مەھسۇلات پارامېتىرلىرى
| مەھسۇلات نامى | قانىتى بار تۇرۇبا ئىسسىتقۇچ |
| نەملىك ھالىتىدىكى ئىزولياتسىيەگە قارشىلىق كۆرسىتىش | ≥200MΩ |
| نەم ئىسسىقلىق سىنىقىدىن كېيىنكى ئىزولياتسىيە قارشىلىقى | ≥30MΩ |
| نەملىك ھالىتىدىكى ئېقىش ئېقىمى | ≤0.1mA |
| يۈزەكى يۈك | ≤3.5W/cm2 |
| تۇرۇبا دىئامېتىرى | 6.5mm، 8.0mm قاتارلىقلار |
| شەكىل | تۈز، U شەكىللىك، W شەكىللىك ياكى خاسلاشتۇرۇلغان |
| قارشىلىقلىق توك بېسىمى | 2000V/مىنۇت |
| ئىزولياتسىيەلىك قارشىلىق | 750MOhm |
| ئىشلىتىش | قېپىلىق ئىسسىتىش ئېلېمېنتى |
| تېرمىنال | رېزىنكا باش، فلانك |
| ئۇزۇنلۇقى | خاسلاشتۇرۇلغان |
| تەستىقلار | CE، CQC |
| بىز ئادەتتە تۈز، U شەكىللىك، W شەكىللىك قىلىپ ياسايمىز، بىز يەنە بەزى ئالاھىدە شەكىللەرنى ئېھتىياجغا ئاساسەن خاسلاشتۇرالايمىز. كۆپىنچە خېرىدارلار تۇرۇبا بېشىنى فىلانگ بويىچە تاللايدۇ، ئەگەر سىز سوۋۇتقۇچ ياكى باشقا ئېرىتىش ئۈسكۈنىلىرىدە فىلانگلىق قىزىتىش ئېلېمېنتلىرىنى ئىشلەتسىڭىز، بەلكىم سىلىكون رېزىنكىسىدىن ياسالغان باش پېچەتنى تاللىسىڭىز بولىدۇ، بۇ پېچەتلەش ئۇسۇلى ئەڭ ياخشى سۇدىن مۇداپىئەلىنىش ئىقتىدارىغا ئىگە. | |
مەھسۇلات سەپلىمىسى
قانىتى بار تۇرۇبا ئىسسىتقۇچ ئېلېمېنتى ئەسلى ئىسسىتقۇچ ئېلېمېنتىنىڭ يۈزىگە ئورالغان مېتال ئىسسىقلىق قاچىسى. بۇ، ئادەتتىكى ئېلېمېنتلارغا سېلىشتۇرغاندا ئىسسىقلىق تارقىتىش كۆلىمىنى ئىككى ھەسسىدىن ئۈچ ھەسسىگىچە ئاشۇرىدۇ؛ باشقىچە قىلىپ ئېيتقاندا، قانىتى بار ئىسسىقلىق قاچىسى ئېلېمېنتىنىڭ يۈزەكى قۇۋۋەت يۈكى ئادەتتىكى ئېلېمېنتلارنىڭ ئۈچ ھەسسىدىن تۆت ھەسسىگىچە بولىدۇ. قانىتى بار تۇرۇبا ئىسسىتقۇچنىڭ ئۇزۇنلۇقى قىسقارغانسېرى ئەمەلىي ئىسسىقلىق يوقىتىش مىقدارى ئازىيىدۇ. تېمپېراتۇرا تېز ئۆرلىشى، بىردەك ئىسسىقلىق ھاسىل قىلىشى، ياخشى ئىسسىقلىق تارقىتىش ئىقتىدارى، يۇقىرى ئىسسىقلىق ئۈنۈمى، ئۇزۇن ئىشلىتىش ئۆمرى، ئىسسىتقۇچ ئۈسكۈنىسىنىڭ كىچىكلىكى ۋە ئەرزان باھاسى ئوخشاش قۇۋۋەت شارائىتىدىكى ئۇنىڭ ئەۋزەللىكلىرى.
شەكىل تاللاش
مەھسۇلات قوللىنىشلىرى
1. قىزىتىش ۋە قۇرۇتۇش جەريانى
سانائەت ئوچاقلىرى، قۇرۇتۇش تونېللىرى ۋە ئىسسىقلىق بىر تەرەپ قىلىش ئۈسكۈنىلىرى ئىسسىتىش ۋە قۇرۇتۇش ئۈچۈن قاناتلىق تۇرۇبا ئىسسىتقۇچ ئىشلىتىدىغان نۇرغۇن كەسىپلەرنىڭ پەقەت بىر قىسمى. ئۇلار يۇقىرى تېمپېراتۇرىنى تېز ۋە ئۈنۈملۈك ھاسىل قىلغاچقا، بۇ خىل قوللىنىشچان ساھەلەرگە ناھايىتى ماس كېلىدۇ.
2. خىمىيىلىك ماددىلار ۋە پىششىقلاپ ئىشلەش سانائىتى
سۇيۇقلۇق، گاز ۋە ساقلاش باكلىرى خىمىيە ۋە سانائەت سانائىتىدە داتلاشماس پولاتتىن ياسالغان قانىتى بار قىزىتىش ئېلېمېنتلىرى ئارقىلىق قىزىتىلىدۇ. ئۇلار ساقلاش باكلىرى، قاينىتىش مۇنارلىرى ۋە خىمىيە رېئاكتورلىرىدا كۆپ ئۇچرايدۇ. بۇ قانىتى بار قىزىتقۇچلارنىڭ توغرا تېمپېراتۇرا كونترول قىلىش ئىقتىدارى ئەڭ ياخشى ئىشلەپچىقىرىش شارائىتى ۋە يۇقىرى سۈپەتلىك مەھسۇلاتنى كاپالەتلەندۈرىدۇ.
ئىشلەپچىقىرىش جەريانى
مۇلازىمەت
تەرەققىي قىلدۇرۇش
مەھسۇلاتنىڭ ئۆلچىمى، سىزمىسى ۋە رەسىمىنى تاپشۇرۇۋالدى
سۆزلەر
باشقۇرغۇچى 1-2 سائەت ئىچىدە سوئالغا جاۋاب بېرىدۇ ۋە باھا ئەۋەتىدۇ
ئۈلگىلەر
كۆك ئىشلەپچىقىرىشتىن بۇرۇن مەھسۇلات سۈپىتىنى تەكشۈرۈش ئۈچۈن ھەقسىز ئەۋرىشكىلەر ئەۋەتىلىدۇ
ئىشلەپچىقىرىش
مەھسۇلاتنىڭ ئۆلچىمىنى يەنە بىر قېتىم جەزملەشتۈرۈڭ، ئاندىن ئىشلەپچىقىرىشنى ئورۇنلاشتۇرۇڭ
بۇيرۇتما
ئۈلگىلەرنى جەزملەشتۈرگەندىن كېيىن زاكاز قىلىڭ
سىناق قىلىش
بىزنىڭ QC گۇرۇپپىمىز مال يەتكۈزۈشتىن بۇرۇن مەھسۇلات سۈپىتىنى تەكشۈرىدۇ
ئوراش
لازىم بولغاندا مەھسۇلاتلارنى ئوراپ قاچىلاش
يۈكلەۋاتىدۇ
تەييار مەھسۇلاتلارنى خېرىدارنىڭ قاچىسىغا يۈكلەش
قوبۇل قىلىۋاتىدۇ
سىزنىڭ زاكازىڭىزنى تاپشۇرۇۋالدىم
نېمىشقا بىزنى تاللايسىز
•25 يىللىق ئېكسپورت ۋە 20 يىللىق ئىشلەپچىقىرىش تەجرىبىسى
•زاۋۇتنىڭ كۆلىمى تەخمىنەن 8000 كۋادرات مېتىر كېلىدۇ
•2021-يىلى، پاراشوك تولدۇرۇش ماشىنىسى، تۇرۇبا كىچىكلىتىش ماشىنىسى، تۇرۇبا ئېگىش ئۈسكۈنىلىرى قاتارلىق ھەر خىل ئىلغار ئىشلەپچىقىرىش ئۈسكۈنىلىرى ئالماشتۇرۇلدى.
•ئوتتۇرىچە كۈندىلىك ئىشلەپچىقىرىش مىقدارى تەخمىنەن 15000 دانە
• ھەمكارلىقنىڭ ھەر خىل خېرىدارلىرى
•خاسلاشتۇرۇش سىزنىڭ تەلىپىڭىزگە باغلىق
گۇۋاھنامە
مۇناسىۋەتلىك مەھسۇلاتلار
زاۋۇت رەسىمى
سوئال سوراشتىن بۇرۇن، تۆۋەندىكى ئۆلچەملەرنى بىزگە ئەۋەتىڭ:
1. بىزگە رەسىم ياكى ھەقىقىي رەسىمنى ئەۋەتىش؛
2. ئىسسىتقۇچنىڭ چوڭلۇقى، قۇۋۋىتى ۋە توك بېسىمى؛
3. ئىسسىتقۇچنىڭ ھەر قانداق ئالاھىدە تەلىپى.
ئالاقىلىشىش ئۇچۇرلىرى: ئامىئې جاڭ
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














