مەھسۇلات سەپلىمىسى
ئادەتتىكى ئېلېمېنتنىڭ ھەجىمى رادىئۇسنىڭ 2 ھەسسىسىدىن 3 ھەسسىگىچە بولغان ئادەتتىكى ئېلېمېنتتىن پەرقلىق ھالدا، قانات شەكىللىك قىزىتىش ئېلېمېنتلىرى ئادەتتىكى ئېلېمېنتنىڭ يۈزىدىكى مېتال قاناتلارنى يېپىپ تۇرىدۇ. بۇ رادىئۇسنىڭ ھەجىمى رادىئۇسنىڭ 2 ھەسسىسىدىن 3 ھەسسىگىچە بولغان ئادەتتىكى ئېلېمېنتتىن پەرقلىق ھالدا، قانات شەكىللىك ھاۋا قىزىتقۇچلىرى ئادەتتىكى ئېلېمېنتنىڭ يۈزىدىكى مېتال قاناتلارنى يېپىپ تۇرىدۇ. بۇ كۆرۈنەرلىك دەرىجىدە ئاشىدۇ. بۇ ئىنچىكە ئېلېمېنتنىڭ يۈزەكى ئېلېكتر يۈكىنىڭ نورمال ئېلېمېنتنىڭ ئۈچ ھەسسىسىدىن تۆت ھەسسىگىچە ئىكەنلىكىنى كۆرسىتىدۇ.
شۇنىڭ بىلەن بىر ۋاقىتتا، تېمپېراتۇرا تېز سۈرئەتتە ئۆرلەيدۇ، ئىسسىقلىق ئوخشاش سۈرئەتتە ئۆرلەيدۇ، ئىسسىقلىق تېز سۈرئەتتە ئۆرلەيدۇ، ئىسسىقلىق ئۈنۈمى ئاشىدۇ، يىل داۋاملىشىش ۋاقتى ئۇزىرايدۇ ۋە تېمپېراتۇرا تۆۋەنلەيدۇ.
مەھسۇلات پارامېتىرلىرى
| مەھسۇلات نامى | قېپى بار قىزىتىش ئېلېمېنتى |
| نەملىك ھالىتىدىكى ئىزولياتسىيەگە قارشىلىق كۆرسىتىش | ≥200MΩ |
| نەم ئىسسىقلىق سىنىقىدىن كېيىنكى ئىزولياتسىيە قارشىلىقى | ≥30MΩ |
| نەملىك ھالىتىدىكى ئېقىش ئېقىمى | ≤0.1mA |
| يۈزەكى يۈك | ≤3.5W/cm2 |
| تۇرۇبا دىئامېتىرى | 6.5mm، 8.0mm قاتارلىقلار |
| شەكىل | تۈز، U شەكىللىك، W شەكىللىك ياكى خاسلاشتۇرۇلغان |
| قارشىلىقلىق توك بېسىمى | 2000V/مىنۇت |
| ئىزولياتسىيەلىك قارشىلىق | 750MOhm |
| ئىشلىتىش | قېپىلىق ئىسسىتىش ئېلېمېنتى |
| تېرمىنال | رېزىنكا باش، فلانك |
| ئۇزۇنلۇقى | خاسلاشتۇرۇلغان |
| تەستىقلار | CE، CQC |
| بىز ئادەتتە پانۇسلۇق قىزىتىش ئېلېمېنتىنىڭ شەكلىنى تۈز، U شەكىللىك، W شەكىللىك قىلىپ ياسايمىز، بىز يەنە بەزى ئالاھىدە شەكىللەرنى ئېھتىياجغا ئاساسەن خاسلاشتۇرالايمىز. كۆپىنچە خېرىدارلار تۇرۇبا بېشىنى فىلانگ بويىچە تاللايدۇ، ئەگەر سىز پانۇسلۇق قىزىتىش ئېلېمېنتلىرىنى ئۈسكۈنىنىڭ سوۋۇتقۇچ ياكى باشقا ئېرىتىش ئۈسكۈنىلىرىدە ئىشلەتسىڭىز، بەلكىم سىز سىلىكون رېزىنكىسىدىن ياسالغان باش پېچەتنى تاللىسىڭىز بولىدۇ، بۇ پېچەتلەش ئۇسۇلى ئەڭ ياخشى سۇدىن مۇداپىئەلىنىش ئىقتىدارىغا ئىگە. | |
شەكىل تاللاش
مەھسۇلات قوللىنىشلىرى
1. خىمىيە سانائىتىدە، بەزى پاراشوكلار مەلۇم بېسىم ئاستىدا، خىمىيەلىك بىر تەرەپ قىلىش ۋە ھاۋا قىزىتىش ئارقىلىق قۇرۇتۇش ئارقىلىق پىششىقلاپ ئىشلىنىدۇ.
2. بىئوگاز مېيى، ئېغىر مېيى، يېقىلغۇ مېيى، قىزىق ئالماشتۇرۇش مېيى، سىلىقلاش مېيى ۋە پارافىن قاتارلىق كاربون سۇ بىرىكمىسىنى قىزىتىش.
3. تەييار ئېلېكتر ئىسسىقلىق تۇرۇبىسى پارتلاشنىڭ تەسىرىگە ئۇچرايدىغان ئىلغار قۇرۇلمىغا ئىگە بولغاچقا، بۇ ئۈسكۈنىنى خىمىيە، ھەربىي، نېفىت، تەبىئىي گاز، دېڭىز بويىدىكى ئېلان تاختىسى، پاراخوت ۋە باشقا رايونلار قاتارلىق پارتلاشنى مۆلچەرلەش ساھەلىرىدە كەڭ كۆلەمدە ئىشلىتىشكە بولىدۇ.
ئىشلەپچىقىرىش جەريانى
مۇلازىمەت
تەرەققىي قىلدۇرۇش
مەھسۇلاتنىڭ ئۆلچىمى، سىزمىسى ۋە رەسىمىنى تاپشۇرۇۋالدى
سۆزلەر
باشقۇرغۇچى 1-2 سائەت ئىچىدە سوئالغا جاۋاب بېرىدۇ ۋە باھا ئەۋەتىدۇ
ئۈلگىلەر
كۆك ئىشلەپچىقىرىشتىن بۇرۇن مەھسۇلات سۈپىتىنى تەكشۈرۈش ئۈچۈن ھەقسىز ئەۋرىشكىلەر ئەۋەتىلىدۇ
ئىشلەپچىقىرىش
مەھسۇلاتنىڭ ئۆلچىمىنى يەنە بىر قېتىم جەزملەشتۈرۈڭ، ئاندىن ئىشلەپچىقىرىشنى ئورۇنلاشتۇرۇڭ
بۇيرۇتما
ئۈلگىلەرنى جەزملەشتۈرگەندىن كېيىن زاكاز قىلىڭ
سىناق قىلىش
بىزنىڭ QC گۇرۇپپىمىز مال يەتكۈزۈشتىن بۇرۇن مەھسۇلات سۈپىتىنى تەكشۈرىدۇ
ئوراش
لازىم بولغاندا مەھسۇلاتلارنى ئوراپ قاچىلاش
يۈكلەۋاتىدۇ
تەييار مەھسۇلاتلارنى خېرىدارنىڭ قاچىسىغا يۈكلەش
قوبۇل قىلىۋاتىدۇ
سىزنىڭ زاكازىڭىزنى تاپشۇرۇۋالدىم
نېمىشقا بىزنى تاللايسىز
•25 يىللىق ئېكسپورت ۋە 20 يىللىق ئىشلەپچىقىرىش تەجرىبىسى
•زاۋۇتنىڭ كۆلىمى تەخمىنەن 8000 كۋادرات مېتىر كېلىدۇ
•2021-يىلى، پاراشوك تولدۇرۇش ماشىنىسى، تۇرۇبا كىچىكلىتىش ماشىنىسى، تۇرۇبا ئېگىش ئۈسكۈنىلىرى قاتارلىق ھەر خىل ئىلغار ئىشلەپچىقىرىش ئۈسكۈنىلىرى ئالماشتۇرۇلدى.
•ئوتتۇرىچە كۈندىلىك ئىشلەپچىقىرىش مىقدارى تەخمىنەن 15000 دانە
• ھەمكارلىقنىڭ ھەر خىل خېرىدارلىرى
•خاسلاشتۇرۇش سىزنىڭ تەلىپىڭىزگە باغلىق
گۇۋاھنامە
مۇناسىۋەتلىك مەھسۇلاتلار
زاۋۇت رەسىمى
سوئال سوراشتىن بۇرۇن، تۆۋەندىكى ئۆلچەملەرنى بىزگە ئەۋەتىڭ:
1. بىزگە رەسىم ياكى ھەقىقىي رەسىمنى ئەۋەتىش؛
2. ئىسسىتقۇچنىڭ چوڭلۇقى، قۇۋۋىتى ۋە توك بېسىمى؛
3. ئىسسىتقۇچنىڭ ھەر قانداق ئالاھىدە تەلىپى.
ئالاقىلىشىش ئۇچۇرلىرى: ئامىئې جاڭ
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















