىقلىق سىنىقىدىن كېيىنكى ئىزولياتسىيە قارشىلىقى | ≥30MΩ |
| نەملىك ھالىتىدىكى ئېقىش ئېقىمى | ≤0.1mA |
| يۈزەكى يۈك | ≤3.5W/cm2 |
| تۇرۇبا دىئامېتىرى | 6.5mm 8.0mm 10.7mm |
| ماتېرىيال | SUS304،310،312 |
| سۇدىكى قارشىلىق كۈچىگە ئىگە توك بېسىمى | 2000V/مىنۇت (نورمال سۇ تېمپېراتۇرىسى) |
| سۇدىكى ئىزولياتسىيەلىك قارشىلىق | 750MOhm |
| ئىشلىتىش | قېپىلىق ئىسسىتىش ئېلېمېنتى |
| ساھپې | تۈز، U شەكىللىك، W شەكىللىك ياكى خاسلاشتۇرۇلغان |
| چوڭلۇقى | خاسلاشتۇرۇلغان |
| تەستىقلار | CQC/CE |
| تېرمىنال | فىلانسلىق، ياكى قوغۇشۇن سىملىق |
| پىنلىق تۇرۇبا قىزىتىش ئېلېمېنتىنىڭ ئۆلچىمى خېرىدارلارنىڭ تەلىپىگە ئاساسەن خاسلاشتۇرۇلىدۇ، چوڭ-كىچىكلىكى، شەكلى، قۇۋۋىتى ۋە توك بېسىمى سىزما، ئۈلگە ياكى رەسىم شەكلىدە خاسلاشتۇرۇلىدۇ. پىنلىق قىزىتىش تۇرۇبىسى ئەسلىدىكى ئېلېكترلىك قىزىتىش تۇرۇبىسى ئاساسىدا ياسالغان بولۇپ، ئورالغان داتلاشماس پولات ئورالغان تاختىغا ئىگە، بۇ قىزىتىش تۇرۇبىسىنىڭ قىزىتىش جەريانىدا ئىسسىقلىق تارقىتىش ئىقتىدارىنى ئاشۇرىدۇ، شۇڭا پىنلىق تۇرۇبا قىزىتىش ئېلېمېنتىنىڭ قۇۋۋىتى ئادەتتىكى داتلاشماس پولات قىزىتىش تۇرۇبىسىغا قارىغاندا يۇقىرى. بىز ئادەتتە قانىتى شەكىللىك ئىسسىتقۇچ تۇرۇبا شەكلىنى يەككە تۈز، قوش تۈز، U شەكىل، W شەكىلدە ياسايمىز، شۇنداقلا بەزى ئالاھىدە شەكىللەرنى ياسىغىلى بولىدۇ، بۇ شەكىلنى ئىشلەپچىقىرىشتىن ياكى سۈرۈشتۈرۈشتىن بۇرۇن بىزگە رەسىمنى ئەۋەتىشىمىز كېرەك. | |
قانىتى شەكىللىك ئىسسىتقۇچ تۇرۇبىسى ئېلېكتر ئىسسىتقۇچ سىمىنى تەلەپ قىلىنىدىغان قارشىلىققا ئاساسەن ياي شەكلىگە كەلتۈرۈپ، ئاندىن ئۇنى تۇرۇبا ئىچىدىكى ئوتتۇرىغا قويۇش ئارقىلىق ياسىلىدۇ. ئېلېكتر ئىسسىتقۇچ سىمى بىلەن تۇرۇبا تېمى ئوتتۇرىسىدىكى بوشلۇق يۇقىرى دەرىجىدە ئىسسىقلىق ساقلاش ئىقتىدارىغا ئىگە ماگنىي ئوكسىد پاراشوكى بىلەن تولدۇرۇلىدۇ، ئاندىن سىلىكون گېلى بىلەن پېچەتلىنىدۇ. ئېلېكتر ئىسسىتقۇچ تۇرۇبىسى مۇشۇنداق ياسىلىدۇ. ئۇنىڭ باھاسى ئەرزان، ئىشلىتىش قولايلىق ۋە بۇلغىنىشسىز بولغاچقا، ئۇ نۇرغۇن ئەھۋاللاردا كەڭ قوللىنىلىدۇ.
1. خىمىيە سانائىتىدە خىمىيىلىك ماتېرىياللارنى قىزىتىش، بەلگىلىك بېسىم ئاستىدا پاراشوك قۇرۇتۇش، خىمىيىلىك جەريان ۋە پۈركۈپ قۇرۇتۇش قاتارلىق ئىشلار قانىتىلىق ئېلېكترلىك قىزىتىش تۇرۇبىسى ئارقىلىق ئەمەلگە ئاشۇرۇلىدۇ.
2. كاربون سۇ بىرىكمىسى بىلەن قىزىتىش، بۇنىڭ ئىچىدە نېفىت خام نېفىتى، ئېغىر نېفىت، يېقىلغۇ مايى، ئىسسىقلىق مايى، سىلىقلاش مايى، پارافىن قاتارلىقلار بار.
3. پىششىقلاپ ئىشلەنگەن سۇ، قىزىتىلغان پار، ئېرىگەن تۇز، ئازوت (ھاۋا) گازى، سۇ گازى ۋە باشقا قىزىتىشقا ئېھتىياجلىق سۇيۇقلۇقلار.
4. قانىتى بار تۇرۇبا شەكىللىك ئىسسىتقۇچ ئىلغار پارتلاشقا چىداملىق قۇرۇلمىنى قوللانغانلىقتىن، بۇ ئۈسكۈنىلەر خىمىيە، ھەربىي ئىشلار، نېفىت، تەبىئىي گاز، دېڭىز سۇپىلىرى، پاراخوتلار، كانچىلىق رايونلىرى ۋە باشقا پارتلاشقا چىداملىق جايلاردا كەڭ قوللىنىلىدۇ.
ئۇ ماشىنا ئىشلەپچىقىرىش، ئاپتوموبىل، توقۇمىچىلىق، يېمەكلىك، ئائىلە ئېلېكتر سايمانلىرى ۋە باشقا كەسىپلەردە، بولۇپمۇ ھاۋا تەڭشىگۈچ ۋە ھاۋا پەردىسى سانائىتىدە كەڭ قوللىنىلىدۇ. خەۋەرلەرگە قارىغاندا، قانىتى شەكىللىك تۇرۇبا قىزىتىش ئېلېمېنتى ماي ۋە يېقىلغۇ مايىنى قىزىتىشتا ئالاھىدە ياخشى. قانىتى شەكىللىك ئېلېكتر ئىسسىتقۇچلار سانائەت ۋە خىمىيە سانائىتىدە كەڭ قوللىنىلىدۇ، بۇ ھەممەيلەنگە ئايان. قانىتى شەكىللىك ئېلېكتر ئىسسىقلىق تۇرۇبىسىنى تاللاشمۇ ناھايىتى زۆرۈر.
سوئال سوراشتىن بۇرۇن، تۆۋەندىكى ئۆلچەملەرنى بىزگە ئەۋەتىڭ:
1. بىزگە رەسىم ياكى ھەقىقىي رەسىمنى ئەۋەتىش؛
2. ئىسسىتقۇچنىڭ چوڭلۇقى، قۇۋۋىتى ۋە توك بېسىمى؛
3. ئىسسىتقۇچنىڭ ھەر قانداق ئالاھىدە تەلىپى.
ئالاقىلىشىش ئۇچۇرلىرى: ئامىئې جاڭ
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













